Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:30

      Enköpings IBK (borta) P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-02/03


      20:15
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:10

      IK Sirius FBC P04 (borta) P-04


      21:10
    • 19:20

      Östra Aros IK (hemma) A-lag Damer


      21:20
  • 3Lör
    • 09:40

      Storvreta IBK (hemma) F-05


      11:40
    • 10:50

      FBC Uppsala Ungdom 1 (04) (borta) F04


      12:50
    • 11:30

      IFK Dannemora/Ö (borta) P-04


      13:30
    • 14:20

      FBC Uppsala Ungdom (borta) F04


      16:20
  • 4Sön
    • 08:30

      Bälinge IF P07 (hemma) P-07


      09:30
    • 13:10

      Storvreta IBK F07 (hemma) F-07


      14:15
    • 14:20

      IS Saga (hemma) P-05


      15:30
    • 16:40

      FBC Uppsala Ungdom (borta) P-05


      17:50
  • 5Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:00

      Hagunda IF (hemma) P-04


      20:00
    • 18:20

      IS Saga (borta) F-02/03


      20:20
    • 19:40

      Västerlöfsta IBF (hemma) A-lag Damer


      21:40
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
    • 18:00

      FBC Uppsala Ungdom (borta) F04


      20:00
    • 18:20

      IK Sirius FBC/IBK P04 (hemma) P-04


      20:20
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-02/03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 10Lör
    • 10:15

      Almunge IK (borta) P-05


      12:15
    • 10:50

      IK Sirius IBK 1 svart (borta) F-05


      12:50
    • 11:30

      Almunge IK/Rasbo IK (borta) F-02/03


      13:30
    • 11:45

      Örsundsbro IF (borta) F04


      13:45
    • 16:40

      Arlanda IBK P08/09 (hemma) P-08


      17:40
  • 11Sön
    • 09:10

      Enköpings IBK (hemma) P-07


      10:10
    • 11:50

      Midas IBK svart (borta) P-09/10


      12:10
    • 12:30

      Vaksala SK svart (borta) P-09/10


      12:50
    • 13:10

      Midas IBK vit (borta) P-09/10


      13:30
    • 13:50

      Vaksala SK gul (borta) P-09/10


      14:10
    • 14:20

      IBF Roslagsalliansen (hemma) P-04


      16:20
    • 17:00

      IK Sirius FBC/IBK P05 (borta) P-05


      19:00
    • 17:50

      Stenhagens KK (borta) F-07


      19:00
  • 12Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning F04


      19:00
      IFU arena D
      Anteckning: Fysträning inomhus.
    • 18:40

      Arlanda IBK/Rosersberg (borta) P-04


      20:40
  • 15Tor
    • 16:50

      Arlanda IBK P07 (hemma) P-07


      17:50
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:45

      Träning F-02/03


      20:00
  • 17Lör
    • 08:30

      Björklinge BK (hemma) F-02/03


      10:30
    • 11:00

      Tierp IBK/TÖFF (borta) F04


      13:00
    • 11:00

      Match med F04 F-05


      13:00
    • 13:45

      Rosersbergs IK (borta) P-07


      14:45
    • 16:40

      FBC Uppsala Ungdom 1 (04) (borta) F04


      18:40
    • 17:30

      Wåhla IBK (borta) A-lag Damer


      19:30
  • 18Sön
    • 09:40

      Match FBC 03- FBC 02 F-02/03


      11:00
    • 11:45

      Enköpings IBK (borta) P-04


      13:45
    • 12:00

      Vaksala SK P08 svart 2 (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      FBC Uppsala Ungdom (borta) P-05


      13:10
    • 13:10

      IK Sirius IBK P-07 Ekudden (borta) P-07


      14:10
    • 14:20

      IFK Dannemora/Ö (hemma) F-07


      15:30
    • 17:50

      Arlanda IBK (hemma) P-05


      19:00
  • 19Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-02/03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      DM-2018 F-05


      21:30
    • 17:50

      Storvreta IBK (hemma) F-02/03


      19:50
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:50

      Almunge IK/Rasbo IK (borta) F-02/03


      20:50
    • 20:40

      IS Saga (borta) F-02/03


      22:40
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      IK Sirius FBC (borta) P-05


      21:20
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:20

      Träning F-02/03


      20:00
    • 18:45

      Frötuna (borta) P-07


      19:45
    • 19:40

      IS Saga 1 (05) (hemma) P-05


      20:20
    • 20:40

      Alunda IBF (hemma) P-05


      21:20
  • 24Lör
    • 09:00

      DM-slutspel P-04


      00:00
    • 09:00

      Almunge IK (hemma) F04


      10:00
    • 13:35

      SK Vide (borta) P-07


      14:35
    • 14:50

      Sirius ibk blå (hemma) F04


      15:50
    • 15:20

      Hagunda IF vit (borta) F-07


      16:30
    • 17:30

      Björklinge BK (borta) F04


      18:30
  • 25Sön
    • 00:00

      DM-slutspel P-04


      17:00
    • 09:00

      DM-2018 F-05


      13:30
  • 26Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning F04


      19:00
    • 19:40

      Föräldraträning/match P-05


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör