Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 2Lör
    • 09:40

      Björklinge BK 1 (hemma) P-04


      11:40
    • 10:05

      Hagunda IF (hemma) F-02/03


      12:00
    • 10:20

      Vaksala SK grön (hemma) F-09/10


      12:20
    • 10:40

      IBK Östhammar (borta) F-09/10


      12:40
    • 11:00

      Vaksala SK vit (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:00

      Wåhla IBK U (borta) A-lag Damer


      12:30
    • 11:40

      Vaksala SK svart (borta) F-09/10


      13:40
    • 12:00

      Almunge IK (hemma) P-08


      13:00
    • 13:10

      Örsundsbro IF (hemma) F04


      14:10
    • 14:20

      Rosersbergs IK (hemma) P-07


      16:20
    • 14:40

      Frötuna IBF (borta) P-08


      15:40
    • 15:30

      IK Nordia/Enköpings IBK (hemma) P-05


      16:40
    • 16:40

      IBK Östhammar (hemma) F-05


      18:40
  • 3Sön
    • 10:40

      Björklinge BK 2 (hemma) F-07


      11:50
    • 14:20

      IFK Dannemora/Ö sterby (hemma) P-07


      16:20
    • 14:20

      IFK Dannemora/Österby (hemma) P-05


      15:30
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
    • 19:00

      ledarträff F04


      21:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-02/03


      20:30
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 8Fre
    • 17:00

      Träningsmatch Vaksala F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:20

      Rasbo/Almunge IK (hemma) F-02/03


      20:20
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Örsundsbro IF (borta) P-04


      21:00
  • 9Lör
    • 09:20

      Rosersbergs IK (borta) P-09/10


      11:00
    • 10:50

      IS Saga (borta) P-05


      12:00
    • 11:15

      Almunge IK (borta) P-08


      12:15
    • 11:30

      Björklinge BK P06/07 (borta) P-07


      12:30
    • 11:50

      Livets Ord IF (hemma) A-lag Damer


      12:30
    • 12:30

      Almunge IK (borta) F-05


      14:30
    • 13:00

      Storvreta IBK 3 (borta) F-09/10


      15:00
    • 13:10

      Vaksala SK (borta) F-07


      14:20
    • 13:40

      IBK Östhammar (hemma) F-09/10


      15:40
    • 14:00

      Vaksala SK svart (borta) F-09/10


      16:00
    • 14:20

      Vaksala SK vit (hemma) F-09/10


      16:20
    • 14:20

      Enköpings IBK (hemma) F04


      15:20
    • 14:20

      IK Sirius FBC/IBK P04 (hemma) P-04


      16:20
  • 10Sön
    • 09:40

      Bälinge IF (borta) P-08


      10:40
    • 12:00

      Hagunda IF (borta) F04


      13:00
    • 16:40

      IS Saga (hemma) P-07


      17:40
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-02/03


      20:30
    • 20:15

      Storvreta IBk (borta) P-04


      21:00
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 16Lör
    • 08:30

      Stenhagens KK (hemma) F-07


      09:40
      IFU Arena - Upplands Energi
      Serie: Pantamera Flickor bl
      Samlingsinfo: IFU reception
      Samlingstid: 08:00
      Anteckning: Glöm inte matchställ (båda), klubba, vattenflaska, glasögon, skor och eventuell astmaspray och liknande.
      Resultat och referat
    • 09:40

      IK Sirius FBC/IBK P04 (hemma) P-04


      11:40
    • 10:20

      IBK Uppsala Teknologer U (borta) A-lag Damer


      12:20
    • 12:45

      Hagunda IF (borta) P-09/10


      14:25
    • 14:20

      Almunge IK (hemma) F04


      15:20
    • 16:20

      SK Vide (borta) P-05


      17:30
    • 16:40

      Träningsmatch Storvreta F-05


      18:00
    • 18:30

      Vaksala SK (borta) F-02/03


      19:30
  • 17Sön
    • 10:50

      Vaksala SK (hemma) P-08


      11:50
    • 10:50

      Vaksala SK (borta) F04


      11:50
    • 11:00

      Rasbo IK (borta) P-04


      13:00
    • 16:40

      SK Vide (hemma) P-08


      17:40
  • 18Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-02/03


      20:30
  • 21Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 22Fre
    • 15:00

      Fair Play Cup Jönköping 2019 P-05


      00:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:30

      Mammakväll P-04


      23:00
    • 19:00

      Enköpings IBK (borta) P-08


      20:00
    • 19:20

      Alunda IBF (borta) P-07


      21:20
    • 20:40

      Craftstadens IBK Oskarshamn (borta) P-05


      22:40
  • 23Lör
    • Heldag

      Fair Play Cup Jönköping 2019 P-05

    • 08:50

      IK Sirius IBK/FBC P-06 Ekudden (borta) P-07


      10:50
    • 09:40

      SK Vide (hemma) P-04


      11:40
    • 12:00

      Lindome IBK Grön (hemma) P-05


      14:00
    • 13:00

      IFK Dannemora/Ö (borta) F-07


      14:10
    • 15:00

      Husqvarna IK (borta) P-05


      17:00
    • 15:30

      Strömsbro IF 03-04 (hemma) F04


      16:30
    • 17:50

      Storvreta IBK (hemma) F-05


      19:50
  • 24Sön
    • 00:00

      Fair Play Cup Jönköping 2019 P-05


      19:00
    • 09:40

      IK Sirius IBK Ekudden P07 (borta) P-08


      10:40
    • 12:00

      Björklinge BK (hemma) F04


      14:00
    • 12:30

      IBF Roslagsalliansen (borta) P-07


      14:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 25Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch Almunge 06-07 F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:45

      Träning F04


      20:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:45
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:30

      Träning F-02/03


      21:45
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 30Lör
    • 00:00

      Storvreta IBK (borta) P-05


      01:00
    • 11:00

      Tierp IBK/TÖFF (borta) F04


      13:00
    • 12:00

      IK Sirius IBK/FBC P07 (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Hagunda IF (05) (hemma) P-04


      14:00
    • 16:40

      IK Sirius IBK 1 svart (borta) F-05


      18:40
  • 31Sön
    • 09:20

      Funbo IF (hemma) P-07


      11:20
    • 10:15

      SK Vide (borta) F04


      12:15
    • 12:00

      Alunda IBF (hemma) F-07


      14:00
    • 12:00

      Stenhagens KK svart (hemma) P-08


      13:00
    • 15:10

      Storvreta IBK (hemma) F-02/03


      16:10
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00