Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Gullänget-Kroksta IBS
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
    • Heldag

      Paradiscupen P-03

    • Heldag

      Paradiscupen P-05

    • 10:00

      ÖIB (borta) F-03


      10:30
    • 10:00

      Paradiscupen F-03


      00:00
    • 10:45

      Örnsköldsvik IB (hemma) P-04


      11:45
    • 11:30

      Röbäcks IF (hemma) F-05


      12:30
    • 12:15

      Spöland Vännäs IF (hemma) P-04 Vit


      13:00
    • 12:15

      Röbäcks IF (hemma) F-04


      13:00
    • 16:00

      Öjebyns IBF Vit (borta) P-05


      17:00
    • 16:50

      Öjebyns IBF (hemma) F-05


      17:50
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Clemensnäs IF (borta) F-04


      18:20
    • 18:00

      Umeå City (hemma) P-06


      19:15
    • 18:30

      Wibax IBF Piteå (borta) P-04 Vit


      19:15
    • 19:45

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Öjebyns IBF (borta) P-04


      21:00
    • 20:45

      Vindeln (hemma) F-03


      21:15
    • 21:00

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 4Tor
    • Heldag

      Paradiscupen P-03

    • Heldag

      Paradiscupen P-05

    • Heldag

      Paradiscupen F-03

    • 08:45

      GUIF Svart (borta) P-05


      09:45
    • 09:30

      Sundsvalls IBF Södermalm lag 1 (hemma) F-05


      10:30
    • 10:15

      Kågedalens AIF (hemma) P-04


      11:15
    • 10:15

      IBF Dalen (hemma) P-04 Vit


      11:00
    • 11:45

      Skellefteå IBK (hemma) P-05


      12:45
    • 12:30

      IBK Östhammar (hemma) F-04


      13:10
    • 14:50

      Öjebyn (hemma) F-03


      15:20
    • 16:30

      Skellefteå IBS (borta) F-04


      17:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:50

      Öjebyns IBF Blå (hemma) P-05


      20:50
    • 20:00

      Träning Juniorlag Damer


      21:00
    • 20:40

      Öjebyns IF (borta) P-04 Vit


      21:15
    • 20:40

      Örnsköldsvik IB P04/05 (hemma) P-04


      21:40
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 21:30

      Holmsund (hemma) F-03


      22:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Paradiscupen P-03

    • Heldag

      Paradiscupen P-05

    • 00:00

      Paradiscupen F-03


      18:00
    • 10:20

      Holmsund City IBC (hemma) P-04


      11:20
    • 10:20

      Skellefteå IBK (borta) P-04 Vit


      11:00
    • 11:00

      Örnsköldsvik IB (borta) F-04


      11:45
    • 13:15

      Holmsund City IBC Vit (borta) F-04


      14:15
    • 15:30

      Sävar IK (borta) P-05


      16:30
    • 16:50

      Holmsund City IBC (hemma) P-04 Vit


      17:30
    • 17:40

      Skellefteå IBK (borta) P-04


      18:40
    • 17:45

      IBF Dalen (borta) P-05


      18:45
  • 6Lör
    • Heldag

      Paradiscupen P-08

    • Heldag

      Paradiscupen P-07

    • 08:00

      Paradiscupen F-08


      00:00
    • 08:00

      Paradiscupen F-09


      19:00
    • 09:00

      ÖIB 09 (hemma) F-09


      09:45
    • 09:00

      Paradiscupen P-08


      00:00
    • 09:45

      IBK Härnösand (borta) F-07


      10:45
    • 09:45

      Moälvens IBK (hemma) F-08


      10:30
    • 10:30

      JÄBO IK (hemma) F-08


      11:15
    • 10:30

      Sävar IBF (hemma) P-06


      11:15
    • 10:45

      Ankarsvik BK VIT (borta) P-08


