Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gamla Stan IBK Dam Div 1 / JAS

Följ

Dam Div 1 / JAS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 13:50

      Träning


      15:30
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 18:15

      JAS Möte


      19:30
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 7Tor
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 16:30

      Jäbo IK/Moälvens IBK (hemma)


      18:30
      Balderhallen A
      Serie: Juniorallsvenskan A DJ17
      Anteckning: Samling klockan 15:15
      Trupp till matchen
      Alice Hultén
      Lovisa Rosenius

      Ella Bergström
      Ella Myrenius
      Elsa Wallström
      Emilia Haldebo
      Moa Lundström
      Sara Danielsson
      Thea Malmström

      Ellen Fahlgren
      Frida Jonsson
      Thea Boström

      Clara Lindblom
      Ebba Elenius
      Elin Hultman
      Emmy Helander
      Lillie Jonsson
      Tilda Johansson
      Tove Larsson
      Wilma Wenden
      Resultat och referat
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 19:15

      Teori


      19:30
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 14Tor
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 15Fre
    • 19:00

      Umeå Västra IBK/IF (borta)


      21:00
  • 16Lör
    • 15:00

      Örnsköldsvik IBF (hemma)


      17:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
    • 17:45

      JAS-Träning


      19:30
  • 19Tis
    • 19:30

      Träning


      21:00
    • 20:15

      Öjebyn (borta)


      23:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 14:00

      Sandåkerns SK (borta)


      16:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 28Tor
    • 19:15

      Träning


      20:45
  • 29Fre
    • 19:15

      Gimonäs Umeå IF (borta)


      21:15
  • 30Lör
    • 15:30

      Sävar IK (hemma)


      17:30