Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF, Skogsvallen

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • Heldag

      Fika F-05/06

    • 18:30

      Torshälla-Nyby IS F05/06 (hemma) F-05/06


      20:30
  • 2Lör
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs P05 Gul (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Al Salam SK P07/06 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      DFK Värmbol 03-04 (hemma) F-03/04


      14:00
    • 13:00

      Råby-Rönö IF (borta) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Södertälje FK P04 (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      IK Tun (hemma) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Nykvarns SK P 08 Blå (hemma) P-08


      17:00
  • 3Sön
    • 08:15

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 11:00

      BK Sport P 07 Gul (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      IK Viljan Strängnäs F07 (hemma) F-07


      14:30
    • 16:00

      IFK Mariefred P06 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      IFK Eskilstuna P 05 (borta) P-04


      18:00
    • 16:00

      Skogstorps GOIF F08 (borta) F-08


      18:00
    • 17:00

      Al Salam SK (hemma) Herrlaget


      18:00
    • 17:00

      Trosa-Vagnhärad SK (borta) Damlaget


      19:00
    • 18:00

      IFK Eskilstuna P08 blå (hemma) P-08


      20:00
  • 4Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Nyköpings BIS (K) (hemma) P-02/03


      21:00
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Katrineholms AIK P06 (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 6Ons
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs P08 Blå (borta) P-08


      16:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Matchvärd P-09


      21:00
    • 19:00

      Hälleforsnäs IF (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P07 Vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Eskilstuna Södra FF P-05 (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Kvicksunds SK F08 (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Stuvsta IF (borta) Damlaget


      15:00
    • 15:00

      IFK Mariefred F03 (borta) F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Triangelns IK P08 GRÖN (borta) P-08


      17:00
  • 10Sön
    • 09:00

      IFK Eskilstuna blå (hemma) P-09


      17:00
    • 10:00

      Sammandrag F-09


      15:30
    • 10:40

      IFK Mariefred (hemma) F-09


      11:20
    • 11:00

      Katrineholms AIK P08 (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna P 06 vit (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      BK Sport P 07 Gul (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      DFK Värmbol 07/08 (borta) F-07


      13:00
    • 13:00

      Syrianska FC P04 Vit (borta) P-04


      15:00
    • 13:10

      Eskilstuna United DFF Vit (hemma) F-09


      14:20
    • 15:00

      Skogstorps GOIF/ÄST (borta) F-05/06


      17:00
    • 17:00

      IK Tun U (hemma) Damlaget


      19:00
  • 11Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Kvicksunds SK F 13 (hemma) F-05/06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:30
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Åkers IF F07-08 (hemma) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Södermanlands Distriktslag F03 (hemma) Damlaget


      19:30
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Syrianska FC P 04 Röd (hemma) P-04


      21:00
  • 14Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
  • 15Fre
    • 18:30

      Eskilstuna City FK P09 (borta) P-08


      20:30
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 08:30

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 10:00

      Viljan - Hällby F-10


      10:30
    • 12:15

      Hällby - Skogstorp F-10


      12:45
    • 13:00

      Syrianska Eskilstuna IF P04 (borta) P-04


      15:00
    • 14:30

      Värmbol - Hällby F-10


      15:00
    • 15:00

      New Mill Indians SK F08 (hemma) F-08


      17:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs F03/04 (hemma) F-03/04


      17:00
    • 17:00

      Flens IF-Södra P-07 (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Katrineholms SK FK (borta) Herrlaget


      18:00
    • 18:00

      Sätra SK B (hemma) Damlaget


      20:00
    • 18:00

      Matchvärd damlaget F-05/06


      20:00
    • 18:15

      Järna SK P08 Röd (hemma) P-08


      20:15
  • 18Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:30
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      IFK Eskilstuna P 06 blå (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      B- herrar P-02/03


      21:00
    • 19:00

      Jäders IF U (hemma) Herrlaget


      20:00
    • 19:30

      IK Viljan Strängnäs (borta) Damlaget


      21:30
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      BK Sport P 05 Svart (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Eskilstuna City FK P07 Vit (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      B-herrar P-02/03


      21:00
    • 19:00

      Somtuna (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 21Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:30
    • 19:45

      Midsommarloppet F-03/04


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 13:00

      Katrineholms AIK P06 (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Åkers IF F07-08 (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Järna SK F0809 (borta) F-08


      16:00
    • 17:00

      Eskilstuna City FK P08 Vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Matchvärdar P-10


      20:00
    • 17:00

      Assyriska FF P03 (borta) P-02/03


      19:00
    • 18:00

      IFK Nyköping (hemma) Herrlaget


      19:00
    • 18:45

      New Mill Indians SK F03-04 (borta) F-03/04


      20:45
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Hällbybrunns IF P 07 svart (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02/03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Syrianska FC P 04 Röd (borta) P-04


      21:00
  • 28Tor
    • 08:00

      Aroscupen 2018 F-03/04


      00:00
    • 17:15

      Träningsmatch! P-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 29Fre
    • Heldag

      Aroscupen 2018 F-03/04

    • 00:00

      Skadevi cup P-04


      00:00
    • 19:00

      Nykvarns SK (hemma) Herrlaget


      20:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Aroscupen 2018 F-03/04

    • 09:30

      Träningsmatch Skogstorp P-09


      11:15
    • 11:00

      Flens IF-Södra P-07 (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      DFK Värmbol 07/08 (hemma) F-07


      15:00