Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagersta Södra IK

Följ

Fagersta Södra IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Sala FF P05 (hemma) P05


      13:00
    • 11:00

      Västerås SK FK P09 Vit (borta) P08


      12:30
    • 12:00

      Västerås BK 30 P06 (borta) P06


      14:00
    • 15:00

      IK Franke 2 (hemma) U17


      17:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 7Lör
    • 09:30

      Träning P14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 11:00

      Hemmamatch mot Romfartuna P09 P-09


      12:30
    • 11:00

      Västerås IK P05:2 (borta) P05


      13:00
    • 11:00

      Barkarö SK P07 Svart (borta) P07


      13:00
    • 15:00

      Gideonsbergs IF Blå (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Träning U17


      17:00
    • 16:00

      Barkarö SK P06 Röd (hemma) P06


      18:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Poolspel i Ransta P-11


      14:00
    • 15:00

      Medåkers IF P07 (hemma) P08


      16:30
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning P08


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P06


      19:30
      Onsjövallen, Fagersta
      Samlingsinformation: Onsjövallen
      Samlingstid: 17:45
      Anteckning: Obligatoriskt dusch och ombyte före och efter... Kom i tid =) Vi tränar tillsammans med juniorer och deras tränare denna gång.
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 14Lör
    • 09:30

      Träning P14


      10:30
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:00

      Köping FF P-07 Vit (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      IFK Västerås FK P05 Vit (borta) P05


      13:00
    • 11:00

      IK Franke 1 (hemma) Juniorlag Herrar


      13:00
    • 15:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Hemmamatch mot Barkarö P09 P-09


      12:30
    • 12:00

      FC Europe Juniors (borta) U17


      14:00
    • 17:00

      Tortuna SK P 08-09 (borta) P08


      18:00
    • 17:00

      Norbergs AIF p05/06 (borta) P06


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Syrianska IF Kerburan P07 (borta) P07


      12:00
    • 15:00

      Irsta IF 1 (hemma) U17


      17:00
    • 16:00

      Arboga Södra IF P05 (hemma) P05


      18:00
    • 16:15

      Köping FF Svartp08 (borta) P08


      18:15
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 13:00

      Gideonsbergs IF P05 Blå (borta) P05


      15:00
    • 15:00

      Karlslunds IF HFK 1 (hemma) U17


      17:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Västerås SK FK P07 VIT (hemma) P07


      13:00
    • 13:00

      Västerfärnebo AIK 08-07 (hemma) P08


      15:00
    • 14:00

      Säters IF FK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Västerås IK P06 (borta) P06


      18:00
    • 16:00

      IFK Lindesberg (hemma) U17


      18:00
  • 30Mån
    v.40