Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Habo IF

Följ

Habo IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Habo IF
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 09:30

      Träning F-07


      10:30
  • 2Mån
    v.14
    • 12:00

      IK Vista (hemma) P-04


      13:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 3Tis
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 14:00

      Träningsmatcher Hallby P-06


      16:00
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 4Ons
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
  • 5Tor
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Hvetlanda GIF (hemma) P-02


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 08:00

      Lassabollen P-04


      19:00
    • 09:30

      Träning F-07


      10:30
    • 11:00

      Träning F-06


      12:00
    • 16:00

      Frillesås FF (hemma) P-04


      17:00
    • 18:00

      IK Zenith (borta) P-04


      19:00
    • 20:00

      Ulricehamns IFK (borta) P-04


      21:00
  • 9Mån
    v.15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Jobba på DL P-02


      21:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-06


      19:00
    • 18:30

      Uppstartsträff flickor och pojkar födda 2012 Habo IF


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Issas minnescup P-08

    • 09:00

      Träning P-03


      10:30
    • 10:00

      Träning F-06


      11:30
    • 13:00

      Motståndarlaget (hemma) F-05


      15:00
    • 13:30

      Träning P-03


      15:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:30

      Träning F-07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06


      14:00
    • 12:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Lassabollen träningsturnering P-06


      18:00
    • 14:15

      bollkalle A-lagspremiär P-08


      19:00
    • 15:00

      Tranås FF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Husqvarna FF (hemma) P-02


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch F-03/04


      19:30
  • 16Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
      Slätten IP Konstgräset
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Spelarmöte F07 F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Föräldrarmöte F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Föräldraträff P-11


      20:00
    • 19:00

      Föräldraträff F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Ledarträff inför säsongen Ledare


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
  • 21Lör
    • 09:45

      Träningsmatch F-08


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:15

      IK Vista (hemma) P-04


      13:15
    • 11:30

      Träning F-06


      13:00
    • 15:00

      Aneby SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 16:00

      Hvetlanda GIF (hemma) P-02


      17:00
    • 18:45

      Träningsmatch m Bankeryd P-05


      20:30
  • 23Mån
    v.17
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Uppstart/Föräldrarmöte P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Flräldrarmöte P-07


      19:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Mariebo IK svart (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:00

      Husqvarna FF 2 (hemma) P-02


      21:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Giff cupen F-08

    • 10:30

      Giff-cupen P-05


      00:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:15

      Hovslätts IK (hemma) P-04


      13:00
    • 13:00

      Mullsjö IF (hemma) F-03/04


      15:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Giff cupen F-08

    • 00:00

      Giff-cupen P-05


      20:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 12:15

      Husqvarna FF röd (hemma) P-08


      14:15
    • 12:15

      Hovslätts IK (hemma) F-07


      13:15
    • 13:30

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) P-06


      15:00
    • 18:00

      IF Hallby FK 2 (hemma) P-03


      20:00
  • 30Mån
    v.18
    • 14:30

      Träning P-02


      16:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00