Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod FC Gauthiod

Följ

FC Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Tabell
Lag M V O F P
1 Kronängs IF A 7 6 1 0 19
2 Limmareds IF A 8 5 1 2 16
3 Vänersborgs FK A 5 5 0 0 15
4 Vänersborgs IF A 7 5 0 2 15
5 Vårgårda IK A 6 4 2 0 14
6 Trollhättans BoIS A 6 4 1 1 13
7 Skene IF A 5 4 0 1 12
8 Skepplanda BTK A 4 4 0 0 12
9 Arentorp Helås FK A 5 4 0 1 12
10 Sjuntorps IF A 5 4 0 1 12
11 Trollhättans FK A 6 4 0 2 12
12 Hestrafors IF A 5 3 2 0 11
13 IFK Falköping FF A 6 3 2 1 11
14 Grolanda IF U 4 3 1 0 10
15 Sollebrunns AIK A 4 3 1 0 10
16 Trässbergs BK A 4 3 1 0 10
17 Korsberga IF A 5 3 1 1 10
18 Skara FC A 6 3 1 2 10
19 Vedums AIS A 4 3 1 0 10
20 Ardala GoIF A 4 3 1 0 10
21 Ekedalens SK A 4 3 1 0 10
22 Trollhättans Syrianska Föreningen 6 3 1 2 10
23 Götene IF A 7 3 1 3 10
24 Åsarp-Trädet FK A 3 3 0 0 9
25 Tidaholms GoIF U 4 3 0 1 9
26 Bollebygd/Olsfors 4 3 0 1 9
27 Göta BK A 4 3 0 1 9
28 FC Gauthiod A 3 3 0 0 9
29 Holmalunds IF A 6 3 0 3 9
30 Fröjered/Håven A 4 3 0 1 9
31 FC Trollhättan A 4 3 0 1 9
32 Fagersanna IF A 5 3 0 2 9
33 Lidköpings FK 6 3 0 3 9
34 Kinna IF A 5 3 0 2 9
35 Jula BK A 7 3 0 4 9
36 Gerdskens BK A 6 2 2 2 8
37 Mariestads BK A-Lag 4 2 2 0 8
38 Torestorp-Älekulla FF A 6 2 2 2 8
39 IFK Tidaholm Herrar A 5 2 2 1 8
40 Fristads GoIF A 4 2 2 0 8
41 Svenljunga IK A 4 2 1 1 7
42 Sandared/Sjömarkens IF A 4 2 1 1 7
43 IFK Hjo A 3 2 1 0 7
44 BK Spark A 3 2 1 0 7
45 Hössna/Timmele A 3 2 1 0 7
46 FC Lockryd A 3 2 1 0 7
47 Sils IF A 3 2 1 0 7
48 Dalstorps IF A 6 2 1 3 7
49 Vinninga AIF A-herr 3 2 1 0 7
50 Levene-Skogslunds IF A 5 2 1 2 7
51 Sandhults SK A 3 2 1 0 7
52 IFK Falköping FF U 3 2 1 0 7
53 Horreds IF A 4 2 1 1 7
54 Källby IF A 4 2 1 1 7
55 Tråvad/Larv A 4 2 1 1 7
56 Frändefors IF Herrsenior 5 2 1 2 7
57 Ulricehamns IFK A 5 2 1 2 7
58 Mariedals IK A 5 2 1 2 7
59 IFK Örby A 6 2 1 3 7
60 Öxabäcks IF A 7 2 1 4 7
61 Marbäcks IF A 2 2 0 0 6
62 Ulricehamns IFK U 3 2 0 1 6
63 IFK Mariestad U 2 2 0 0 6
64 IFK Värsås A 3 2 0 1 6
65 Mellby IK B 2 2 0 0 6
66 Dardania IF A 4 2 0 2 6
67 Lundsbrunns IF A 3 2 0 1 6
68 Töllsjö IF 4 2 0 2 6
69 Edsvära/N.Vånga FF A 4 2 0 2 6
70 Sätila SK A 3 2 0 1 6
71 Södra Härene IF A-lag 3 2 0 1 6
72 Grolanda IF A 5 2 0 3 6
73 IFK Mariestad A 4 2 0 2 6
74 Hällekis/Trolmen A 3 2 0 1 6
75 Borgunda IK A-lag 5 2 0 3 6
76 Skultorps IF A 4 2 0 2 6
77 Värings GoIF A 4 2 0 2 6
78 Tvärred/Vegby FC A 5 1 3 1 6
79 Råda BK A 4 2 0 2 6
80 Upphärads IS A 7 2 0 5 6
81 Herrljunga SK FK A 5 2 0 3 6
82 Våmbs IF A 4 1 2 1 5
83 IFK Skövde FK A 3 1 2 0 5
84 Ekedalens SK B 3 1 2 0 5
85 Mellby IK A 5 1 2 2 5
86 IK Gauthiod 4 1 2 1 5
87 Lödöse Nygård IK B 2 1 1 0 4
88 Igelstorps IK A 2 1 1 0 4
89 Töreboda IK A 3 1 1 1 4
90 Rångedala IK A 3 1 1 1 4
91 Axvalls IF A 3 1 1 1 4
92 Alingsås IF FF A 3 1 1 1 4
93 Hemsjö IF Herr A 3 1 1 1 4
94 Floby IF A-lag 2 1 1 0 4
95 Moholms SK A 2 1 1 0 4
96 Södra Vings IF A 3 1 1 1 4
97 Hedareds BK A 2 1 1 0 4
98 Ahlafors IF 3 1 1 1 4
99 Skoftebyns IF A 4 1 1 2 4
100 Gällstads FK A 3 1 1 1 4
101 Kinnahults IF A 3 1 1 1 4
102 Edet FK A 5 1 1 3 4
103 Rydboholms SK A 3 1 1 1 4
104 Östadkulle SK A 3 1 1 1 4
105 FC Corner A 4 1 1 2 4
106 Nossebro IF A 4 1 1 2 4
107 Vara SK A 6 1 1 4 4
108 Redvägs FK A-lag 5 1 1 3 4
109 Limmareds IF B 1 1 0 0 3
110 Vinninga AIF U-herr 1 1 0 0 3
111 Skene IF 1 1 0 0 3
112 Skoftebyns IF/Trollhättans BOIS J 1 1 0 0 3
113 Hestrafors IF B 1 1 0 0 3
114 Levene-Skogslunds IF B 1 1 0 0 3
115 Axvalls IF U 1 1 0 0 3
116 Borgstena IF A 1 1 0 0 3
117 Herrestads AIF Herr 1 1 0 0 3
118 Rosseröds IK 1 1 0 0 3
119 Gislaveds IS Herr A 1 1 0 0 3
120 Södra Vings IF B 1 1 0 0 3
121 Bergdalens IK A 2 1 0 1 3
122 Torsö Bygdegårds och IF 1 1 0 0 3
123 Råda BK U 1 1 0 0 3
124 Tidavads IF A 1 1 0 0 3
125 FC Skövde 1 1 0 0 3
126 Dalstorps IF U 1 1 0 0 3
127 IF Elfsborg U21 1 1 0 0 3
128 Björndammens BK Herr 1 1 0 0 3
129 Borås AIK B 1 1 0 0 3
130 Kindaholms FF A 1 1 0 0 3
131 Skultorps IF U 1 1 0 0 3
132 Svenljunga IK U 1 1 0 0 3
133 Skärhamns IK 1 1 0 0 3
134 Lundsbrunns IF B 2 1 0 1 3
135 Brålanda IF 2 1 0 1 3
136 Tibro AIK FK U 2 1 0 1 3
137 Tråvad/Larv B 1 1 0 0 3
138 Kinna IF U 1 1 0 0 3
139 IFK Hjo J 1 1 0 0 3
140 IFK Emtunga A 1 1 0 0 3
141 Vara SK U 1 1 0 0 3
142 Fredrikstad 1 1 0 0 3
143 IFK Lane 1 1 0 0 3
144 Ljungskile SK 1 1 0 0 3
145 Carlstad United BK 1 1 0 0 3
146 Gullspångs IF A 2 1 0 1 3
147 Ulvåkers IF A 3 1 0 2 3
148 Habo IF 2 1 0 1 3
149 Toarps BK A 2 1 0 1 3
150 Saleby IF A 2 1 0 1 3
151 Långareds BoIS A 2 1 0 1 3
152 Kållandsö GoIF A 2 1 0 1 3
153 Hörnebo SK A 2 1 0 1 3
154 Edsvära-Norra Vånga FF B 2 1 0 1 3
155 Rackeby IK A 3 1 0 2 3
156 Trollhättans IF A 2 1 0 1 3
157 IFK Trollhättan C 2 1 0 1 3
158 Elmer-Fåglum FK A 3 1 0 2 3
159 Främmestads IK A 3 1 0 2 3
160 Melleruds IF 2 1 0 1 3
161 Wargöns IK A 4 1 0 3 3
162 Säven/Hol A 3 1 0 2 3
163 Örslösa-Söne IK A 5 1 0 4 3
164 Sparsörs AIK A 3 1 0 2 3
165 IFK Trollhättan 3 1 0 2 3
166 Björketorps IF 2 1 0 1 3
