Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gnesta IK
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning U8


      17:50
    • 18:00

      Träning U10


      19:00
    • 19:00

      Träning U12


      20:00
    • 20:00

      Träning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
      Gnesta ishall
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning Tjejhockey


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
    • 19:20

      Träning J18


      20:20
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U10


      19:00
    • 19:10

      Träning U12


      20:30
    • 20:40

      Träning Vets H35


      21:30
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:00

      Järna SK (hemma) U12


      11:00
    • 13:00

      Wing Academy by GIK U10


      14:00
    • 13:00

      Wing Academy by GIK U12


      14:00
    • 14:10

      Wing Academy by GIK U14


      15:10
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning U8


      17:50
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning Tjejhockey


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
    • 19:20

      Träning J18


      20:20
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      18:30
    • 19:10

      Träning U12


      20:30
    • 19:30

      Järna SK (borta) J18


      21:30
    • 20:40

      Träning Vets H35


      21:30
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning Konståkning


      18:00
    • 17:10

      Träning U14


      18:10
    • 18:00

      Kioskpass A-lagsmatch Arbetsgrupp 4 U12


      21:00
  • 14Lör
    • 11:00

      Wing Academy by GIK U12


      12:00
    • 11:00

      Wing Academy by GIK U10


      12:00
    • 12:15

      Wing Academy by GIK U14


      13:15
    • 12:15

      Wing Academy by GIK J18


      13:15
    • 12:30

      Poolsammandrag U10


      15:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning U8


      17:50
    • 18:00

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning U12


      20:00
    • 19:30

      Södertälje SK (borta) A-pojkar


      21:30
    • 20:00

      Träning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 18:10

      Träning U12


      19:00
    • 20:40

      Träning J18


      21:40
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning U10


      11:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
    • 09:30

      Träning U12


      13:00
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
  • 27Fre
    • 07:00

      Växjö Lakers (borta) U12


      19:00
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis