Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hägersten SK

Följ

Hägersten SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hägersten SK
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 11:15

      Future stars cup futsal P-09


      16:00
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK 1 (borta) P-09


      13:00
    • 12:40

      Årsta FF 2 (hemma) P-09


      13:40
    • 13:40

      Sörskogens IF röd (hemma) P-09


      14:40
    • 14:00

      Täby FK FA (borta) P-09


      15:00
    • 14:40

      Svensk-Palestinska FF (hemma) P-09


      15:40
    • 15:40

      Sörskogens IF vit (borta) P-09


      16:40
    • 17:00

      Brottningen P-08


      18:00
  • 4Lör
    • 08:30

      Future stars futsal dag 2 Hägersten SK Svart P-09


      12:00
    • 11:50

      Future stars futsal dag 2 Hägersten SK gul P-09


      16:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.2
    • Heldag

      Future Stars Cup F-11

    • 12:00

      Träning P-08


      14:00
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 16:30

      IFK Haninge (borta) P-09


      18:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning P10 Lejonen


      10:00
    • 10:00

      Träning P10 Lejonen


      11:00
    • 10:00

      Träning P10 Tigrarna


      11:00
    • 10:30

      Träning P/F12-Lejonen


      12:00
    • 11:00

      Träning P10 Tigrarna


      12:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P/F-13


      14:00
    • 14:00

      Träning P/F-13


      15:00
    • 14:30

      Träning F-12


      16:00
    • 14:45

      Ursvik IK 3 (hemma) P-08


      16:00
    • 14:45

      Ursvik IK 1 (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Träning F-13/14


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P/F12-Tigrarna


      17:30
    • 16:00

      IF BP 10 (borta) P-08


      16:15
    • 16:00

      Barkarö SK (borta) P-08


      16:15
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Stuvsta IF P08 3-2 (hemma) P-08


      17:30
    • 17:15

      Sollentuna FK vit (hemma) P-08


      17:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:05

      Alsike IF svart (borta) P-08


      18:20
    • 18:05

      Alsike IF gul (borta) P-08


      18:20
    • 18:40

      Barkarö SK (borta) P-08


      19:40
    • 18:40

      IF BP 10 svart (hemma) P-08


      18:55
    • 19:30

      FC Järfälla (hemma) P-08


      20:30
    • 19:55

      IF BP 10 vit (hemma) P-08


      20:55
  • 13Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P/F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P/F-11


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-09


      20:00
      Klubblokalen
      Anteckning: Hej!
      Det är dags för föräldramöte. Viktigt att en förälder per barn närvarar.
      Agenda:
      Planering för våren 2020
      Uppdelning på träningarna
      St:eriks-cupen
      Ska vi åka iväg på nån cup
    • 18:30

      Föräldramöte P09 Ungdomsledare


      20:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:15

      Stuvsta IF (hemma) P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P10 Lejonen


      20:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Brottningen P-08


      18:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Brottningen P-08


      18:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Intresseanmälan träningsmatcher F-10


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatcher F-10


      12:15
    • 10:45

      Träningsmatcher F-10


      12:15
    • 11:00

      Sörskogens IF (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 16:00

      Årsta FF (hemma) P-09


      17:30
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 18:00

      Ledarträff, ledare för barn födda 2012 och senare. Ungdomsledare


      20:30
    • 18:30

      Ledarmöte för ledare till spelare 2011, 2010 och 2009 Ungdomsledare


      20:30
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre