Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF, Skogsvallen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hällbybrunns IF
Välj sektion/lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 10:00

      Gideonsbergs IF GIF P06 (hemma) P-06


      11:00
    • 15:00

      Skövde AIK (hemma) P-06


      16:00
    • 17:00

      Kolmården cup P-07


      00:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Kolmården cup P-07

    • 08:00

      BK Forward Trängen Gul (borta) P-06


      09:00
    • 08:00

      100 års Cupen P-08


      19:00
      LARSLUNDA IP - STRÄNGNÄS
      Samlingsinformation: Kupan
      Samlingstid: 06:50
    • 09:00

      Kolmården cup F-07


      00:00
    • 11:00

      Eskilstuna United DFF F05 (borta) F-05/06


      13:00
    • 12:00

      BK30 Vit (hemma) P-06


      13:00
    • 15:00

      Syrianska FC P04 Vit (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Sickla IF P06 Blå (borta) P-06


      17:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Kolmården cup P-07


      18:00
    • 00:00

      Kolmården cup F-07


      19:00
    • Heldag

      Fika F-05/06

    • 09:50

      Qviding FIF 2 (hemma) P-06


      11:00
    • 10:00

      BK Sport P 05 Svart (borta) P-05


      12:00
    • 11:00

      Syrianska Eskilstuna IF P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 18:00

      Älvsjö AIK FF B (borta) Damlaget


      20:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Triangelns IK (hemma) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Matchvärd F-07


      21:00
  • 16Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Hargs BK (borta) Damlaget


      21:00
  • 17Fre
    • 19:00

      Södertälje FF (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 18Lör
    • 10:30

      Trosa-Vagnhärad SK blå (borta) P-08


      12:30
    • 13:00

      Södertälje FK P04 (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Vingåkers IF (hemma) P-02/03


      16:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs F08 (borta) F-08


      17:00
    • 16:00

      Åkers IF P -06 (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Eskilstuna Södra FF P-05 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Dalhem IF (borta) Damlaget


      19:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Hällbybrunns IF svart (hemma) P-09


      17:00
    • 10:00

      IK Viljan Strängnäs F07 (borta) F-07


      12:00
    • 10:30

      BK Sport P 08 Svart (hemma) P-08


      12:00
    • 13:00

      IK Viljan Strängnäs P04 (borta) P-04


      15:00
    • 14:30

      Sammandrag F-09


      18:15
    • 14:30

      IFK Mariefred (borta) F-09


      15:30
    • 15:00

      Dunkers IF F05-07 (borta) F-05/06


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF Blå (borta) F-09


      17:00
    • 16:00

      Homenetmen Södertälje (borta) Herrlaget


      17:00
    • 17:30

      Nykvarns SK Vit (borta) F-09


      18:30
    • 18:00

      IFK Eskilstuna P 07 vit (hemma) P-07


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      kundvagnskörning P-07


      00:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Stigtomta IF (borta) F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 21Tis
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 22Ons
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Skogstorps GoIF F03 (hemma) F-03/04


      21:00
  • 23Tor
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Triangelns IK P05 (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 24Fre
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 18:30

      BK Sport (borta) Damlaget


      20:30
    • 18:30

      Vingåkers IF (borta) Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Jäders IF P07 (borta) P-07


      20:30
  • 25Lör
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 09:00

      United - Hällby F-10


      09:30
    • 10:00

      Träningsdag med övernattning P-09


      00:00
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P08 Blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      Katrineholms SK FK P 06/1 (borta) P-06


      12:30
    • 11:15

      Hällby - Järna F-10


      11:45
    • 13:00

      Triangelns IK P08 SVART (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      Viljan - Hällby F-10


      14:00
    • 15:00

      Matchvärdar F-08


      17:00
    • 15:00

      Hässelby SK FF (hemma) Damlaget


      17:00
  • 26Sön
    • 00:00

      kundvagnskörning P-07


      19:00
    • 00:00

      Träningsdag med övernattning P-09


      12:00
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 12:00

      IFK Mariefred F07 (borta) F-07


      14:00
    • 13:00

      Ärla IF U (borta) Herrlaget


      14:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs P05 Gul (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Trosa-Vagnhärad SK (K) (borta) P-02/03


      17:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 18:00

      IFK Eskilstuna P 05 (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 30Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 31Fre
    • 18:45

      Tystberga GIF (hemma) Herrlaget


      19:45