Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gnesta IK
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 09:00

      Wing Academy by GIK U12


      10:00
    • 09:00

      Wing Academy by GIK U10


      10:00
    • 10:15

      Wing Academy by GIK J18


      11:15
    • 10:15

      Wing Academy by GIK U14


      11:15
    • 11:30

      Wing Academy by GIK U10


      12:30
    • 11:30

      Wing Academy by GIK U12


      12:30
    • 12:45

      Wing Academy by GIK U14


      13:45
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 3Fre
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
  • 4Lör
    • 09:00

      AB Hus- och Villaträdgårdar Hockey Games 2020 U10


      17:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning U8


      17:50
    • 18:00

      Träning U10


      19:00
    • 19:00

      Träning U12


      20:00
    • 20:00

      Träning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:10

      Träning U12


      19:20
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Poolsammandrag U10


      13:00
    • 10:00

      Katrineholms HF-95 (hemma) U12


      11:00
    • 12:00

      Åker/Strängnäs HC (hemma) U14


      14:00
    • 14:30

      match mot Mariefred U8


      16:00
    • 18:30

      Boo HC 2 (borta) J18


      20:30
  • 12Sön
    • 08:30

      Träning Målvakter


      09:50
    • 10:30

      Poolsammandrag U10


      13:00
    • 14:30

      Tyresö/Hanviken (hemma) Vets H35


      16:30
  • 13Mån
    v.3
    • 19:30

      Åker/Strängnäs HC (hemma) A-pojkar


      21:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning U8


      17:50
    • 18:00

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent U10


      21:10
    • 18:00

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent U8


      21:10
    • 18:00

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent U12


      21:10
    • 18:00

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent U14


      21:10
    • 18:00

      Ledar/ tränarutbildning med hockeykonsulent J18


      21:10
    • 18:10

      Träning U10


      19:10
    • 19:30

      Övningsgrupp vid ledarutbildning U14


      20:50
    • 19:30

      Övningsgrupp vid ledarutbildning U12


      20:50
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning Tjejhockey


      19:00
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
    • 20:20

      Träning J18


      21:20
      Gnesta Ishall
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:10

      Träning U12


      19:20
  • 17Fre
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 19:00

      AIK vs SSK U12


      22:00
  • 18Lör
    • 11:20

      Eskilstuna Linden Hockeyklubb (borta) U12


      12:35
    • 17:00

      Saltsjöbadens IF (borta) Vets H35


      19:00
  • 19Sön
    • 12:50

      Linden Hockey (borta) U14


      14:50
    • 17:00

      Eskilstuna Linden Hockey (hemma) J18


      19:00
  • 20Mån
    v.4
    • 20:10

      Träning J18


      21:10
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 17:00

      Träning U8


      17:50
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning Tjejhockey


      19:00
    • 19:00

      Träning U12


      20:00
    • 20:00

      Träning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
    • 21:00

      Träning J18


      21:50
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:10
    • 19:30

      Järna SK (hemma) J18


      21:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 19:20

      Nyköpings SK (borta) A-pojkar


      21:20
  • 25Lör
    • 10:00

      IFK Mariefred (hemma) U12


      11:15
    • 11:30

      Poolspel Nyköping U8


      14:15
    • 12:00

      Södertälje SK (hemma) U14


      14:00
    • 16:00

      Segeltorps IF (borta) J18


      18:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.5
    • 19:00

      Linden Hockey (borta) A-pojkar


      21:00
    • 20:10

      Träning J18


      21:10
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 17:00

      Träning U8


      17:50
    • 18:00

      Träning U10


      18:50
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning Tjejhockey


      19:00
    • 19:00

      Träning U12


      20:00
    • 19:10

      Träning U14


      20:10
    • 21:00

      Träning J18


      21:50
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:10
    • 19:30

      Haninge Anchors HC (hemma) J18


      21:30
  • 31Fre
    • 18:15

      Träning U14


      19:15