      11:00
    • 11:15

      Moälvens IBK (borta) F-09


      12:00
    • 11:30

      Timrå IBC (borta) P-08


      12:00
    • 12:45

      ÖIB Svart (borta) F-08


      13:30
    • 14:15

      Tegs SK IBF (hemma) P-07


      15:00
    • 14:15

      ParadisCupen F-06


      00:00
    • 15:00

      IBF Dalen Södra Vit (hemma) F-08


      15:45
    • 17:15

      Vindelns IF (hemma) F-07


      18:15
    • 18:00

      Skellefteå IBS (hemma) P-08


      18:45
    • 18:45

      Sävar IK (hemma) P-08


      19:30
    • 18:45

      Röbäcks IF (hemma) P-06


      19:30
    • 19:30

      Umeå City IBF vit (hemma) P-07


      20:15
  • 7Sön
    • Heldag

      Paradiscupen P-08

    • Heldag

      Paradiscupen P-07

    • 00:00

      Paradiscupen F-08


      19:00
    • 00:00

      Paradiscupen P-08


      16:00
    • 00:00

      ParadisCupen F-06


      20:15
    • 08:00

      Sandåkerns SK (borta) F-07


      09:00
    • 08:00

      Paradiscupen F-09


      19:00
    • 08:45

      Jäbo IK (borta) F-09


      09:30
    • 10:15

      Sävar IK (borta) P-08


      11:00
    • 11:00

      Ankarsvik BK (borta) P-08


      11:45
    • 11:00

      Fbc Lo (hemma) P-06


      11:45
    • 11:00

      Nätra IBK (hemma) F-09


      11:45
    • 11:45

      Umeå City IBF blå (hemma) P-07


      12:30
    • 11:45

      ÖIB 09 (hemma) F-08


      12:30
    • 12:30

      ÖIB Röd (hemma) F-08


      13:15
    • 12:30

      Ankarsvik BK VIT (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning F-10


      14:00
    • 13:15

      IBF Dalen (hemma) P-08


      14:00
    • 13:15

      Umeå City (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Bad P-04 Vit


      18:20
    • 15:30

      Gimonäs Umeå IF (hemma) F-07


      16:30
    • 15:30

      IBF Dalen Södra Vit (borta) F-08


      16:15
    • 16:15

      IBF Dalen Södra (borta) F-08


      17:00
    • 17:00

      SSK vit (borta) P-07


      17:45
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:20

      Träning P-04 Vit


      19:30
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 14:00

      Inventering på Jula F-06


      23:59
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Juniorlag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning F-03


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 00:00

      Granlo BK P04 (borta) P-04


      02:00
    • 00:00

      Klockarbergets BK P03-05 (borta) P-04 Vit


      02:00
    • 10:00

      Örnsköldsvik IBK P02 (hemma) P-03


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 12:00

      Klockarbergets BK P03/05 (borta) P-04


      14:00
    • 12:30

      Sundsvalls IBF F05-06 Haga (borta) F-06


      14:30
    • 13:00

      Gimonäs Umeå IBF (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 15:00

      Sundsvalls IBF F05-06 Granloholm (borta) F-06


      17:00
    • 15:00

      Moälvens IBK F04 (borta) F-04


      16:00
    • 15:00

      Granlo BK P04 (borta) P-04 Vit


      17:00
    • 16:30

      Granlo BK P04 (borta) P-04


      18:30
    • 18:00

      Klockarbergets BK P03/05 (borta) P-04 Vit


      20:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:00

      P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag F-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:00
    • 14:00

