Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arlanda IBK

Följ

Arlanda IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 16:25

      Träning P05


      17:30
    • 17:45

      IK Sirius FBC P03S (hemma) P-02


      19:45
    • 19:15

      Turebergs IF (hemma) Old Ladies


      21:15
  • 3Lör
    • 07:30

      Hallansvar P08/09


      20:00
    • 10:30

      IK Sirius IBK P08/09 (hemma) P08/09


      12:30
    • 10:45

      Storvreta IBK (hemma) P-04


      12:45
    • 12:30

      Vaksala SK gul (hemma) P08/09


      14:30
    • 13:00

      Stenhagens KK U (borta) Herrar B-lag


      15:00
    • 13:30

      Bålsta FBC (borta) P05


      15:30
    • 14:00

      Enköpings IBK (hemma) P06/07


      16:00
    • 15:15

      Tierp IBK/TÖFF (hemma) P08/09


      17:15
    • 16:30

      Storvreta IBK (06) (hemma) P05


      18:30
    • 17:45

      Bålsta FBC (hemma) P06/07


      19:45
  • 4Sön
    • 09:45

      Träning P10/11


      11:00
    • 12:00

      IK Sirius FBC U (borta) DAM & DJ17


      14:00
    • 13:00

      Enköpings IBK U (borta) Herrar A-lag


      15:00
    • 14:20

      IK Sirius FBC P04 (borta) P-04


      16:20
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Ängby IF (A) (hemma) P-02


      12:00
    • 10:50

      Vaksala SK P07 Gul (borta) P08/09


      12:50
    • 11:20

      FBC Uppsala Ungdom (01) (borta) F-01/03


      13:20
    • 12:00

      Storvreta IBK P07 (röd) (hemma) P06/07


      14:00
    • 12:50

      Hagunda IF blå (borta) F06-09


      14:50
    • 13:00

      Örsundsbro IF (borta) P05


      15:00
    • 13:15

      Wåhla IBK (hemma) P-04


      15:15
    • 15:20

      SK Vide U (borta) Herrar A-lag


      17:20
  • 11Sön
    • 10:30

      Innebandyskolan P05


      12:00
    • 12:30

      Träning P05


      14:30
    • 13:10

      Hagunda IF (borta) P-04


      15:10
    • 13:30

      Knatteligan (hemma) P10/11


      16:30
    • 19:45

      Järfälla IBK (B) (borta) Old Ladies


      21:45
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      IS Saga (borta) P05


      11:00
    • 10:00

      Västerlöfsta IBF/Morgongåva SK (borta) P06/07


      12:00
    • 11:30

      Västerlöfsta IBF U (borta) Herrar B-lag


      13:30
    • 12:30

      IBF Roslagsalliansen (hemma) P-02


      14:30
    • 14:30

      Storvreta IBK U (hemma) Herrar A-lag


      16:30
    • 16:45

      Rosersbergs IK (hemma) P06/07


      18:45
    • 18:30

      Ekerö IK (hemma) P-02


      20:30
  • 18Sön
    • 08:30

      Innebandyskolan P08/09


      12:00
    • 09:45

      Träning P10/11


      11:00
    • 11:15

      Älvsjö AIK IBF (borta) P-02


      13:15
    • 13:30

      FBC Uppsala Ungdom (hemma) F06-09


      15:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 19:00

      Träning F-01/03


      20:00
  • 24Lör
    • 12:00

      Promota ARLANDA IBK P05


      13:00
    • 12:00

      Wåhla IBK U (hemma) Herrar B-lag


      14:00
  • 25Sön
    • 09:45

      Träning P10/11


      11:00
    • 13:00

      Stenhagens KK (borta) P06/07


      15:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons