Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 2Lör
    • 12:30

      Enköpings IBK (borta) P-07


      14:30
    • 13:10

      IK Sirius IBK F08 (hemma) F-07


      14:20
    • 13:20

      Storvreta IBK (borta) F-02/03


      14:20
    • 15:50

      Bälinge IF (hemma) P-05


      17:00
    • 16:40

      Björklinge BK (hemma) F04


      17:40
    • 17:00

      Hagunda IF (05) (borta) P-04


      19:00
  • 3Sön
    • 12:00

      Storvreta IBK (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Strömsbro IF 02-04 (hemma) F04


      13:00
    • 14:00

      Storvreta IBK P07 svart (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Vaksala SK grön (borta) F-09/10


      16:00
    • 14:40

      Vaksala SK svart (hemma) F-09/10


      16:40
    • 15:00

      Storvreta IBK svart (borta) F-09/10


      17:00
    • 15:20

      Storvreta IBK 2 (hemma) F-09/10


      17:20
  • 4Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-04


      20:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:45
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:40
    • 19:15

      FBC Uppsala Ungdom 1 (04) (hemma) F04


      20:30
    • 19:15

      FBC Uppsala Ungdom 1 (04) (hemma) F-05


      21:15
    • 20:30

      Träning F-02/03


      21:45
  • 6Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Björklinge BK (borta) F-05


      11:00
    • 09:30

      Arlanda IBK (borta) P-05


      10:40
    • 10:50

      Storvreta IBK P06 (hemma) P-07


      12:50
    • 11:50

      Bälinge IF (borta) P-09/10


      12:10
    • 12:10

      Gottsunda IBF (hemma) P-09/10


      12:30
    • 12:30

      Gottsunda IBF (hemma) P-09/10


      12:50
    • 12:30

      Valbo IBF F03-04 (borta) F04


      13:30
    • 13:10

      Bälinge IF (borta) P-09/10


      13:30
    • 14:20

      Frötuna IBF (hemma) P-07


      16:20
    • 14:30

      IFK Dannemora/Ö (borta) P-04


      16:30
    • 16:30

      Hagunda IF F07/08 (borta) F-07


      17:40
  • 10Sön
    • 10:15

      Enköpings IBK/IK Nordia (borta) P-04


      12:15
    • 10:20

      IBF Roslagsalliansen (hemma) A-lag Damer


      11:50
    • 12:00

      Strömsbro IF 03-04 (borta) F04


      13:00
    • 15:30

      Vaksala SK4 (p08-gul) (borta) P-08


      16:30
    • 16:40

      Tierp IBK TÖFF (hemma) P-08


      17:40
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 11Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
      Tiundaskolan Idrottshall
      Samlingstid: 16:20
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 12Tis
    • 17:30

      Träningsmatch Björklinge F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:45
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      IS Saga/SK Vide (hemma) F-02/03


      20:30
  • 13Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-02/03


      20:30
  • 14Tor
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 18:20

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
    • 20:10

      Storvreta F04/05 (hemma) F04


      21:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 16Lör
    • 09:40

      SK Vide (hemma) F-05


      11:40
    • 10:00

      Arlanda IBK (borta) F-07


      11:10
    • 10:10

      Björklinge BK (hemma) F-02/03


      11:10
    • 10:20

      Enköpings IBK (hemma) P-09/10


      12:00
    • 12:00

      Bälinge IF (hemma) P-05


      13:10
    • 12:00

      Bälinge IF (hemma) P-07


      14:00
    • 14:20

      IK Sirius IBK/FBC P06 (borta) P-07


      16:20
    • 14:20

      Sirius Innebandy (hemma) P-05


      15:30
    • 15:30

      Rosersbergs IK (hemma) P-04


      17:30
  • 17Sön
    • 09:40

      IK Sirius IBK/FBC2 (hemma) P-08


      10:40
    • 11:00

      Hagunda IF (hemma) P-09/10


      13:00
    • 12:30

      Arlanda IBK U (borta) A-lag Damer


      14:00
  • 18Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:20

      Träning F04


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
  • 23Lör
    • 08:30

      IK Sirius IBK 2 blå (borta) F-05


      10:30
    • 15:30

      Stenhagens KK/Örsundsbro IF (hemma) P-04


      17:30
  • 24Sön
    • 11:00

      Grimsta AIK Knattiscup P-09/10


      12:00
    • 12:50

      Storvreta IBK Svart (borta) F04


      13:50
  • 25Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      IK Sirius IBK 1 svart (borta) F04


      20:45
    • 19:15

      Träning F-02/03


      20:30
  • 28Tor