Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF

Följ

Gustavsbergs IF - Ha

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Gustavsbergs IF
Välj sektion/lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      USM steg 1 F-02


      22:00
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 10:10

      Arbrå HK (hemma) F-03


      12:10
    • 12:30

      HK Rosers (borta) Gurraberg HK


      14:30
    • 13:30

      HK Silwing/Troja (borta) F-02


      15:30
    • 13:30

      HK Silwing-Troja (borta) A-Flickor


      14:30
    • 13:40

      Vallentuna HK (hemma) F-03


      15:40
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 12:00

      Tyresö Handboll (hemma) F-06


      14:00
    • 14:00

      AIK (hemma) F-06


      16:00
    • 14:50

      Ösmo GIF HK (hemma) F-03


      16:50
    • 15:50

      IK Bolton 2 (hemma) F-02


      17:50
    • 15:50

      IK Bolton 2 (hemma) A-Flickor


      17:50
  • 8Sön
    • 08:15

      Gustavsbergs HK VIT (hemma) F-07


      13:30
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) F-02


      14:30
    • 12:30

      IK Bolton (hemma) A-Flickor


      13:30
    • 13:15

      Skogås HK 2 (hemma) F-05


      15:15
    • 14:00

      Lidingö SK 2 (hemma) Gurraberg HK


      16:00
    • 15:00

      Spånga HK 3 (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Tyresö Handboll (hemma) A-Flickor


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
      Grantomtahallen
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 12:15

      Skuru IK (hemma) F-05


      14:15
    • 13:45

      Tyresö Handboll (hemma) F-04


      15:45
    • 14:40

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-05


      16:40
    • 15:00

      Sammandrag - MATCH F-08


      19:00
    • 16:10

      Skuru IK 2 (hemma) F-04


      18:10
    • 16:30

      Norrfjärdens IF (hemma) A-Flickor


      18:30
    • 16:45

      NKIK Handboll Norrköping (hemma) A-Flickor


      18:45
    • 17:50

      Stockholmspolisens IF HF 2 (hemma) F-05


      19:50
  • 15Sön
    • 09:00

      Haninge HK (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Träning F-05


      10:30
    • 09:00

      Strömnäs GIF (borta) A-Flickor


      11:00
    • 09:30

      Alfta GIF HF (borta) A-Flickor


      11:30
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 12:00

      Sollentuna HK (borta) F-05


      14:00
    • 12:30

      BK Sparta (hemma) Gurraberg HK


      14:30
    • 13:00

      AIK (borta) A-Flickor


      15:00
    • 13:30

      Tyresö Handboll (hemma) F-05


      15:30
    • 14:00

      HK Ceres Norrtälje (borta) A-Flickor


      16:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
  • 16Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Spelarråd F-03


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:45

      Gökstens BK (borta) A-Flickor


      21:45
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 21Lör
    • 08:00

      Skogås HK (borta) F-06


      10:00
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:30

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-06


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 11:45

      Skogås HK (borta) F-05


      13:45
    • 12:30

      Sollentuna HK 2 (hemma) F-05


      14:30
    • 14:30

      Uppsala HK 2 (hemma) F-05


      16:30
    • 15:10

      Kungsängens SK (borta) F-02


      17:10
    • 15:10

      Kungsängens SK (borta) A-Flickor


      16:10
    • 15:20

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-05


      17:20
    • 15:30

      Spånga HK 3 (borta) F-02


      17:30
    • 15:30

      Spånga HK 3 (borta) A-Flickor


      17:30
    • 16:30

      IFK Tumba HK (borta) Gurraberg HK


      18:30
    • 17:45

      VästeråsIrsta HF F04 (borta) F-04


      19:45
  • 22Sön
    • 09:30

      Gustavsbergs HK VIT (hemma) F-07


      13:30
    • 12:30

      Tyresö Handboll (hemma) F-03


      14:30
    • 15:45

      Spårvägen HF (borta) F-04


      17:45
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11 Handbollslek


      17:00
    • 17:30

      Skuru IK (hemma) F-06


      19:30
    • 18:00

      Hammarby IF HF 2 (borta) F-04


      20:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:40

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 28Lör
    • 08:30

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:30
    • 17:15

      Träning A-Flickor


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:30
    • 16:40

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      19:30
    • 17:30

      Träning F-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:45

      Träning A-Flickor


      21:00