      Nätra IBK P02/05 (hemma) P-05


      16:00
    • 14:30

      Röbäcks IF (borta) A-lag Damer


      16:30
    • 15:45

      Moälven Svart (hemma) P-06


      16:45
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:20

      Träning P-04 Vit


      19:30
    • 18:30

      Styrelsemöte Gullänget-Kroksta IB


      20:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 08:30

      Sammandrag F-09


      13:00
    • 09:00

      ÖIB (borta) F-09


      09:40
    • 09:00

      Nätra IBK (hemma) P-08


      14:30
    • 09:00

      Örnsköldsvik IB (hemma) P-08


      09:40
    • 09:00

      Arbetsdag på Gnistan P-03


      12:00
    • 09:00

      Arbetsdag Gnistan P-03


      12:00
    • 09:40

      JÄBO IK Rosa (borta) P-08


      10:20
    • 09:40

      Jäbo IK (borta) F-09


      10:20
    • 09:45

      Örnsköldsvik IBK P 06 Svart (borta) P-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:20

      Moälvens IBK (hemma) F-09


      11:00
    • 11:00

      ÖIB (hemma) F-09


      11:40
    • 11:00

      JÄBO IK Svart (borta) P-08


      11:40
    • 11:15

      Nätra IBK P06 (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      Fränsta IK P02-04 (hemma) P-04


      13:30
    • 11:30

      Nätra IBK P02/05 (borta) P-04 Vit


      13:30
    • 11:40

      Örnsköldsvik IB (hemma) P-08


      12:20
    • 12:20

      JÄBO IK Rosa (hemma) P-08


      13:00
    • 13:40

      Nätra IBK (borta) P-08


      14:20
    • 13:40

      Moälvens IBK Svart (borta) P-09


      14:40
    • 14:15

      Höglands AIF P07 (borta) P-06


      15:00
    • 15:40

      ÖIB Röd (hemma) P-09


      16:40
    • 16:00

      Lagträff Juniorlag Damer


      18:00
    • 16:30

      Gullänget-Kroksta IBS 04 Blå (hemma) P-04 Vit


      17:30
    • 16:30

      Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå (hemma) P-04


      17:30
  • 21Sön
    • 08:00

      Örnligan - Sammandrag 4 F-08


      14:00
    • 08:40

      Nätra IBK Gul (borta) F-08


      09:10
    • 09:20

      Moälvens IBK (borta) F-08


      10:00
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      ÖIB Svart (hemma) F-08


      10:40
    • 10:00

      Träning F-07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:40

      Nätra IBK Svart (borta) F-08


      11:20
    • 11:20

      Moälvens IBK (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 13:20

      ÖIB Röd (borta) F-08


      14:00
    • 13:30

      Timrå IBC F05/06 (hemma) F-05


      15:30
    • 13:30

      Ankarsvik BK 05 (hemma) P-04 Vit


      15:30
    • 16:00

      Föräldramöte F-09


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Juniorlag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Slalom P-04 Vit


      21:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 20:15

      Moälvens IBK F04 (borta) F-03


      22:15
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:30

      Sävar IK/Täfteå IK (borta) Juniorlag Damer


      21:30
  • 27Lör
    • 00:00

      IBK Härnösand P04 (hemma) P-04


      02:00
    • 10:30

      Ankarsvik BK F04/05 (hemma) F-04


      11:30
    • 12:00

      IBK Härnösand P04 (hemma) P-04


      14:00
    • 13:30

      Timrå IBC (borta) F-06


      15:00
    • 13:30

      Team Thorengruppen SK/Gimonäs UIF (hemma) Juniorlag Damer


      15:30
    • 14:00

      Örnsköldsvik IBK F02/03 (hemma) F-03


      16:00
    • 15:00

      IBK Härnösand P04 (hemma) P-04 Vit


      17:00
    • 16:00

      Vattjoms IK 05 (borta) P-05


      18:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      FBC Lo P02/03 (hemma) P-03


      14:00
    • 13:30

      Sundsvalls IBF F03-04 (hemma) F-04


      14:30
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Moälvens IBK P03 (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:20

      Träning P-04 Vit


      19:30
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning Juniorlag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 20:15

      Jäbo IK F04 (hemma) F-03


      22:15
  • 31Ons