167 Borås GoIF A 3 1 0 2 3
168 Annelunds IF A-lag 4 1 0 3 3
169 Stenstorps IF A 3 1 0 2 3
170 Borgunda IK B-Lag 2 1 0 1 3
171 Norra Fågelås IF A 3 1 0 2 3
172 Tidans IF A 5 1 0 4 3
173 Hällstads IF A 2 0 2 0 2
174 Mölltorp-Breviks AIF A 3 0 2 1 2
175 Lindome GIF Herr 1 0 1 0 1
176 Tenhults IF 1 0 1 0 1
177 Alingsås IF FF U 1 0 1 0 1
178 Hägersten SK Seniorer 1 0 1 0 1
179 Härlunda IF 1 0 1 0 1
180 Marbäcks IF reservlag 1 0 1 0 1
181 SK Mjörn A 1 0 1 0 1
182 Floda BoIF Herrar A 1 0 1 0 1
183 Sandhems IF A 1 0 1 0 1
184 Åsa IF 1 0 1 0 1
185 Hjärtums IS A 1 0 1 0 1
186 IFK Skövde FK J 1 0 1 0 1
187 Högvads BK A 1 0 1 0 1
188 Axvalls IF 1 0 1 0 1
189 Vrångö IF 1 0 1 0 1
190 Ubbhults IF 1 0 1 0 1
191 Fröjered/Håven B 2 0 1 1 1
192 Dalsjöfors GOIF A 2 0 1 1 1
193 Kinne-Vedums IF A 2 0 1 1 1
194 Falköpings FK 2 0 1 1 1
195 Äspereds IF A 2 0 1 1 1
196 Älvängens IK A-herrlag 2 0 1 1 1
197 Valtorps IF A 2 0 1 1 1
198 IFK Skövde FK U 2 0 1 1 1
199 IF Weimer Lyrestad A 3 0 1 2 1
200 Fritsla IF A 3 0 1 2 1
201 Tomtens IF A 2 0 1 1 1
202 Hajoms IF A 3 0 1 2 1
203 IFK Tidaholm Herrar U 2 0 1 1 1
204 Varnhems IF A 3 0 1 2 1
205 Brämhults IK A 3 0 1 2 1
206 Jung/Kvänum 10 IF A 3 0 1 2 1
207 Forsviks IF A 3 0 1 2 1
208 Halvorstorps IS A 5 0 1 4 1
209 Björsäters IF A 4 0 1 3 1
210 Stora Mellby SK A-lag 3 0 1 2 1
211 Vårgårda IK FK A 4 0 1 3 1
212 Norra Härene BK A Lag 3 0 1 2 1
213 Skara FC U 0 0 0 0 0
214 Byttorps IF A 0 0 0 0 0
215 Annelunds IF 0 0 0 0 0
216 Annelunds IF U 0 0 0 0 0
217 Nossebro IF U 0 0 0 0 0
218 Särö IK 1, DM Herrar 2017 0 0 0 0 0
219 IK Friscopojkarna A 0 0 0 0 0
220 Mariestads BK U-Lag 0 0 0 0 0
221 Värings GoIF B 0 0 0 0 0
222 Floby IF U-lag 0 0 0 0 0
223 Kinnarp-Slutarps IF B 0 0 0 0 0
224 IK Virgo 0 0 0 0 0
225 Fristads GoIF U 0 0 0 0 0
226 IFK Ölme 0 0 0 0 0
227 Hova/Weimer U 0 0 0 0 0
228 Västra Frölunda IF 0 0 0 0 0
229 Ardala GoIF B 0 0 0 0 0
230 Sandhems IF B 0 0 0 0 0
231 Oranje FK 0 0 0 0 0
232 Ödsmåls IK 0 0 0 0 0
233 Örslösa-Söne IK U 0 0 0 0 0
234 Azalea BK 0 0 0 0 0
235 Skredsviks SK , Div.6 Bohuslän Herrar 2017 0 0 0 0 0
236 Ljungsarps IF A 0 0 0 0 0
237 Jönköping Södra IF 0 0 0 0 0
238 Björneborgs IF 0 0 0 0 0
239 Gerdskens BK U-lag 0 0 0 0 0
240 Valtorps IF U 0 0 0 0 0
241 IFK Falköping FF Junior 0 0 0 0 0
242 IFK Sk??vde FK U 0 0 0 0 0
243 Stala IF/Myckleby IK 0 0 0 0 0
244 Kållandsö GoIF Herr U 0 0 0 0 0
245 Gullspångs IF B 0 0 0 0 0
246 Åtorps IF 0 0 0 0 0
247 Woodys FC 0 0 0 0 0
248 Br??mhults IK A 0 0 0 0 0
249 Borås AIK 0 0 0 0 0
