Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 09:20

      Rosersbergs IK (borta) P-09/10


      09:40
    • 09:40

      Enköpings IBK (hemma) P-09/10


      10:00
    • 10:00

      Enköpings IBK (hemma) P-09/10


      10:20
    • 10:40

      Rosersbergs IK (borta) P-09/10


      11:00
    • 10:50

      IS Saga (hemma) P-05


      12:00
    • 14:20

      IS Saga (borta) P-05


      15:30
    • 14:20

      IS Saga (borta) P-07


      16:20
    • 14:20

      Enköpings IBK (hemma) P-08


      15:20
    • 15:00

      IBK Östhammar Innebandy (borta) P-09/10


      15:20
    • 16:00

      Hagunda IF (hemma) P-09/10


      16:20
    • 16:20

      Storvreta IBK (borta) P-09/10


      16:40
    • 16:50

      IFK Dannemora/Ö (hemma) F-07


      18:05
  • 2Sön
    • 08:30

      Björklinge BK P06/07 (hemma) P-07


      10:30
    • 09:40

      Örsundsbro IF (hemma) P-04


      11:40
    • 11:00

      Almunge IK (hemma) F-05


      13:00
    • 12:10

      Hagunda IF (hemma) F04


      13:10
    • 14:20

      Enköpings IBK/IK Nordia (hemma) P-04


      16:20
    • 14:30

      IS Saga/SK Vide (borta) F-02/03


      15:30
    • 16:45

      Livets Ord IF (borta) A-lag Damer


      18:45
  • 3Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning med P04 för kallade P-05


      21:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 6Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:20

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Alunda IBF (borta) F-07


      12:00
    • 13:30

      Almunge IK (borta) F04


      14:30
    • 14:30

      IFK Dannemora/Ö sterby (borta) P-07


      16:30
    • 14:45

      Rosersbergs IK (borta) P-04


      16:45
    • 16:00

      Björklinge BK (borta) F-02/03


      17:00
  • 9Sön
    • 08:30

      Vaksala SK (hemma) F04


      09:30
    • 08:30

      Vaksala SK (borta) P-08


      09:30
    • 14:00

      Stenhagens KK svart (borta) P-08


      15:00
    • 14:30

      O´Learys F-05


      18:30
    • 15:30

      Kick-Off och innebandy-VM final P-09/10


      19:00
    • 16:00

      Funbo IF (borta) P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 10Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      IK Nordia/Enköpings IBK (borta) P-05


      20:45
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 15Lör
    • 08:30

      Storvreta IBK (hemma) P-04


      10:30
    • 09:40

      Rasbo IK (hemma) P-05


      10:50
    • 12:20

      SK Vide (borta) P-04


      14:20
    • 13:40

      Björklinge BK (borta) F04


      14:40
    • 16:00

      TV Kväll + Mat F04


      21:00
    • 17:10

      SK Vide (borta) A-lag Damer


      18:30
    • 17:50

      IBF Roslagsalliansen (hemma) P-07


      19:50
  • 16Sön
    • 09:40

      Alunda IBF (hemma) P-07


      11:40
    • 09:40

      IK Sirius IBK Ekudden P07 (hemma) P-08


      10:40
    • 10:50

      Hagunda IF (hemma) P-08


      11:50
    • 11:50

      Storvreta IBK F07 (borta) F-07


      13:05
    • 16:30

      Storvreta IBK (borta) F-05


      18:30
    • 17:40

      Hagunda IF (hemma) F-02/03


      18:40
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 17Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-05


      21:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träningsmatch Frötuna F06-07 F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Avslutning på Leo’s lekland P-09/10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:45

      Träning F04


      20:30
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:30

      Träning F-02/03


      21:45
  • 19Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:20

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
    • 18:45

      Träning P-05


      21:00
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 09:00

      Storvretacpen F-02/03


      11:00
    • 17:20

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:45

      Träning F04


      19:30
    • 18:45

      Träning P-05


      21:00
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 28Fre
    • 09:00

      Storvretacupen F-02/03


      19:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Storvretacupen F-02/03


      19:00
  • 30Sön
    • 12:00

      Träning P-04


      15:00
  • 31Mån
    v.1