Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF, Skogsvallen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 18:00

      Spelare säsongen 2018 P-07


      19:00
    • 18:00

      Kundvagnar Suliman P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 2Mån
    v.14
    • 12:30

      Primavera (borta) Herrlaget


      13:30
    • 14:00

      IFK Hallsberg FK (borta) Damlaget


      15:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:15

      Träningsmatch City P-08


      11:30
    • 11:00

      IFK Västerås FK (borta) Damlaget


      13:00
    • 13:15

      Ärla (borta) Herrlaget


      14:15
    • 14:00

      Träningsmatch mot Örebro sk P-04


      16:00
    • 16:00

      Skogstorps GoIF (hemma) F-05/06


      19:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:15

      Träningssammandrag P-07


      13:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Barva (hemma) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Träning F-07


      15:00
    • 15:30

      BK 30 F04 (borta) F-03/04


      17:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Prova overall F-05/06


      19:30
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
  • 12Tor
    • 18:30

      Föräldramöte P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      Träningsmatch Triangeln P-08


      13:00
    • 14:10

      Örebro SK Söder (borta) Damlaget


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot triangeln 04 P-04


      17:00
    • 15:00

      Nykvarns SK (borta) Herrlaget


      16:00
  • 15Sön
    • 08:15

      Tuna cupen F-10


      13:00
    • 09:00

      Skogstorps GoIF F09 (borta) F-09


      09:20
    • 09:00

      Tuna cup P-09


      16:00
    • 09:00

      Cup P-10


      15:00
    • 09:50

      HBIF P10 Vit (borta) F-09


      10:50
    • 11:05

      SEIF P10 2 (borta) F-09


      12:05
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:20

      Skogstorps GoIF F09 (hemma) F-09


      13:20
    • 13:00

      Stenkvista GOIF (hemma) Damlaget


      15:00
    • 13:00

      IFK Mariefred (borta) F-03/04


      15:00
    • 14:00

      Järna SK P05 (borta) P-05


      16:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 16Mån
    v.16
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      21:00
      Hällby gympasal
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:30

      Kvicksunds SK (borta) Damlaget


      20:30
  • 21Lör
    • 10:30

      Träningsmatch City P-08


      13:00
    • 12:00

      BK30 F03 (borta) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      IFK Nyköping P 04 (borta) P-04


      14:00
    • 15:00

      Södertälje FK P02 (K) (borta) P-02/03


      17:00
    • 15:00

      Triangelns IK (borta) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Somtuna (borta) Herrlaget


      17:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 12:00

      Jäders IF F05/06 (hemma) F-05/06


      14:00
    • 12:00

      Klädprovning P-05


      13:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 14:00

      Träning F-07


      15:00
    • 17:00

      Trosa-Vagnhärad SK U (hemma) Herrlaget


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 23Mån
    v.17
    • 18:00

      Träning P-02/03


      20:30
    • 18:00

      Kundvagnskörning P-06


      00:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      21:00
    • 19:30

      Spelarmöte F-03/04


      20:30
  • 24Tis
  • 25Ons
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-06

    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 18:00

      Prova träningsoverall P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-06

    • 18:45

      Södertälje FK (hemma) Damlaget


      20:45
  • 28Lör
    • Heldag

      Kundvagnskörning P-06

    • 12:00

      Torshälla-Nyby IS P 05 Svart (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Triangelns IK P07-GRÖN (hemma) P-07


      16:00
    • 15:30

      Syrianska FC P-09 Gul (hemma) P-08


      17:30
  • 29Sön
    • 00:00

      Kundvagnskörning P-06


      19:00
    • 00:00

      Eskilstuna United DFF F08 Vit (borta) F-08


      02:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 11:00

      Torshälla-Nyby IS F03/04 (borta) F-03/04


      13:00
    • 11:00

      Skogstorps GOIF P08 grön (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      New Mill Indians SK F07 (borta) F-07


      13:30
    • 12:00

      Södertälje FF (borta) Herrlaget


      13:00
    • 13:00

      Katrineholms SK FK P 07/2 (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      IFK Eskilstuna P 04 blå (hemma) P-04


      16:00
    • 16:00

      Åkers IF F -05 (borta) F-05/06


      18:00
    • 16:00

      Katrineholms SK FK P 06/1 (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Älvsjö AIK FF B (hemma) Damlaget


      19:00
    • 17:00

      Matchvärd F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 30Mån
    v.18
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30