Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arlanda IBK

Följ

Arlanda IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Arlanda IBK
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:40

      Träning P-02


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • Heldag

      Storvretacupen P-05

      Uppsala med omnejd
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:15

      Träning DAM


      20:45
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 5Fre
    • Heldag

      Storvretacupen P-05

      Uppsala med omnejd
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 19:00

      Träning F-01/03


      20:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Storvretacupen P-05

      Uppsala med omnejd
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:40

      Träning P-02


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:15

      Träning DAM


      20:45
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 12Fre
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 19:00

      Träning F-01/03


      20:00
    • 19:30

      Stenhagens KK (hemma) Herrar div 4


      21:30
    • 19:30

      Storvreta IBK U (borta) DAM


      21:30
  • 13Lör
    • 10:00

      Vaksala SK (hemma) P-08/09


      12:00
    • 11:15

      IK Nordia (hemma) P-05


      13:15
    • 12:30

      Bälinge IF (hemma) F06-09


      14:30
    • 12:40

      IS Saga (borta) P-05


      14:40
    • 13:45

      Ekerö IK (borta) P-02


      15:45
    • 13:45

      Livets Ord IF (hemma) F-01/03


      15:45
    • 14:30

      IK Sätra/GGIK (borta) DAM


      16:30
    • 15:00

      IBF Roslagsalliansen (hemma) P-04


      17:00
    • 16:15

      Vaxholms IBF (borta) Old Ladies


      18:15
    • 16:30

      Bålsta FBC (hemma) P-04


      18:30
  • 14Sön
    • 09:40

      FBC Uppsala Ungdom (borta) P-06/07


      11:40
    • 10:10

      IK Sirius FBC P01/02 (borta) P-02


      12:10
    • 17:50

      IK Sirius IBK P-07 Ekudden (borta) P-06/07


      19:50
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:15

      Träning DAM


      20:45
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 19Fre
    • 17:30

      Högdalens AIS (A) (hemma) P-02


      19:30
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 19:00

      Träning F-01/03


      20:00
    • 19:15

      Kungsängens IF (hemma) Old Ladies


      21:15
  • 20Lör
    • 11:30

      SK Vide (hemma) P-06/07


      13:30
    • 12:45

      SK Vide 1 (hemma) P-04


      14:45
    • 14:00

      IBF Roslagsalliansen (hemma) DAM


      16:00
    • 16:00

      Storvreta IBK röd (hemma) F06-09


      18:00
    • 17:15

      Enköpings IBK (hemma) P-06/07


      19:15
  • 21Sön
    • 10:50

      IK Sirius FBC P05 (borta) P-05


      12:50
    • 12:30

      Strömsbro IF DJ17 (hemma) DAM


      14:30
    • 13:10

      Vaksala SK svart (borta) P-08/09


      15:10
    • 14:20

      FBC Uppsala Ungdom (borta) P-04


      16:20
    • 15:20

      Storvreta IBK (borta) P-05


      17:20
    • 18:15

      Björklinge BK (borta) F-01/03


      20:15
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:40

      Träning P-02


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:30
    • 19:15

      Träning DAM


      20:45
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
    • 20:45

      IBK Östhammar U (hemma) Herrar div 4


      22:45
  • 26Fre
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 19:00

      Träning F-01/03


      20:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Hagunda IF (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      IK Sirius FBC P03S (borta) P-02


      13:00
    • 11:15

      SK Vide (hemma) P-04


      13:15
    • 11:30

      IFK Dannemora/Ö (borta) F06-09


      13:30
    • 14:30

      Bålsta FBC (borta) P-06/07


      16:30
    • 16:45

      Grimsta AIK (borta) P-02


      18:45
  • 28Sön
    • 09:40

      FBC Uppsala Ungdom (borta) P-05


      11:40
    • 13:00

      Rasbo IK (borta) P-02


      15:00
    • 13:10

      IS Saga (borta) P-06/07


      15:10
    • 18:30

      Täby FC (B) (borta) Old Ladies


      20:30
  • 29Mån
    v.5
    • 19:30

      Träning F-01/03


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Frötuna IBF (borta) DAM


      22:00
    • 20:30

      Träning DAM


      22:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:40

      Träning P-02


      20:30
  • 31Ons