Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Föräldramöte P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      MV-träning F04


      19:15
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:20

      Träning F-02/03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 3Lör
    • 08:50

      Storvreta IBK P07 (röd) (borta) P-07


      10:50
    • 09:10

      Vaksala SK (borta) F04


      11:10
    • 10:50

      Västerlöfsta IBF/MSK (hemma) P-05


      12:00
    • 11:20

      Frötuna IBF röd (borta) P-09/10


      11:40
    • 11:40

      Hagunda IF 2 (borta) P-09/10


      12:00
    • 12:20

      Frötuna IBF vit (borta) P-09/10


      12:40
    • 12:40

      Hagunda IF 1 (borta) P-09/10


      13:00
    • 13:00

      Hagunda IF blå (borta) F-07


      14:15
    • 13:10

      Rasbo IK/Almunge IK (hemma) F-02/03


      15:10
    • 14:20

      FBC Uppsala Ungdom 1 (04) (borta) F04


      16:20
    • 16:40

      Enköpings IBK (hemma) P-04


      18:40
    • 17:50

      SK Vide (hemma) P-04


      19:50
  • 4Sön
    • 08:30

      Stenhagens KK (hemma) P-07


      09:30
    • 15:10

      IBK Östhammar (hemma) P-08


      16:10
    • 15:30

      SK Vide (hemma) P-04


      17:30
    • 17:50

      Almunge IK (hemma) F-05


      19:50
  • 5Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning F04


      19:00
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:00

      UIBF - Målvaktsutbildning F04


      20:00
    • 18:00

      Målvaktsutbildning IFU P-05


      20:00
    • 18:20

      Träning F-02/03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 10Lör
    • 08:30

      FBC Uppsala Ungdom (borta) F04


      10:30
    • 09:00

      Björklinge BK P-08 (borta) P-08


      10:00
    • 10:10

      SK Vide (borta) P-05


      11:20
    • 11:20

      Västerlöfsta IBF/Morgongåva SK (borta) P-04


      13:20
    • 13:10

      Bälinge IF 1 gul (borta) F04


      15:10
    • 17:30

      IK Sirius FBC P05 (borta) P-05


      18:40
  • 11Sön
    • 10:30

      Storvreta IBK (borta) P-04


      12:30
    • 10:50

      Bälinge IF (hemma) F-07


      11:55
    • 10:50

      IK Sirius IBK 06 Ekudden (hemma) P-07


      11:50
    • 11:30

      Vaksala SK (borta) F-05


      13:30
    • 14:20

      Västerlöfsta IBF/Morgongåva SK (hemma) P-07


      15:20
    • 16:40

      Rasbo IK (hemma) P-08


      17:40
    • 18:40

      Enköpings IBK (hemma) P-08


      19:40
    • 18:40

      SK Vide (hemma) A-lag Damer


      20:40
  • 12Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning F04


      19:00
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
      Tiunda Idrottshall
    • 17:00

      Klubbrabatten F04


      20:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F04


      19:00
    • 18:20

      Träning F-02/03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 17Lör
    • 08:50

      SK Vide (borta) F04


      10:50
    • 09:30

      Alunda (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Alunda IBF (borta) P-08


      11:00
    • 13:00

      IFK Dannemora/Österby (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:30

      Tierp (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Storvreta IBK röd (borta) P-08


      16:00
    • 16:00

      Tobo/Örbyhus FF/Tierp IBK (borta) P-08


      17:00
  • 18Sön
    • 12:40

      Storvreta IBK (borta) F-02/03


      14:40
    • 13:30

      Arlanda IBK (borta) F-07


      14:40
  • 19Mån
    v.8
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning F-02/03


      20:00
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning F04


      19:00
  • 22Tor
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:50

      Wåhla IBK (hemma) P-04


      12:50
  • 25Sön
    • 12:00

      Rasbo IK (hemma) P-04


      14:00
    • 17:00

      IS Saga (hemma) P-07


      18:00
  • 26Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Klubbrabatten F04


      20:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:20

      Träning F-02/03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 19:30

      Hagunda (borta) P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:00
  • 28Ons
    • 17:15

      Träning F04


      19:00
    • 19:00

      Storvreta mot Linköping F04


      21:30
    • 19:40

      Träning P-05


      21:00