Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arlanda IBK

Följ

Arlanda IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arlanda IBK
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 09:00

      Zorrocup P08


      15:30
    • 10:00

      Träning P13/14


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 12:30

      Hagunda IF (borta) DAM


      14:30
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:45

      Rasbo IK (hemma) P09


      10:45
    • 10:00

      IFK Dannemora/Österby (hemma) P06/07


      12:00
    • 10:00

      Bålsta FBC (borta) P08


      12:00
    • 11:15

      Bålsta FBC P09 (hemma) P09


      13:15
    • 11:45

      Alunda IBF svart (borta) F10-12


      13:45
    • 12:10

      Almunge IK F11/12 (hemma) F10-12


      14:10
    • 13:00

      Rasbo IK U (hemma) Herrar A-lag


      15:00
    • 13:00

      Almunge IK svart (borta) F10-12


      15:00
    • 13:10

      Hagunda IF blå (borta) P11


      15:10
    • 13:10

      Vaksala SK vit (hemma) P11


      15:10
    • 13:25

      Alunda IBF blå (borta) F10-12


      15:25
    • 14:00

      Hagunda IF vit (hemma) P11


      16:00
    • 14:00

      SK Vide svart (borta) P11


      16:00
    • 14:20

      Hagunda IF (05) (borta) RA19 P05


      16:20
    • 14:25

      SK Vide svart (borta) P11


      16:25
    • 14:50

      Hagunda IF blå (borta) P11


      16:50
    • 14:50

      Vaksala SK vit (hemma) P11


      16:50
    • 15:15

      Hagunda IF vit (hemma) P11


      17:15
    • 15:30

      IK Sirius IBK F08 (hemma) F05-09


      17:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P13/14


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 11:30

      Storvreta IBK P06 (borta) P06/07


      13:30
    • 12:30

      Gävle GIK (hemma) DAM


      14:30
    • 16:40

      IS Saga (borta) RA19 P05


      18:40
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning F10-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F13-14


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Sigtuna IF IBK P12 P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P06/07


      19:30
    • 19:15

      Träning DAM


      21:00
    • 21:00

      Träning Herrar B-lag


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 00:00

      IBK Uppsala Teknologer U (borta) Herrar A-lag


      02:00
    • 00:00

      Örsundsbro IF gul (borta) P12


      02:00
    • 00:00

      Funbo IF (hemma) P12


      02:00
    • 00:00

      Bålsta FBC (hemma) P12


      02:00
    • 00:00

      Wåhla IBK (borta) P12


      02:00
    • 00:00

      Hagunda IF 2 (hemma) P08


      02:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Hagunda IF (borta) F05-09


      02:00
    • 00:00

      Björklinge BK (hemma) F10-12


      02:00
    • 00:00

      Funbo IF (borta) F10-12


      02:00
    • 00:00

      Enköpings IBK (hemma) F10-12


      02:00
    • 00:00

      Funbo IF svart (borta) F10-12


      02:00
    • 00:00

      IS Saga (borta) P06/07


      02:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:00

      Träning P13/14


      11:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 00:00

      Enköpings IBK svart (borta) P08


      02:00
    • 16:50

      Träning RA19 P05


      18:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:00

      Träning P13/14


      11:00
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis