Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      20:00
  • 4Ons
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:40

      Träning P-05


      20:30
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 6Fre
    • 15:00

      Örebrocupen P-05


      16:00
    • 15:00

      Skjuts/närvaro Örebrocupen P-05


      19:00
    • 16:30

      Pålsboda IBF (hemma) P-05


      17:30
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 7Lör
    • 07:30

      Vika IF (borta) P-05


      08:30
    • 13:00

      SSL Storvreta - Mullsjö P-04


      19:00
    • 14:15

      Knäppmora AIK (borta) P-05


      15:15
  • 8Sön
    • 08:15

      Tyresö Trollbäcken (hemma) P-05


      09:15
    • 13:15

      Floda IBF (borta) P-05


      14:15
    • 13:30

      Filmdag F-04


      16:30
  • 9Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam jun


      19:10
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Ledarträff F-04


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 11Ons
    • 19:15

      SK Vide (hemma) P-04


      20:15
    • 20:00

      Storvreta F04 /05 (hemma) F-04


      21:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam jun


      18:50
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 13Fre
    • Heldag

      Mälarenergi Cup 13-15 april P-05

    • Heldag

      Cup Linköping Dam jun

    • Heldag

      Mälarenergi Cup F-04

    • Heldag

      Mälarenergi cup F-05

    • 17:20

      Bålsta (hemma) P-07


      18:20
    • 17:30

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Mälarenergicupen P-04


      00:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Ingarö IF (borta) F-04


      20:00
    • 20:20

      Leksand /Insjön (borta) Dam jun


      21:20
    • 20:30

      Täby FC (hemma) P-05


      21:30
    • 21:10

      Ale IBF (borta) Dam jun


      22:10
    • 21:15

      KFUM Örebro Innebandy (borta) F-05


      21:50
    • 21:15

      Hovsta IF (hemma) F-04


      22:15
    • 23:00

      Hotell natt fredag/Lördag F-05


      23:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Mälarenergi Cup F-04

    • Heldag

      Mälarenergi cup F-05

    • Heldag

      Mälarenergicupen P-04

    • Heldag

      Linköping Cup Dam jun

    • 08:00

      Rönnby SK (hemma) P-05


      09:00
    • 08:45

      IBF Borlänge (hemma) F-05


      09:20
    • 08:50

      FBC Engelholm (hemma) Dam jun


      09:50
    • 09:30

      Alunda IBF (borta) F-04


      10:30
    • 11:45

      Söderhamn (hemma) P-07


      12:30
    • 12:10

      Fristad GOIF (hemma) Dam jun


      13:10
    • 12:30

      Väsby IBK (hemma) F-04


      13:30
    • 13:15

      Älvsjö AIK (borta) P-05


      14:15
    • 14:45

      Västerås IBS Ungdom (hemma) F-05


      15:20
    • 15:30

      IK Frej Täby (borta) Dam jun


      16:30
    • 16:20

      Täby FC F02 (hemma) Dam jun


      17:20
    • 17:00

      Vallentuna IBK (borta) F-05


      17:40
    • 17:00

      Västerås (hemma) P-07


      17:45
    • 23:00

      Hotell natt lördag/söndag F-05


      23:30
  • 15Sön
    • Heldag

      Mälarenergi Cup F-04

    • Heldag

      Mälarenergi cup F-05

    • 00:00

      Mälarenergicupen P-04


      19:00
    • Heldag

      Linköping Cup Dam jun

    • 08:00

      Torshälla IBK (hemma) F-04


      09:00
    • 12:30

      Arlanda (hemma) P-07


      13:15
    • 15:30

      Ekerö (borta) P-07


      16:15
  • 16Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
      Bolandsskolan
      Anteckning: Utefys sedan in i hallen.
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Endast deltagare Almungecupen P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 20Fre
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Almungecupen 20 & 22 april P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:50

      Rasbo IK (hemma) P-05


      19:50
    • 18:50

      Träning F-03


      20:00
    • 21:10

      Almunge IK (borta) P-05


      22:10
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 09:30

      AIK (hemma) P-05


      10:30
    • 11:15

      Rasbo IK (hemma) P-05


      13:15
    • 12:30

      Hagunda (hemma) P-07


      13:30
    • 14:15

      Almunge IK (hemma) P-05


      16:15
    • 18:30

      Teambuildin trekamp F-03


      20:00
  • 23Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Buster Cup P-04


      00:00
    • 17:00

      Göteborgs cup Innebandy F-03


      00:00
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Buster Cup P-04

    • Heldag

      Göteborgs cup Innebandy F-03

  • 29Sön
    • 00:00

      Buster Cup P-04


      19:00
    • Heldag

      Göteborgs cup Innebandy F-03

  • 30Mån
    v.18
    • Heldag

      Göteborgs cup Innebandy F-03

    • 06:50

      Svandammen städa sverige F-04


      09:30
    • 07:00

      Träning P-07


      09:00