Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF, Skogsvallen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hällbybrunns IF
Välj sektion/lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • Heldag

      Fika F-05/06

    • 18:30

      Torshälla-Nyby IS F05/06 (hemma) F-05/06


      20:30
  • 2Lör
    • 11:00

      Al Salam SK P07/06 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs P05 Gul (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      DFK Värmbol 03-04 (hemma) F-03/04


      14:00
    • 13:00

      Råby-Rönö IF (borta) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Södertälje FK P04 (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      IK Tun (hemma) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Nykvarns SK P 08 Blå (hemma) P-08


      17:00
  • 3Sön
    • 08:15

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 11:00

      BK Sport P 07 Gul (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      IK Viljan Strängnäs F07 (hemma) F-07


      14:30
    • 16:00

      IFK Mariefred P06 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      IFK Eskilstuna P 05 (borta) P-04


      18:00
    • 16:00

      Skogstorps GOIF F08 (borta) F-08


      18:00
    • 17:00

      Al Salam SK (hemma) Herrlaget


      18:00
    • 17:00

      Trosa-Vagnhärad SK (borta) Damlaget


      19:00
    • 18:00

      IFK Eskilstuna P08 blå (hemma) P-08


      20:00
  • 4Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Nyköpings BIS (K) (hemma) P-02/03


      21:00
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Katrineholms AIK P06 (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 6Ons
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs P08 Blå (borta) P-08


      16:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Matchvärd P-09


      21:00
    • 19:00

      Hälleforsnäs IF (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P07 Vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF P-05 (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Kvicksunds SK F08 (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Stuvsta IF (borta) Damlaget


      15:00
    • 15:00

      IFK Mariefred F03 (borta) F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Triangelns IK P08 GRÖN (borta) P-08


      17:00
  • 10Sön
    • 09:00

      IFK Eskilstuna blå (hemma) P-09


      17:00
    • 10:00

      Sammandrag F-09


      15:30
    • 10:40

      IFK Mariefred (hemma) F-09


      11:20
    • 11:00

      Katrineholms AIK P08 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      DFK Värmbol 07/08 (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      BK Sport P 07 Gul (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna P 06 vit (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Syrianska FC P04 Vit (borta) P-04


      15:00
    • 13:10

      Eskilstuna United DFF Vit (hemma) F-09


      14:20
    • 15:00

      Skogstorps GOIF/ÄST (borta) F-05/06


      17:00
    • 17:00

      IK Tun U (hemma) Damlaget


      19:00
  • 11Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Kvicksunds SK F 13 (hemma) F-05/06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Åkers IF F07-08 (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Södermanlands Distriktslag F03 (hemma) Damlaget


      19:30
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
      Gustavsborg gräs
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Syrianska FC P 04 Röd (hemma) P-04


      21:00
  • 14Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 15Fre
    • 18:30

      Eskilstuna City FK P09 (borta) P-08


      20:30
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 10:00

      Viljan - Hällby F-10


      10:30
    • 12:15

      Hällby - Skogstorp F-10


      12:45
    • 13:00

      Syrianska Eskilstuna IF P04 (borta) P-04


      15:00
    • 14:30

      Värmbol - Hällby F-10


      15:00
    • 15:00

      New Mill Indians SK F08 (hemma) F-08


      17:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs F03/04 (hemma) F-03/04


      17:00
    • 17:00

      Flens IF-Södra P-07 (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Katrineholms SK FK (borta) Herrlaget


      18:00
    • 18:00

      Matchvärd damlaget F-05/06


      20:00
    • 18:00

      Sätra SK B (hemma) Damlaget


      20:00
    • 18:15

      Järna SK P08 Röd (hemma) P-08


      20:15
  • 18Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      IFK Eskilstuna P 06 blå (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Jäders IF U (hemma) Herrlaget


      20:00
    • 19:30

      IK Viljan Strängnäs (borta) Damlaget


      21:30
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      BK Sport P 05 Svart (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Eskilstuna City FK P07 Vit (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Somtuna (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 21Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:45

      Midsommarloppet F-03/04


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 13:00

      Katrineholms AIK P06 (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Åkers IF F07-08 (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Järna SK F0809 (borta) F-08


      16:00
    • 17:00

      Eskilstuna City FK P08 Vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Matchvärdar P-10


      20:00
    • 18:00

      IFK Nyköping (hemma) Herrlaget


      19:00
    • 18:45

      New Mill Indians SK F03-04 (borta) F-03/04


      20:45
  • 25Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-02/03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 20:00

      Kundvagnar Suliman P-05


      21:00
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:45

      Skoj på skogsvallen P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Hällbybrunns IF P 07 svart (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Assyriska FF P03 (borta) P-02/03


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
    • 20:00

      Kundvagnar Love P-05


      21:00
  • 27Ons
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 20:00

      Kundvagnar Mathias P-05


      21:00
  • 28Tor
    • 08:00

      Aroscupen 2018 F-03/04


      00:00
    • 16:00

      Kundvagnar Casper P-05


      17:00
    • 17:15

      Träningsmatch! P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 20:00

      Kundvagnar Abdo P-05


      21:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Aroscupen 2018 F-03/04

    • Heldag

      Skadevi cup P-04

    • 16:00

      Kundvagnar Abdi P-05


      17:00
    • 19:00

      Nykvarns SK (hemma) Herrlaget


      20:00
    • 20:00

      Kundvagnar Abdullah P-05


      21:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Aroscupen 2018 F-03/04

    • 09:30

      Träningsmatch Skogstorp P-09


      11:15
    • 11:00

      Flens IF-Södra P-07 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Kundvagnar Hector P-05


      13:00
    • 13:00

      DFK Värmbol 07/08 (hemma) F-07


      15:00
    • 18:00

      Kundvagnar Elias P-05


      19:00