Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hille/Åbyggeby IK

Följ

Hille/Åbyggeby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hille/Åbyggeby IK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Scandic UV Cupen - Väsby Team-08


      00:00
    • 10:05

      Smedjebacken HC (borta) Team-09


      11:00
    • 10:05

      Wåhlins Cup Team-09


      21:00
    • 11:15

      Färjestad BK Vit (hemma) Team-08


      12:15
    • 12:00

      Träningsmatch OHC-Håik u13 Team-07


      14:00
    • 12:15

      Köping HC (hemma) Team-09


      13:05
    • 15:35

      Mora IK (borta) Team-08


      16:35
    • 18:50

      Väsby Hockey (hemma) Team-08


      19:50
  • 6Sön
    • 00:00

      Scandic UV Cupen - Väsby Team-08


      18:00
    • 07:00

      Linus Öhlund Cup Team-07


      21:00
    • 11:00

      Färjestad BK Grön (borta) Team-08


      12:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Strömsbro Team-06


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch Team-10


      16:30
    • 18:30

      Väsby Hockey (hemma) Team-08


      19:30
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:00

      Träning med 10-laget Team-09


      17:00
    • 16:00

      Träning Team-10


      16:50
    • 17:00

      Träning med 08-laget Team-09


      18:00
    • 17:00

      Träning Team-08


      18:10
      Testebo
      Samlingstid: 16:15
      Anteckning: Tiden kan komma att ändras lite.
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 12:00

      Sandvikens IK (hemma) Team-08


      14:00
    • 14:00

      Strömsbro IF:1 (hemma) Team-06


      16:00
  • 13Sön
    • 08:00

      Jacob Silfverberg Cup Team-09


      20:00
    • 08:00

      Linus Ölund Cup Team-10


      18:00
    • 09:10

      Brynäs IF Ungdom (borta) Team-10


      10:00
    • 09:10

      Borlänge HF - Blå (hemma) Team-09


      10:10
    • 13:50

      Almtuna IS (borta) Team-09


      14:50
    • 14:10

      Strömsbro Hockey Club (hemma) Team-10


      16:00
    • 14:10

      Ockelbo Hockey Club (hemma) Team-07


      16:10
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 13:00

      Gävle GIK (borta) Team-08


      15:00
    • 16:30

      Skutskärs SK (hemma) Team-10


      17:30
    • 17:30

      Valbo HC (borta) Team-06


      19:30
  • 20Sön
    • 07:00

      Parkstädning Team-06


      11:00
    • 11:00

      Skutskärs SK (hemma) Team-09


      12:30
    • 12:30

      IK Huge/Skutskär (borta) Team-07


      14:30
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:10

      Sandvikens IK (borta) Team-10


      12:10
    • 12:30

      Brynäs IF (hemma) Team-08


      14:30
    • 14:30

      SIK/SLHC (hemma) Team-06


      16:30
  • 27Sön
    • 12:00

      Sandvikens IK (borta) Team-09


      13:30
    • 15:10

      Hudiksvalls HC (hemma) Team-07


      17:10
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor