Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Habo IF

Följ

Habo IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 2Tor
    • 15:00

      Eskilscupen P-04


      23:59
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 3Fre
    • 07:00

      Eskilscupen P-04


      23:00
    • 08:35

      Gideonsbergs IF 2 (hemma) F-06


      09:35
    • 12:05

      Skövde KIK F07 1 (borta) F-06


      13:00
    • 14:45

      Lotorps IF 1 (borta) F-06


      15:45
  • 4Lör
    • 07:00

      Eskilscupen P-04


      23:00
    • 09:10

      IF Mölndal Röd (hemma) F-06


      10:10
    • 09:10

      FK Gjövik Lyn (borta) F-06


      10:10
    • 10:55

      IK Rössö Föd (hemma) F-06


      11:55
    • 12:05

      Ulvåkers IF (hemma) F-06


      13:00
    • 16:30

      Skövde KIK SKIK (borta) F-06


      17:30
    • 16:30

      IF Mölndal Vit (hemma) F-06


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
  • 5Sön
    • 07:00

      Eskilscupen P-04


      15:00
    • 08:45

      Gideonsbergs IF 1 (borta) F-06


      09:45
    • 08:45

      Borre IF 2 (borta) F-06


      09:45
  • 6Mån
    v.32
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 10Fre
    • 13:00

      Färgelanda Cup P-03


      00:00
    • 15:15

      Färgelanda Cup P-05


      00:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
  • 11Lör
    • Heldag

      Färgelanda Cup P-03

    • Heldag

      Färgelanda Cup P-05

    • 09:00

      Råslätt SK (borta) F-06


      11:00
    • 09:00

      BSK p09 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Ekhagens IF röd (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Ekhagens IF (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Mariebo IK (hemma) F-03/04


      14:00
    • 14:00

      Ekhagens IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Färgelanda Cup P-03


      19:00
    • 00:00

      Färgelanda Cup P-05


      18:00
    • 09:00

      IF Hallby FK (borta) P-07


      10:00
    • 10:00

      Mariebo IK (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Mullsjö IF (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Hovslätts IK röd (hemma) P-06


      12:30
    • 11:30

      Tenhults IF svart (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) P-04


      14:30
    • 13:00

      Egnahems BK (hemma) F-07


      15:00
    • 15:30

      Norrahammars GIS (borta) F-08


      17:30
    • 16:00

      MVFK/BIF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Gränna AIS (hemma) P-07


      18:30
  • 13Mån
    v.33
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      IK Vista (borta) P-02


      21:00
    • 19:00

      IF Haga svart (borta) F-06


      21:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Nässjö FF 2 (hemma) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Aneby SK (hemma) P-04


      21:15
    • 19:00

      IF Haga gul (borta) P-06


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F/P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 19:00

      Tranås FF/Gripenbergs BK (borta) F-03/04


      21:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Flera olika p09 (hemma) P-09


      13:00
    • 10:00

      Egnahems BK orange (hemma) F-08


      12:00
    • 10:30

      Mariebo IK gul (borta) F-07


      12:30
    • 11:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Tabergs SK röd (hemma) P-06


      13:30
    • 14:00

      Bankeryds SK P-07 (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Barnarps IF (borta) F-08


      16:00
    • 14:00

      Hagadagarna cup F-10


      18:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF (borta) P-03


      17:00
  • 19Sön
    • 08:00

      BIF (hemma) P-10


      15:00
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Tabergs SK röd (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Hagadagarna F-09


      18:00
    • 15:00

      Tenhults IF svart (hemma) F-06


      17:00
    • 16:00

      Norrahammars IK (hemma) P-07


      17:00
    • 17:00

      Skillingaryds IS (hemma) F-05


      19:00
    • 18:00

      Barnarps IF (borta) P-05


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-04


      18:10
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:30
    • 18:30

      IFK Österbymo (hemma) A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Möte P-02


      21:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Aneby SK (borta) A-lag Herrar


      20:45
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Styrelsemöte Habo IF


      21:00
    • 18:45

      Waggeryds IK (hemma) P-02


      20:45
    • 19:00

      Hovslätts IK vit (hemma) P-08


      21:00
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Nässjö FF (borta) P-04


      21:10
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Jönköpings Södra IF grön (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Ölmstads IS (borta) A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      IK Vista (hemma) P-03


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Lirarnas dag cup F-10


      14:30
    • 09:00

      Poolspel P-09


      13:00
    • 09:30

      Mariebo IK gul (hemma) F-08


      11:30
    • 09:30

      Kioskansvar P-02


      00:00
    • 10:00

      Husqvarna FF röd (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF vit (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Skeppshult/Burseryd (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Barnarps IF (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Hvetlanda GIF (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      IF Hallby FK blå (hemma) F-07


      14:00
    • 12:30

      Egnahems BK svart (borta) P-06


      14:30
    • 13:00

      Ölmstad/Vista (hemma) F-06


      15:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Kioskansvar P-02


      20:00
    • Heldag

      J-södra cup F/P-12

    • Heldag

      Utbildningsläger 2 P-05

    • 09:00

      Utbildningsläger F-05


      15:30
    • 09:00

      IF Hallby FK (borta) F-08


      11:00
    • 09:00

      Lirarnas dag cup F-10


      14:30
    • 13:00

      Vetlanda FF/Bäckseda IF (hemma) F-03/04


      15:00
    • 15:00

      Hovslätts IK röd (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Tenhults IF (hemma) P-07


      17:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Husqvarna FF 2 (hemma) P-02


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby FK 7-m (hemma) F-05


      21:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 19:00

      Husqvarna FF (hemma) P-04


      20:00