250 Skövde AIK A-Träningsmatch 0 0 0 0 0
251 Västerås SK FK A-lag 0 0 0 0 0
252 Tidaholms GoIF 0 0 0 0 0
253 Håfreströms IF 0 0 0 0 0
254 Henåns IF 1, Div 4 Bohuslän/Dal Herrar 2017 1 0 0 1 0
255 Trässbergs BK B 1 0 0 1 0
256 Högsäters GF 1 0 0 1 0
257 Jula BK B 1 0 0 1 0
258 Landvetter IS Senior 1 0 0 1 0
259 Wargöns IK C 1 0 0 1 0
260 Norrby IF A-laget 1 0 0 1 0
261 Främmestads IK B 1 0 0 1 0
262 Stenstorps IF U 1 0 0 1 0
263 IFK Falköping FF U2 1 0 0 1 0
264 IK Svane 1 0 0 1 0
265 Norrmalms IK A 1 0 0 1 0
266 Eds FF 1 0 0 1 0
267 Jung/Kvänum 10 IF 1 0 0 1 0
268 Grimsås IF A 1 0 0 1 0
269 Holmalunds IF U 1 0 0 1 0
270 Vartofta SK A 1 0 0 1 0
271 Lödöse Nygård IK A 2 0 0 2 0
272 Torslanda IK 2 0 0 2 0
273 Tidaholms GoIF A 2 0 0 2 0
274 BK Trix A 1 0 0 1 0
275 Hällekis/Trolmen B 1 0 0 1 0
276 IK Kongahälla 1 0 0 1 0
277 Smålandsstenars GOIF 1 0 0 1 0
278 Länghems IF U 1 0 0 1 0
279 Skövde AIK U 19 1 0 0 1 0
280 Assyriska Turab. IK JKP. 1 0 0 1 0
281 Hova IF A-lag 1 0 0 1 0
282 Rönnängs FF 1 0 0 1 0
283 Norrby IF U 19 1 0 0 1 0
284 Skövde AIK A 2 0 0 2 0
285 Holmalunds IF U 2 1 0 0 1 0
286 Saleby IF U 1 0 0 1 0
287 Viskafors IF A 1 0 0 1 0
288 Hisingsbacka FC 1 0 0 1 0
289 Vedums AIS U 2 0 0 2 0
290 Månstads IF 1 0 0 1 0
291 Dannike IK A 2 0 0 2 0
292 Lidköpings FK Akademi A 1 0 0 1 0
293 Åsarp-Trädet FK B 2 0 0 2 0
294 Gnosjö IF 1 0 0 1 0
295 IF Haga Herr 1 0 0 1 0
296 Alvhems IK A 1 0 0 1 0
297 Nol IK 1 0 0 1 0
298 Mariebo IK 1 0 0 1 0
299 Kinnarp-Slutarps IF A 1 0 0 1 0
300 Björketorps IF A 2 0 0 2 0
301 Tibro AIK FK A 4 0 0 4 0
302 Hangelösa IF A 4 0 0 4 0
303 Färgelanda IF 2 0 0 2 0
304 Järpås IS A-lag 4 0 0 4 0
305 IF Tymer A 2 0 0 2 0
306 Länghems IF A 2 0 0 2 0
307 Rävlanda AIS 3 0 0 3 0
308 Tranemo IF A 3 0 0 3 0
309 Sjötofta IF A 2 0 0 2 0

Match

Rackeby IK A

0 - 2
Degeberg IP A-plan
17 april 2017
11:00

FC Gauthiod A

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alexander Miller 1 0 0 0 0 0
Aziz Alyafeei 1 0 0 0 0 0
Gustav Cannmo 1 0 0 0 0 0
Gustav Hyrenius 1 0 0 0 0 0
Hamdija Hamdi 1 0 0 0 0 0
Hannes Johansson 1 0 0 0 0 0
Johannes Andersson 1 0 0 0 0 0
John Sahlen 1 0 0 0 0 0
Kevin Andersson 1 0 0 0 0 0
Linus Larsson 1 0 0 0 0 0
Marcus Andersson 1 0 0 0 0 0
Mathias Pettersson 1 0 0 0 0 0
Mohaned Al-Yafeei 1 0 0 0 0 0
Tobias Fredriksson 1 0 0 0 0 0
Viktor Johansson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Jakob Carlsson 1 0 0 0 0 0 0 0
Rasmus Broberg 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng