Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      Sälja Klubbrabatten F03/04


      11:30
    • 11:15

      Träningsmatch mot Frötuna A-lag Damer


      13:00
    • 11:30

      Sälja Klubbrabatten F03/04


      13:00
    • 13:00

      Sälja Klubbrabatten F03/04


      14:30
    • 13:45

      Träningsmatch Täby FC P04 Västra P-04


      15:00
    • 14:30

      Sälja Klubbrabatten F03/04


      16:00
  • 2Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:45

      Träning P-04


      22:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      DM A-lag Herrar


      23:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Infomöte Tränarrollen P11/12 P-05


      18:00
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      FBC Klubbkväll, Klubbhuset F-07


      19:30
    • 17:30

      Klubbkväll P-04


      19:30
    • 17:30

      Klubbhuset F03/04


      19:30
      IFU Arena (Uppsala)
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:45

      Träning P-04


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 18:15

      Hagunda IF U-dam (hemma) P-05


      19:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Töjnan Tiger cup P-04

    • 15:15

      Åkersberga IBF (borta) F03/04


      16:30
  • 15Sön
    • Heldag

      Töjnan Tiger cup P-04

    • 14:00

      Träningsmatch Åkersberga F-05


      15:30
  • 16Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:45

      Träning P-04


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:15

      IBK Sirius (hemma) P-05


      18:30
    • 18:00

      Onyxcupen P-04


      00:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:45
  • 21Lör
    • Heldag

      Onyxcupen P-04

  • 22Sön
    • 00:00

      Onyxcupen P-04


      19:00
    • 18:20

      Träning P-04


      19:30
  • 23Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:45

      Träning P-04


      22:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:15

      Örsundsbro IF (hemma) P-05


      18:30
    • 17:30

      Örsundsbro (hemma) F03/04


      19:00
    • 19:00

      Sirius - Storvreta SSL F03/04


      22:00
  • 28Lör
    • 11:45

      Träningsmatcher F-05


      15:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot TÖFF A-lag Damer


      15:00
  • 29Sön
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 30Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-04


      21:00