Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Handboll

Följ

Gustavsbergs IF HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gustavsbergs IF Handboll
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • Heldag

      INSTÄLLD träning pga sportlov F-2008

    • 09:00

      Träning F-2009


      10:30
    • 09:00

      Träning F-2009


      10:30
    • 17:00

      Skånela IF (borta) F-18


      19:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-2007


      18:00
    • 17:30

      Träning F-16


      20:15
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:15

      Träning F-2006


      18:30
    • 16:45

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:10

      Träning F-18


      19:30
    • 17:45

      Träning F-2009


      19:00
    • 19:45

      Skuru IK 2 (borta) F-16


      21:45
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:15

      Seriespel P-2010-2011


      11:30
    • 09:00

      Skogås HK (borta) F-2008


      11:00
    • 09:30

      Årsta AIK HF (hemma) F-2008


      11:30
    • 09:30

      Träning F-2011


      11:00
    • 10:30

      IK Bolton 2 (hemma) P-2008-2009


      12:30
    • 10:45

      Skuru IK 2 (borta) F-2008


      12:45
    • 12:00

      Serisespel F-2010


      15:00
    • 12:00

      AIK (borta) F-2010


      14:00
    • 12:00

      Träning P-2012-2013


      13:00
    • 12:30

      Träningsmatcher med Bolton F-2012


      14:30
    • 12:30

      Åkersberga HK 2 (hemma) F-2010


      14:30
    • 13:00

      Åkersberga HK (hemma) F-2010


      15:00
    • 13:00

      Träning P-2010-2011


      14:30
    • 13:10

      Dalarö SK (hemma) F-2008


      15:10
    • 13:20

      Spånga HK 3 (borta) F-16


      15:20
    • 13:30

      Skuru IK 3 (borta) F-2007


      15:30
    • 13:30

      Norrtulls SK (borta) F-2010


      15:30
    • 14:00

      Skuru IK 2 (hemma) F-2010


      16:00
    • 14:15

      Skuru IK 2 (borta) F-2005


      16:15
    • 14:30

      Skuru IK (borta) F-2010


      16:30
    • 14:45

      Träning F-2013


      15:45
    • 16:15

      Skuru IK 3 (borta) F-2005


      18:15
    • 17:30

      Årsta AIK HF (hemma) Gurraberg HK


      19:30
  • 8Sön
    • Heldag

      INSTÄLLD träning - hallen bokad för annat F-2008

    • 08:15

      Seriespel P-2010-2011


      12:00
    • 08:20

      Älta och Årsta (hemma) F-2009


      12:00
    • 09:00

      Tyresö Handboll (borta) P-2006-2007


      11:00
    • 11:10

      BK Sol (borta) Gurraberg HK


      13:10
    • 11:20

      Åkersberga HK (borta) P-2006-2007


      13:20
    • 11:30

      Seriespel F10 F-2011


      15:15
    • 12:10

      Handens SK (borta) F-2011


      14:10
    • 12:20

      Spånga HK (borta) F-2005


      14:20
    • 12:40

      Årsta AIK HF 5 (hemma) F-2011


      14:40
    • 13:10

      Tyresö Handboll (hemma) F-2011


      15:10
    • 13:15

      IK Bolton (borta) P-2008-2009


      15:45
    • 13:40

      Hammarby IF HF (borta) F-2011


      15:40
    • 14:10

      Årsta AIK HF 4 (hemma) F-2011


      16:10
    • 14:40

      Tyresö Handboll 2 (borta) F-2011


      16:40
    • 15:00

      IK Bolton 2 (hemma) P-2008-2009


      17:00
    • 15:00

      Enköpings HF (borta) F-16


      17:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-2007


      18:00
    • 17:10

      Träning F-16


      19:30
    • 20:10

      Flyttad match P-2005


      21:10
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning F-2010


      18:15
    • 17:10

      Träning F-16


      19:30
    • 19:45

      Nacka HK (hemma) F-18


      21:45
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 10:30

      Träning F-2008


      12:00
    • 12:20

      Skå IK (hemma) Gurraberg HK


      14:20
    • 13:45

      Huddinge HK 2 (hemma) F-2005


      15:45
    • 14:45

      Huddinge HK (hemma) F-2005


      16:45
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F-2006


      18:30
    • 17:10

      Träning F-16


      19:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-2006


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2009


      18:30
    • 18:00

      Träning F-16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-18


      19:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Kungsängens SK (borta) F-2005


      11:00
    • 09:00

      Handbollsfestival - block 3 timmar F-2011


      12:00
    • 10:30

      Träning F-2008


      11:30
    • 13:00

      Träning P-2010-2011


      14:30
    • 13:00

      HK Cliff 2 (borta) P-2006-2007


      15:00
    • 14:45

      Träning F-2013


      15:45
  • 22Sön
    • 08:15

      Seriespel F10 F-2011


      11:30
    • 09:00

      Årsta AIK HF (hemma) F-2011


      11:00
    • 09:00

      Tyresö Handboll 3 (hemma) F-2011


      11:00
    • 10:00

      Gustavsbergs IF HK Gul (hemma) F-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning F-2009


      11:00
    • 11:00

      Tyresö Handboll 3 (hemma) F-2011


      13:00
    • 11:00

      Årsta AIK HF (borta) F-2011


      13:00
    • 14:15

      Seriespel P-2010-2011


      18:00
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning F-2007


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2006


      18:30
    • 18:00

      Träning F-16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-18


      19:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-2006


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2009


      18:30
      Ekedalspåret
    • 18:00

      Träning F-16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-18


      19:30
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning F-2009


      10:30
    • 12:00

      Träning + grillning F-16


      14:00
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning F-2007


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2006


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2005


      19:45
    • 17:40

      Träning F-16


      20:30
    • 18:00

      Träning F-18


      19:30