Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      20:00
  • 4Ons
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:40

      Träning P-05


      20:30
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 6Fre
    • 15:00

      Örebrocupen P-05


      16:00
    • 15:00

      Skjuts/närvaro Örebrocupen P-05


      19:00
    • 16:30

      Pålsboda IBF (hemma) P-05


      17:30
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 7Lör
    • 07:30

      Vika IF (borta) P-05


      08:30
    • 13:00

      SSL Storvreta - Mullsjö P-04


      19:00
    • 14:15

      Knäppmora AIK (borta) P-05


      15:15
  • 8Sön
    • 08:15

      Tyresö Trollbäcken (hemma) P-05


      09:15
    • 13:15

      Floda IBF (borta) P-05


      14:15
    • 13:30

      Filmdag F04


      16:30
  • 9Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Ledarträff F04


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 19:15

      SK Vide (hemma) P-04


      20:15
    • 20:00

      Storvreta F04 /05 (hemma) F04


      21:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 13Fre
    • Heldag

      Mälarenergi Cup F04

    • Heldag

      Mälarenergi cup F-05

    • Heldag

      Mälarenergi Cup 13-15 april P-05

    • 17:20

      Bålsta (hemma) P-07


      18:20
    • 17:30

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:00

      Mälarenergicupen P-04


      00:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 20:30

      Täby FC (hemma) P-05


      21:30
    • 21:15

      KFUM Örebro Innebandy (borta) F-05


      21:50
    • 23:00

      Hotell natt fredag/Lördag F-05


      23:30
  • 14Lör
    • Heldag

      Mälarenergi Cup F04

    • Heldag

      Mälarenergi cup F-05

    • Heldag

      Mälarenergicupen P-04

    • 08:00

      Rönnby SK (hemma) P-05


      09:00
    • 08:45

      IBF Borlänge (hemma) F-05


      09:20
    • 11:45

      Söderhamn (hemma) P-07


      12:30
    • 13:15

      Älvsjö AIK (borta) P-05


      14:15
    • 14:45

      Västerås IBS Ungdom (hemma) F-05


      15:20
    • 17:00

      Vallentuna IBK (borta) F-05


      17:40
    • 17:00

      Västerås (hemma) P-07


      17:45
    • 23:00

      Hotell natt lördag/söndag F-05


      23:30
  • 15Sön
    • Heldag

      Mälarenergi Cup F04

    • Heldag

      Mälarenergi cup F-05

    • 00:00

      Mälarenergicupen P-04


      19:00
    • 12:30

      Arlanda (hemma) P-07


      13:15
    • 15:30

      Ekerö (borta) P-07


      16:15
  • 16Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
      Bolandskolan gymnastiksal
      Anteckning: Ta med innegympaskor, vattenflaska, skyddsglasögon, innebandyklubba och gott humör!
    • 18:20

      Träning F-02/03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Endast deltagare Almungecupen P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 20Fre
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      Almungecupen 20 & 22 april P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:50

      Rasbo IK (hemma) P-05


      19:50
    • 18:50

      Träning F-02/03


      20:00
    • 21:10

      Almunge IK (borta) P-05


      22:10
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 09:30

      AIK (hemma) P-05


      10:30
    • 11:15

      Rasbo IK (hemma) P-05


      13:15
    • 12:30

      Hagunda (hemma) P-07


      13:30
    • 14:15

      Almunge IK (hemma) P-05


      16:15
    • 18:30

      Teambuildin trekamp F-02/03


      20:00
  • 23Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-02/03


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Göteborgs cup Innebandy F-02/03


      00:00
    • 17:00

      Buster Cup P-04


      00:00
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Göteborgs cup Innebandy F-02/03

    • Heldag

      Buster Cup P-04

  • 29Sön
    • Heldag

      Göteborgs cup Innebandy F-02/03

    • 00:00

      Buster Cup P-04


      19:00
  • 30Mån
    v.18
    • Heldag

      Göteborgs cup Innebandy F-02/03

    • 06:50

      Svandammen städa sverige F04


      09:30
    • 07:00

      Träning P-07


      09:00