Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Enköpings IBK (borta) P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-03


      20:15
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:10

      IK Sirius FBC P04 (borta) P-04


      21:10
    • 19:20

      Östra Aros IK (hemma) A-lag Damer


      21:20
  • 3Lör
    • 09:40

      Storvreta IBK (hemma) F-05


      11:40
    • 10:50

      FBC Uppsala Ungdom 1 (04) (borta) F-04


      12:50
    • 11:30

      IFK Dannemora/Ö (borta) P-04


      13:30
    • 14:20

      FBC Uppsala Ungdom (borta) F-04


      16:20
  • 4Sön
    • 08:30

      Bälinge IF P07 (hemma) P-07


      09:30
    • 13:10

      Storvreta IBK F07 (hemma) F-07


      14:15
    • 14:20

      IS Saga (hemma) P-05


      15:30
    • 16:40

      IK Nordia P05 (hemma) P-05


      17:50
  • 5Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 7Ons
    • 18:00

      Hagunda IF (hemma) P-04


      20:00
    • 18:20

      IS Saga (borta) F-03


      20:20
    • 19:40

      Västerlöfsta IBF (hemma) A-lag Damer


      21:40
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 18:00

      FBC Uppsala Ungdom (borta) F-04


      20:00
    • 18:20

      IK Sirius FBC/IBK P04 (hemma) P-04


      20:20
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 10Lör
    • 10:15

      Almunge IK (borta) P-05


      12:15
    • 10:50

      IK Sirius IBK 1 svart (borta) F-05


      12:50
    • 11:30

      Almunge IK/Rasbo IK (borta) F-03


      13:30
    • 11:45

      Örsundsbro IF (borta) F-04


      13:45
    • 16:40

      Arlanda IBK P08/09 (hemma) P-08


      17:40
  • 11Sön
    • 09:10

      Enköpings IBK (hemma) P-07


      10:10
    • 11:50

      Midas IBK svart (borta) P-09/10


      12:10
    • 12:30

      Vaksala SK svart (borta) P-09/10


      12:50
    • 13:10

      Midas IBK vit (borta) P-09/10


      13:30
    • 13:50

      Vaksala SK gul (borta) P-09/10


      14:10
    • 14:20

      IBF Roslagsalliansen (hemma) P-04


      16:20
    • 17:00

      IK Sirius FBC/IBK P05 (borta) P-05


      19:00
    • 17:50

      Stenhagens KK (borta) F-07


      19:00
  • 12Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning P-05


      21:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 18:40

      Arlanda IBK/Rosersberg (borta) P-04


      20:40
  • 15Tor
    • 16:50

      Arlanda IBK P07 (hemma) P-07


      17:50
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
  • 17Lör
    • 08:30

      Björklinge BK (hemma) F-03


      10:30
    • 11:00

      Tierp IBK/TÖFF (borta) F-04


      13:00
    • 11:00

      Match med F04 F-05


      13:00
    • 13:45

      Rosersbergs IK (borta) P-07


      14:45
    • 16:40

      FBC Uppsala Ungdom 1 (04) (borta) F-04


      18:40
    • 17:30

      Wåhla IBK (borta) A-lag Damer


      19:30
  • 18Sön
    • 09:40

      Match FBC 03- FBC 02 F-03


      11:00
    • 11:45

      Enköpings IBK (borta) P-04


      13:45
    • 12:00

      Vaksala SK P08 svart 2 (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      IK Sirius IBK P06 Ekudden (hemma) P-05


      13:10
    • 13:10

      IK Sirius IBK P-07 Ekudden (borta) P-07


      14:10
    • 14:20

      IFK Dannemora/Ö (hemma) F-07


      15:30
    • 17:50

      Arlanda IBK (hemma) P-05


      19:00
  • 19Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      DM-2018 F-05


      21:30
    • 17:50

      Storvreta IBK (hemma) F-03


      19:50
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:50

      Almunge IK/Rasbo IK (borta) F-03


      20:50
    • 20:40

      IS Saga (borta) F-03


      22:40
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      IK Sirius FBC (borta) P-05


      21:20
    • 17:45

      Träning F-04


      19:00
    • 18:20

      Träning F-03


      20:00
    • 18:45

      Frötuna (borta) P-07


      19:45
    • 19:40

      IS Saga 1 (05) (hemma) P-05


      20:20
    • 20:40

      Alunda IBF (hemma) P-05


      21:20
  • 24Lör
    • 09:00

      DM-slutspel P-04


      00:00
    • 09:00

      Almunge IK (hemma) F-04


      10:00
    • 13:35

      SK Vide (borta) P-07


      14:35
    • 14:50

      Sirius ibk blå (hemma) F-04


      15:50
    • 15:20

      Hagunda IF vit (borta) F-07


      16:30
    • 17:30

      Björklinge BK (borta) F-04


      18:30
  • 25Sön
    • 00:00

      DM-slutspel P-04


      17:00
    • 09:00

      DM-2018 F-05


      13:30
  • 26Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning F-04


      19:00
    • 19:40

      Föräldraträning/match P-05


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör