Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      IK Kongahälla 1 (hemma) Herrjuniorer


      21:15
  • 2Lör
    • 10:45

      Hisingsbacka FC Svart (borta) P-04


      12:45
    • 12:00

      Kortedala IF (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Bollkallar HBFC - Kortedala IF P-06


      14:00
    • 12:15

      Guldhedens IK (borta) A-lag Damer


      14:15
    • 13:30

      KF Velebit 2 (hemma) P-03


      15:30
    • 15:00

      BK Häcken gul (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      BK Häcken svart (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Azalea BK Orange (borta) P-02


      18:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      Torslanda IK Röd (hemma) P-02


      14:15
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:30

      Backatorp IF Röd (borta) P-05


      15:30
    • 13:45

      Hisingsbacka FC vit (borta) P-04


      15:45
    • 15:00

      Gunnared KIF (hemma) P-01


      17:00
    • 16:30

      Backatorp IF Röd (hemma) P-06


      18:30
    • 16:30

      Backatorp IF Svart (hemma) P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Eriksbergs IF (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Kärra KIF 5 (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      IK Zenith 2 (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Futsal möte P-01


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 9Lör
    • 12:00

      IF Warta Blå (borta) P-04


      14:00
    • 12:15

      Kungsladugårds BK (borta) P-02


      14:15
    • 12:30

      Eriksbergs IF Blå (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Älvsborg FF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:15

      Hisingsbacka FC Svart (borta) P-04


      17:15
    • 16:30

      Sävedalens IF Röd (borta) P-01


      18:30
    • 16:30

      IK Zenith Vit (hemma) P-02


      18:30
  • 10Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:30

      Träning P-07


      13:45
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      Näsets SK Vit (hemma) P-05


      16:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 11Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 20:10

      Torslanda IK Svart (hemma) P-02


      22:10
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 3 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 4 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
      Gratts Arena
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Lerums IS (borta) P-01


      22:00
    • 20:15

      Hisingsbacka FC (borta) A-lag Damer


      22:15
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Eriksbergs IF 2 (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
    • 20:15

      Torslanda IK Svart (borta) P-04


      22:15
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 16Lör
    • 11:15

      Hönö IS Röd (hemma) P-06


      13:15
    • 11:15

      Hönö IS Vit (hemma) P-06


      13:15
    • 11:50

      Sammandrag P-10


      15:00
    • 12:30

      Älvsborg FF Blå (borta) P-02


      14:30
    • 13:30

      Hisingsbacka FC vit (borta) P-04


      15:30
    • 14:45

      Ale United Svart (hemma) P-03


      16:45
  • 17Sön
    • 11:00

      Hisingsbacka FC vit (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      IF Väster Orange (hemma) P-02


      14:15
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      match P-07


      15:15
    • 14:00

      Qviding FIF Söder (hemma) P-05


      16:00
    • 16:00

      Jonsereds IF (hemma) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:15

      Göteborgs FF (borta) A-lag Damer


      18:15
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Kärra KIF 1 (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
    • 20:00

      Azalea BK (hemma) P-01


      22:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      IF Warta 1 (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      Hisingsbacka FC (borta) A-lag Damer


      21:15
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:30

      Hermansby IF (borta) P-03


      13:30
    • 11:45

      GAIS Grönt (borta) P-04


      13:45
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:00

      IK Kongahälla Röd (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      IK Kongahälla Grön (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
    • 14:00

      IK Zenith Grönvit (borta) P-05


      16:00
    • 14:15

      Kode IF /Kareby IS (borta) P-02


      16:15
    • 16:30

      Gunnilse IS (borta) P-01


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Sävedalens IF (borta) Herrjuniorer


      20:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Mölnlycke IF 1 (hemma) Herrjuniorer


      21:30
  • 30Lör
    • 10:45

      IK Zenith 1 (hemma) P-06


      12:45
    • 11:00

      Träning P-01


      14:00
    • 11:15

      IK Zenith 2 (hemma) P-06


      13:15
    • 11:20

      Hönö IS (borta) P-04


      13:20
    • 14:00

      Ahlafors IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar HBFC - Ahlafors IF P-06


      16:00
    • 15:00

      IFK Fjärås (borta) A-lag Damer


      17:00