Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF, Skogsvallen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 18:00

      Spelare säsongen 2018 P-07


      19:00
    • 18:00

      Kundvagnar Suliman P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 2Mån
    v.14
    • 12:30

      Primavera (borta) Herrlaget


      13:30
    • 14:00

      IFK Hallsberg FK (borta) Damlaget


      15:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:15

      Träningsmatch City P-08


      11:30
    • 11:00

      IFK Västerås FK (borta) Damlaget


      13:00
    • 13:15

      Ärla (borta) Herrlaget


      14:15
    • 14:00

      Träningsmatch mot Örebro sk P-04


      16:00
    • 16:00

      Skogstorps GoIF (hemma) F-05/06


      19:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:15

      Träningssammandrag P-07


      13:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Barva (hemma) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Träning F-07


      15:00
    • 15:30

      BK 30 F04 (borta) F-03/04


      17:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Prova overall F-05/06


      19:30
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
  • 12Tor
    • 18:30

      Föräldramöte P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      Träningsmatch Triangeln P-08


      13:00
    • 14:10

      Örebro SK Söder (borta) Damlaget


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot triangeln 04 P-04


      17:00
    • 15:00

      Nykvarns SK (borta) Herrlaget


      16:00
  • 15Sön
    • 08:15

      Tuna cupen F-10


      13:00
    • 09:00

      Cup P-10


      15:00
    • 09:00

      Tuna cup P-09


      16:00
    • 09:00

      Skogstorps GoIF F09 (borta) F-09


      09:20
    • 09:50

      HBIF P10 Vit (borta) F-09


      10:50
    • 11:05

      SEIF P10 2 (borta) F-09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:20

      Skogstorps GoIF F09 (hemma) F-09


      13:20
    • 13:00

      Stenkvista GOIF (hemma) Damlaget


      15:00
    • 13:00

      IFK Mariefred (borta) F-03/04


      15:00
    • 14:00

      Järna SK P05 (borta) P-05


      16:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 16Mån
    v.16
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
      Torshargs IP Konstgräset
    • 19:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:30

      Träningsmatch City P-08


      13:00
    • 12:00

      BK30 F03 (borta) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      IFK Nyköping P 04 (borta) P-04


      14:00
    • 15:00

      Södertälje FK P02 (K) (borta) P-02/03


      17:00
    • 15:00

      Triangelns IK (borta) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Somtuna (borta) Herrlaget


      17:00
  • 22Sön
    • 12:00

      Fika F-05/06


      14:00
    • 12:00

      Jäders IF F05/06 (hemma) F-05/06


      14:00
    • 12:00

      Klädprovning P-05


      13:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 17:00

      Trosa-Vagnhärad SK U (hemma) Herrlaget


      18:00
  • 23Mån
    v.17
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Kundvagnskörning P-06


      00:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02/03


      20:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:45

      Spelarmöte F-03/04


      21:00
    • 20:00

      Kundvagnskörning Jonatan J P-06


      21:00
  • 24Tis
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-06

    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Prova träningsoveraller P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
    • 20:00

      Kundvagnskörning Loke P-06


      21:00
  • 25Ons
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-06

    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-08


      19:30
    • 18:00

      Prova träningsoverall P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 20:00

      Kundvagnskörning Noel P-06


      21:00
  • 26Tor
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-06

    • 16:00

      Kundvagnskörning Robin P-06


      17:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch! P-06


      19:30
    • 19:00

      Södertälje FK (hemma) Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
    • 20:00

      Kundvagnskörning Tintin P-06


      21:00
  • 27Fre
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-06

    • 16:00

      Kundvagnskörning Tristan P-06


      17:00
    • 20:00

      Kundvagnskörning Alex P-06


      21:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-06

    • Heldag

      Matchhelg 28-29/4 P-07

    • 12:00

      Kundvagnskörning Alvin P-06


      13:00
    • 12:00

      Torshälla-Nyby IS P 05 Svart (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Triangelns IK P07-GRÖN (hemma) P-07


      16:00
    • 15:30

      Syrianska FC P-09 Gul (hemma) P-08


      17:30
    • 18:00

      Kundvagnskörning Anton Å P-06


      19:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Kundvagnskörning P-06


      19:00
    • Heldag

      Matchhelg 28-29/4 P-07

    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS F03/04 (borta) F-03/04


      13:00
    • 11:00

      Skogstorps GOIF P08 grön (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      New Mill Indians SK F07 (borta) F-07


      13:30
    • 12:00

      Södertälje FF (borta) Herrlaget


      13:00
    • 13:00

      Katrineholms SK FK P 07/2 (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      IFK Eskilstuna P 04 blå (hemma) P-04


      16:00
    • 16:00

      Katrineholms SK FK P 06/1 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF F08 Vit (borta) F-08


      18:00
    • 17:00

      Älvsjö AIK FF B (hemma) Damlaget


      19:00
    • 17:00

      Matchvärd F-07


      19:00
    • 18:00

      Kundvagnskörning P-06


      19:00
    • 18:00

      Kundvagnskörning Charlie P-06


      19:00
  • 30Mån
    v.18
    • 00:00

      Träning P-06


      00:00