Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 3Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:15

      IK Bolton 2 (hemma) F-05


      14:15
    • 13:45

      IF Swithiod HK (hemma) F-04


      15:45
    • 14:40

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-05


      16:40
    • 18:00

      Sollentuna HK 3 (hemma) F-05


      20:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Hammarby IF HF (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag 2 VT18 F-07


      14:00
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 11:50

      Skånela IF (borta) F-05


      13:50
    • 13:20

      Skuru IK (hemma) F-05


      15:20
    • 14:00

      Tungelsta IF (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag – MATCH F-08


      11:30
    • 10:30

      IK Bolton 2 (borta) F-05


      12:30
    • 12:00

      Lidingö SK 2 (borta) F-05


      14:00
    • 18:45

      Huddinge HK (borta) Gurraberg HK


      20:45
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:00

      Handbolls festival F-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 10:10

      IF Swithiod HK (borta) F-06


      12:10
    • 10:30

      GT Söder 2 (borta) F-05


      12:30
    • 11:15

      GT Söder (borta) F-05


      13:15
    • 11:40

      IK Bolton (hemma) F-06


      13:40
    • 12:00

      Haninge HK 2 (borta) F-05


      14:00
    • 12:10

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-06


      14:10
    • 12:45

      Haninge HK (borta) F-05


      14:45
    • 12:45

      Uppsala HK (borta) F-04


      14:45
    • 13:40

      Skuru IK 2 (hemma) F-06


      15:40
    • 14:00

      BK Kungsan (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 17Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 13:00

      Skuru IK (hemma) F-06


      15:00
    • 15:00

      Spårvägen HF (hemma) F-04


      17:00
    • 17:30

      IK Tellus (hemma) Gurraberg HK


      19:30
  • 18Sön
    • 09:00

      Årsta AIK HF (hemma) F-06


      11:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag 3 VT18 F-07


      14:00
    • 09:15

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-05


      11:15
    • 10:00

      Stockholmspolisens IF HF 2 (borta) F-05


      12:00
    • 10:45

      Handens SK (hemma) F-05


      12:45
    • 11:00

      Älta IF (hemma) F-06


      13:00
    • 11:30

      Stockholmspolisens IF HF 2 (hemma) F-05


      13:30
    • 14:20

      Sollentuna HK 2 (borta) F-05


      16:20
    • 14:30

      Skuru IK 2 (borta) F-04


      16:30
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:20

      Uppsala HK 2 (borta) F-05


      18:20
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Bygma Cup F-06


      21:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 24Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 11:00

      Bygma Cup F-06


      20:30
  • 25Sön
    • 08:00

      Bygma Cup F-06


      21:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 14:00

      IFK Tumba HK (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
  • 28Ons
    • 17:30

      INGEN TRÄNING PGA SPORTLOV F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:00

      Träning Gurraberg HK


      21:00