Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnesta IK

Följ

Gnesta IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:20
    • 19:30

      Träning U12


      20:00
    • 19:30

      Träning U14


      20:30
    • 20:40

      Träning J18


      21:40
  • 3Tor
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 18:00

      Nyinvigning ishallen Skridskidisco U12


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:00

      IFK Mariefred (borta) U12


      11:10
    • 16:00

      Träning Konståkning


      18:50
    • 16:00

      Eskilstuna Linden Hockey (borta) J18


      18:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
    • 19:20

      Träning J18


      20:20
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:30
      Gnesta ishall (klubbrummet)
      Anteckning: Is 17-18, utomhusfys till senast 18:30
    • 19:10

      Träning U12


      20:30
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning U12


      17:50
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      18:30
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 19:00

      Nynäshamns IF HC (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 12Lör
    • 08:00

      Träning Konståkning


      09:50
    • 10:00

      Träning U10


      11:30
    • 10:15

      Katrineholms HF-95 (borta) U12


      11:15
    • 12:00

      Åker/Strängnäs HC (hemma) U14


      14:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 18:00

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning U12


      20:00
    • 20:00

      Träning U12


      20:30
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
    • 20:00

      SPAIF/JSK (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 16Ons
    • 16:45

      Fotografering Konståkning


      18:00
    • 17:30

      Fotografering U14


      19:30
    • 17:30

      Fotografering U12


      19:00
    • 17:30

      Fotografering A-pojkar


      19:30
    • 18:00

      Träning U10


      18:30
    • 19:30

      Fotografering 2019/2020 Vets H35


      19:45
    • 19:45

      Fotografering J18


      20:15
    • 20:30

      Träning J18


      21:30
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:30
    • 19:10

      Träning U12


      20:20
    • 19:30

      IFK Tumba IK (borta) J18


      21:30
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning U14


      17:50
    • 19:00

      Åker/Strängnäs HC (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 19Lör
    • 07:00

      Gnesta Hockey Games U10


      10:00
    • 10:00

      Arbetspass GIK hockey games U12


      13:00
    • 13:00

      Poolsammandrag U10


      16:00
  • 20Sön
    • 12:00

      Poolsammandrag U10


      15:00
    • 15:00

      Linden Hockey (borta) U14


      17:00
    • 16:00

      Eskilstuna Linden Hockeyklubb (hemma) U12


      17:00
    • 18:10

      Järna SK (hemma) J18


      20:10
  • 21Mån
    v.43
    • 19:30

      Järna SK (borta) A-pojkar


      21:30
    • 20:10

      Träning J18


      21:10
  • 22Tis
    • 18:00

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning U12


      19:50
    • 20:00

      Träning U14


      20:50
    • 20:00

      Träning U12


      20:30
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 23Ons
    • 19:00

      Eskilstuna Linden Hockey (hemma) J18


      21:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:30
    • 19:10

      Träning U12


      20:30
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning U14


      17:50
    • 18:45

      A-lags match U10


      21:00
    • 19:00

      SSK -Västervik U12


      21:00
    • 19:00

      Flemingsbergs IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 26Lör
    • 12:00

      Södertälje SK (hemma) U14


      14:00
  • 27Sön
    • 10:00

      IFK Mariefred (borta) U12


      11:00
    • 12:10

      Träning Vets H35


      13:00
  • 28Mån
    v.44
    • 19:30

      Södertälje SK (hemma) A-pojkar


      21:30
  • 29Tis
    • 18:00

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning U12


      19:50
    • 19:00

      IFK Tumba IK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Träning U12


      20:30
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 30Ons
    • 19:20

      Träning J18


      20:20
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning U10


      18:30
    • 19:10

      Träning U12


      20:30