Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF, Skogsvallen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 10:00

      Gideonsbergs IF GIF P06 (hemma) P-06


      11:00
    • 15:00

      Skövde AIK (hemma) P-06


      16:00
    • 17:00

      Kolmården cup P-07


      00:00
      Kolmården Cup, Sandviksplan
      Anteckning: Hej alla,
      Dags för anmälan till Kolmården cup. Tyvärr brinner det lite i knutarna med anmälan så svara så fort som möjligt.
      Vi åker ner fredag och övernattar till söndag.
      Ev kan vi behöva hjälp med bilar ner. Mer info kommer men vi börjar med anmälan.
  • 11Lör
    • Heldag

      Kolmården cup P-07

      Kolmården Cup, Sandviksplan
      Anteckning: Hej alla,
      Dags för anmälan till Kolmården cup. Tyvärr brinner det lite i knutarna med anmälan så svara så fort som möjligt.
      Vi åker ner fredag och övernattar till söndag.
      Ev kan vi behöva hjälp med bilar ner. Mer info kommer men vi börjar med anmälan.
    • 08:00

      100 års Cupen P-08


      19:00
    • 08:00

      BK Forward Trängen Gul (borta) P-06


      09:00
    • 09:00

      Kolmården cup F-07


      00:00
    • 11:00

      Eskilstuna United DFF F05 (borta) F-05/06


      13:00
    • 12:00

      Skogstorps GoIF F03 (hemma) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      BK30 Vit (hemma) P-06


      13:00
    • 15:00

      Syrianska FC P04 Vit (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Sickla IF P06 Blå (borta) P-06


      17:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Kolmården cup P-07


      18:00
      Kolmården Cup, Sandviksplan
      Anteckning: Hej alla,
      Dags för anmälan till Kolmården cup. Tyvärr brinner det lite i knutarna med anmälan så svara så fort som möjligt.
      Vi åker ner fredag och övernattar till söndag.
      Ev kan vi behöva hjälp med bilar ner. Mer info kommer men vi börjar med anmälan.
    • 00:00

      Kolmården cup F-07


      19:00
    • Heldag

      Fika F-05/06

    • 09:50

      Qviding FIF 2 (hemma) P-06


      11:00
    • 10:00

      BK Sport P 05 Svart (borta) P-05


      12:00
    • 11:00

      Syrianska Eskilstuna IF P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 18:00

      Älvsjö AIK FF B (borta) Damlaget


      20:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02/03


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Triangelns IK (hemma) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Matchvärd F-07


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 19:00

      Södertälje FF (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 18Lör
    • 10:30

      Trosa-Vagnhärad SK blå (borta) P-08


      12:30
    • 12:30

      BK Sport P 08 Svart (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Södertälje FK P04 (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Vingåkers IF (hemma) P-02/03


      16:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs F08 (borta) F-08


      17:00
    • 16:00

      Åkers IF P -06 (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Eskilstuna Södra FF P-05 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Dalhem IF (borta) Damlaget


      19:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Sammandrag F-09


      17:00
    • 09:00

      Hällbybrunns IF svart (hemma) P-09


      17:00
    • 10:00

      IK Viljan Strängnäs F07 (borta) F-07


      12:00
    • 13:00

      IK Viljan Strängnäs P04 (borta) P-04


      15:00
    • 14:00

      Stigtomta IF (borta) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Dunkers IF F05-07 (borta) F-05/06


      17:00
    • 16:00

      B-herrar P-02/03


      18:00
    • 16:00

      Homenetmen Södertälje (borta) Herrlaget


      17:00
    • 18:00

      IFK Eskilstuna P 07 vit (hemma) P-07


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      kundvagnskörning P-07


      00:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
  • 21Tis
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 22Ons
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 23Tor
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 24Fre
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 18:30

      Vingåkers IF (borta) Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Jäders IF P07 (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      BK Sport (borta) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Triangelns IK P05 (hemma) P-04


      21:00
  • 25Lör
    • Heldag

      kundvagnskörning P-07

    • 10:00

      Träningsdag med övernattning P-09


      00:00
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P08 Blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      Katrineholms SK FK P 06/1 (borta) P-06


      12:30
    • 13:00

      Triangelns IK P08 SVART (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Matchvärdar F-08


      17:00
    • 15:00

      Hässelby SK FF (hemma) Damlaget


      17:00
  • 26Sön
    • 00:00

      kundvagnskörning P-07


      19:00
    • 00:00

      Träningsdag med övernattning P-09


      12:00
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 12:00

      Södertälje FK F03 (hemma) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      IFK Mariefred F07 (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      Dunkers IF F08-10 (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Ärla IF U (borta) Herrlaget


      14:00
    • 13:00

      B-herrar P-02/03


      15:00
    • 15:00

      Trosa-Vagnhärad SK (K) (borta) P-02/03


      17:00
    • 15:00

      IFK Eskilstuna P 05 (hemma) P-04


      17:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs P05 Gul (hemma) P-05


      17:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 30Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 31Fre
    • 18:45

      Tystberga GIF (hemma) Herrlaget


      19:45