Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:50

      Träning F04


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-02/03


      20:30
  • 4Tor
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Örebrocupen P-04

    • Heldag

      Örebrocupen 2019 P-05

    • 15:00

      Örebro cupen F04


      00:00
    • 16:10

      DM P-07


      21:30
    • 17:50

      Torshälla/Mesta (hemma) P-05


      18:50
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 20:30

      Örebro cup F-05


      21:00
    • 21:50

      Örebro Innebandy (hemma) F04


      22:50
  • 6Lör
    • Heldag

      Örebrocupen P-04

    • Heldag

      Örebrocupen 2019 P-05

    • Heldag

      Örebro cupen F04

    • 08:40

      Ekeby (borta) F04


      09:40
    • 09:20

      Örebro Cup F-05


      10:00
    • 11:20

      IBF Leksand (borta) P-05


      12:20
    • 14:00

      IBK Alingsås (borta) P-05


      15:00
    • 14:40

      Örebro cup F-05


      15:15
    • 20:40

      Rönnby IBK (borta) F04


      21:40
  • 7Sön
    • Heldag

      Örebrocupen P-04

    • Heldag

      Örebrocupen 2019 P-05

    • 00:00

      Örebro cupen F04


      19:59
    • 08:00

      Uppsala-Cupen 2019 F-07


      13:00
    • 09:30

      Slutspel DM P-07


      11:10
    • 13:20

      IBF Dalen F04 (hemma) F04


      14:20
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning F-02/03


      20:30
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 12Fre
    • 15:30

      Mälarenergi cup 2019 P-07


      20:00
    • 18:00

      Mälarenergi Cup Västerås 2019 P-05


      00:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
  • 13Lör
    • Heldag

      Mälarenergi Cup Västerås 2019 P-05

    • Heldag

      Mälarenergi cup 2019 P-07

    • 08:30

      Västerås Mälarenergi Cup 13-14/4 P-09/10


      00:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Mälarenergi Cup Västerås 2019 P-05


      19:00
    • 00:00

      Västerås Mälarenergi Cup 13-14/4 P-09/10


      15:00
    • Heldag

      Mälarenergi cup 2019 P-07

  • 15Mån
    v.16
    • 19:00

      Träning P-04


      21:00
  • 16Tis
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
      IFU-Arena B
      Samlingsinformation: IFU-Arena B
    • 18:45

      Träning F04


      20:30
    • 18:50

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 20:30

      Träning F-02/03


      21:45
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
    • 16:00

      Träning F-02/03


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:45

      Träningsmatch 2019 F04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
  • 24Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning F-02/03


      20:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • Heldag

      Mölndals innebandycup F-02/03

    • 15:00

      Buster cup P-07


      00:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 27Lör
    • Heldag

      Mölndals innebandycup F-02/03

    • Heldag

      Buster cup P-07

    • 09:00

      RosersCupen 2019 F-07


      19:00
    • 18:00

      Avslutningsaktivitet A-lag Damer


      23:00
  • 28Sön
    • Heldag

      Mölndals innebandycup F-02/03

    • 00:00

      Buster cup P-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramatch P-09/10


      19:00
  • 29Mån
    v.18
    • 16:00

      Städa + äta mat efter städningen F04


      19:00
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
  • 30Tis
    • 06:45

      Städa Valborg F04


      10:00
    • 07:00

      Städa i Valborg F-02/03


      12:00
    • 20:30

      Träning F-02/03


      21:45