Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      IK Kongahälla 1 (hemma) Herrjuniorer


      21:15
  • 2Lör
    • 10:45

      IK Zenith Grön (hemma) P-04


      12:45
    • 12:00

      Kortedala IF (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Bollkallar HBFC - Kortedala IF P-06


      14:00
    • 12:15

      Guldhedens IK (borta) A-lag Damer


      14:15
    • 13:30

      KF Velebit 2 (hemma) P-03


      15:30
    • 15:00

      BK Häcken gul (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      BK Häcken svart (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Azalea BK Orange (borta) P-02


      18:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      Torslanda IK Röd (hemma) P-02


      14:15
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:30

      Backatorp IF Röd (borta) P-05


      15:30
    • 13:45

      Västra Frölunda IF Grön (hemma) P-04


      15:45
    • 15:00

      Gunnared KIF (hemma) P-01


      17:00
    • 16:30

      Backatorp IF Röd (hemma) P-06


      18:30
    • 16:30

      Backatorp IF Svart (hemma) P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Kärra KIF 5 (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Futsal möte P-01


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      IK Zenith 2 (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 20:00

      Träning P-01


      21:30
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 9Lör
    • 12:00

      IF Warta Blå (borta) P-04


      14:00
    • 12:15

      Kungsladugårds BK (borta) P-02


      14:15
    • 12:30

      Eriksbergs IF Blå (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Älvsborg FF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:15

      Finlandia/Pallo AIF (hemma) P-04


      17:15
    • 16:30

      IK Zenith Vit (hemma) P-02


      18:30
    • 16:30

      Sävedalens IF Röd (borta) P-01


      18:30
  • 10Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:30

      Träning P-07


      13:45
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      Näsets SK Vit (hemma) P-05


      16:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 11Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:10

      Torslanda IK Svart (hemma) P-02


      22:10
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 3 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 4 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Lerums IS (borta) P-01


      22:00
    • 20:15

      Landvetter IF 2003 (hemma) A-lag Damer


      22:15
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Eriksbergs IF 2 (hemma) P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
    • 20:00

      Träning P-01


      21:30
    • 20:15

      Torslanda IK Svart (borta) P-04


      22:15
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 16Lör
    • 11:15

      Hönö IS Röd (hemma) P-06


      13:15
    • 11:15

      Hönö IS Vit (hemma) P-06


      13:15
    • 11:50

      Sammandrag P-10


      15:00
    • 12:30

      Älvsborg FF Blå (borta) P-02


      14:30
    • 13:30

      Torslanda IK Röd (hemma) P-04


      15:30
    • 14:45

      Ale United Svart (hemma) P-03


      16:45
  • 17Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Sjövalla FK-Mölnlycke IS Vit (hemma) P-04


      13:00
    • 12:15

      IF Väster Orange (hemma) P-02


      14:15
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      match P-07


      15:15
    • 14:00

      Qviding FIF Söder (hemma) P-05


      16:00
    • 16:00

      Jonsereds IF (hemma) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:15

      Göteborgs FF (borta) A-lag Damer


      18:15
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Kärra KIF 1 (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 20:00

      Azalea BK (hemma) P-01


      22:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      IF Warta 1 (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
    • 20:00

      Träning P-01


      21:30
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      Ytterby IS (hemma) A-lag Damer


      21:15
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:30

      Hermansby IF (borta) P-03


      13:30
    • 11:45

      GAIS Grönt (borta) P-04


      13:45
    • 13:00

      IK Kongahälla Grön (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      IK Kongahälla Röd (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      IK Zenith Grönvit (borta) P-05


      16:00
    • 14:15

      Kode IF /Kareby IS (borta) P-02


      16:15
    • 16:30

      Gunnilse IS (borta) P-01


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Sävedalens IF (borta) Herrjuniorer


      20:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Mölnlycke IF 1 (hemma) Herrjuniorer


      21:30
  • 30Lör
    • 10:45

      IK Zenith 1 (hemma) P-06


      12:45
    • 11:15

      IK Zenith 2 (hemma) P-06


      13:15
    • 12:30

      Hönö IS (borta) P-04


      14:30
    • 14:00

      Ahlafors IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar HBFC - Ahlafors IF P-06


      16:00
    • 15:00

      IFK Fjärås (borta) A-lag Damer


      17:00