Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Habo IF

Följ

Habo IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 09:30

      Träning F-07


      10:30
  • 2Mån
    v.14
    • 12:00

      IK Vista (hemma) P-04


      13:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 3Tis
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 14:00

      Träningsmatcher Hallby P-06


      16:00
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 4Ons
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
  • 5Tor
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Hvetlanda GIF (hemma) P-02


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 08:00

      Lassabollen P-04


      19:00
    • 09:30

      Träning F-07


      10:30
    • 11:00

      Träning F-06


      12:00
    • 16:00

      Frillesås FF (hemma) P-04


      17:00
    • 18:00

      IK Zenith (borta) P-04


      19:00
    • 20:00

      Ulricehamns IFK (borta) P-04


      21:00
  • 9Mån
    v.15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Jobba på DL P-02


      21:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-06


      19:00
    • 18:30

      Uppstartsträff flickor och pojkar födda 2012 Habo IF


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Issas minnescup P-08

    • 09:00

      Träning P-03


      10:30
    • 10:00

      Träning F-06


      11:30
    • 13:00

      Motståndarlaget (hemma) F-05


      15:00
    • 13:30

      Träning P-03


      15:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:30

      Träning F-07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06


      14:00
    • 12:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Lassabollen träningsturnering P-06


      18:00
    • 14:15

      bollkalle A-lagspremiär P-08


      19:00
    • 15:00

      Tranås FF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Husqvarna FF (hemma) P-02


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch F-03/04


      19:30
  • 16Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Spelarmöte F07 F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Föräldrarmöte F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Föräldraträff P-11


      20:00
    • 19:00

      Föräldraträff F-11


      20:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Ledarträff inför säsongen Ledare


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 21Lör
    • 09:45

      Träningsmatch F-08


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:15

      IK Vista (hemma) P-04


      13:15
    • 11:30

      Träning F-06


      13:00
    • 15:00

      Aneby SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 16:00

      Hvetlanda GIF (hemma) P-02


      17:00
    • 18:45

      Träningsmatch m Bankeryd P-05


      20:30
  • 23Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Uppstart/Föräldrarmöte P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Flräldrarmöte P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Husqvarna FF 2 (hemma) P-02


      21:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Giff cupen F-08

    • 10:30

      Giff-cupen P-05


      00:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:15

      Hovslätts IK (hemma) P-04


      12:15
    • 13:00

      Mullsjö IF (hemma) F-03/04


      15:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Giff cupen F-08

    • 00:00

      Giff-cupen P-05


      20:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 12:15

      Hovslätts IK (hemma) F-07


      14:15
    • 13:30

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P-06


      15:30
    • 17:00

      Råslätt SK (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      IF Hallby FK 2 (hemma) P-03


      20:00
  • 30Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30