Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF, Skogsvallen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 14:00

      Trosa-Vagnhärad SK (K) (hemma) P-02/03


      16:00
    • 16:00

      Åkers IF F -05 (borta) F-05/06


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Eskilstuna Södra FF (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Övernattning i kupan P-07


      08:30
    • 19:00

      Vingåkers IF (hemma) Herrlaget


      20:00
    • 19:00

      IFK Nyköping U (borta) Damlaget


      21:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Fika F-05/06

    • 10:00

      Malmköpings IF P07 / 2 (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      Torshälla-Nyby IF (borta) Herrlaget


      13:00
    • 12:00

      IFK Mariefred F05 (hemma) F-05/06


      14:00
    • 14:00

      Eskilstuna United F07 Lag2 (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Matchvärdar F-08


      17:00
    • 15:00

      Dalhem IF (hemma) Damlaget


      17:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Hällbybrunns IF svart (hemma) P-09


      15:00
    • 10:40

      IFK Mariefred (hemma) F-09


      11:25
    • 11:00

      Jäders IF F08 (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS P 05 Grön (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      FC Somali Stjärna 1 (borta) P-04


      14:00
    • 12:20

      Eskilstuna United DFF Blå (borta) F-09


      13:05
    • 14:00

      IK Viljan Vit (hemma) F-09


      14:45
    • 15:00

      Syrianska FC P-08 Röd (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Triangelns IK F03 (hemma) F-03/04


      17:00
    • 16:00

      Katrineholms SK FK P 07/2 (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Eskilstuna Babylon IF (hemma) P-04


      19:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Vingåkers IF (borta) P-02/03


      21:00
  • 10Tor
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 12:30

      Hässelby SK FF (borta) Damlaget


      14:30
    • 15:00

      Torshälla-Nyby (hemma) P-06


      19:00
    • 15:00

      Torshälla-Nyby IS P -06 (hemma) P-06


      17:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 11:30

      Eskilstuna United F07 Lag1 (borta) F-07


      13:30
    • 15:00

      Tystberga GIF (borta) Herrlaget


      16:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Malmköpings IF P07 / 1 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      Malmköpings IF P07 / 2 (hemma) P-07


      14:30
    • 14:00

      Hargs BK (hemma) Damlaget


      16:00
    • 16:00

      Stora Sundby GoIF P05 (7 mot 7) (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Homenetmen Södertälje (hemma) Herrlaget


      18:00
    • 17:30

      IFK Mariefred P04 (borta) P-04


      19:30
    • 18:00

      Nyköpings BIS P08 Blå (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Triangels IK F 08/10 (borta) F-08


      20:00
  • 14Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      BK Sport U16 (hemma) P-02/03


      21:00
    • 19:00

      AFC Eskilstuna P 05 (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Kvicksunds SK P08 (hemma) P-08


      21:00
  • 15Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Eskilstuna City FK P04 (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      IK Viljan Strängnäs F05/06 (borta) F-05/06


      21:00
      Larslunda IP
      Serie: Flickor div 4 (13 år
      Samlingsinfo: Kupan
      Samlingstid: 17:25
      Anteckning: Samling Kupan ombytta och klara. Medtag ombyte för dusch efter matchen.
      Sista anmälningsdag mån7/5 för att se vilka spelare som finns tillgängliga i laget.
      Resultat och referat
    • 19:00

      FC Kurdtuna (borta) Herrlaget


      20:00
  • 17Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Kvicksunds SK P05 (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch BK Sport P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Fika F-05/06

    • 10:00

      Assyriska FF P03 (hemma) P-02/03


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch IFK P-08


      11:30
    • 11:00

      Trosa-Vagnhärad SK F-02-04 (borta) F-03/04


      13:00
    • 12:00

      DFK Värmbol 05/06 (hemma) F-05/06


      14:00
    • 12:00

      Skogstorps GOIF P06 (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Triangelns IK /TNIS (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Damlaget


      17:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Assyriska FF (hemma) P-04


      13:00
    • 14:00

      Ärla IF U (hemma) Herrlaget


      15:00
    • 17:00

      BK Sport (hemma) Damlaget


      19:00
  • 21Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Kundvagnskörning P-07


      00:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
  • 22Tis
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-07

    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
    • 19:00

      Triangelns IK P05 (borta) P-04


      21:00
  • 23Ons
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-07

    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 24Tor
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-07

    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 25Fre
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-07

    • 19:00

      Ericsbergs GoIF (hemma) Herrlaget


      20:00
    • 19:00

      Matchvärd herrlaget P-08


      21:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-07

    • 09:45

      Jäders IF P08 (borta) P-08


      11:45
    • 10:00

      Malmköpings IF P07 / 1 (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      ÄST/Skogstorps GoIF (borta) F-05/06


      13:00
    • 13:00

      IFK Mariefred F07 (hemma) F-07


      15:00
    • 14:00

      IFK Nyköping (borta) Damlaget


      16:00
    • 15:00

      Jäders IF P05 (hemma) P-05


      17:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Kundvagnskörning P-07


      19:00
    • 09:00

      Jäders IF (borta) P-09


      17:00
    • 10:40

      New Mill Indians SK Röd (hemma) F-09


      11:25
    • 11:00

      Södertälje FK P05 Röd (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Nyköpings BIS P08 Röd (borta) P-08


      14:00
    • 13:10

      IFK Mariefred (borta) F-09


      14:55
    • 14:00

      Al Salam SK P07/06 (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Gnesta FF F 02/04 (hemma) F-03/04


      16:00
    • 15:40

      Enhörna IF (hemma) F-09


      16:25
    • 17:00

      Triangelns IK U (borta) Herrlaget


      18:00
    • 17:00

      Julita GoIF (hemma) Damlaget


      19:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 31Tor
    • 17:00

      Bad och grill Herrlaget


      20:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30