Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FBC Uppsala Ungdom

Följ

FBC Uppsala Ungdom

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
FBC Uppsala Ungdom
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-05


      19:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Enköpings IBK/IK Nordia (borta) P-04


      21:30
  • 6Lör
    • 08:30

      Storvreta IBK (hemma) P-05


      09:40
    • 08:30

      Storvreta IBK (hemma) P-07


      10:30
    • 09:40

      IK Sirius IBK 2 blå (hemma) F04


      11:40
    • 13:10

      IS Saga/SK Vide (hemma) F-02/03


      14:10
    • 15:30

      IK Sirius FBC/IBK (hemma) P-05


      16:40
  • 7Sön
    • 09:00

      Västerås (hemma) P-07


      16:00
    • 12:00

      Örsundsbro IF (hemma) F-05


      14:00
    • 13:10

      Hagunda IF (hemma) F04


      15:10
    • 15:40

      TÖFF/Tierp IBK (hemma) A-lag Damer


      17:40
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 8Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 19:15

      Björklinge BK U (borta) A-lag Damer


      21:15
  • 13Lör
    • 11:15

      IBK Östhammar (borta) F04


      12:15
    • 12:30

      Björklinge BK 2 (borta) P-04


      14:30
    • 15:30

      Björklinge BK (hemma) F-02/03


      16:30
    • 15:30

      IS Saga (borta) P-07


      16:30
      IFU Arena B
      Serie: Pantamera Pojkar röd
      Samlingsinfo: Omklädningsrum IFU Arena
      Samlingstid: 14:30
      Resultat och referat
    • 15:30

      IS Saga (borta) P-05


      16:40
  • 14Sön
    • 09:30

      Livets Ord IF (borta) P-08


      10:30
    • 10:00

      Rosersbergs IK (hemma) P-04


      12:00
    • 10:10

      Hagunda IF (borta) F-05


      12:10
    • 11:00

      VÅSC (Damer) (hemma) A-lag Damer


      13:00
    • 12:30

      Midas IBK (hemma) P-07


      14:30
    • 16:00

      Hagunda IF (borta) P-05


      17:10
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 15Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:45

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:45
    • 19:05

      IK Sirius IBK (hemma) F04


      20:15
    • 19:30

      Träning F-02/03


      21:00
  • 17Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:00
    • 18:00

      Hagunda IF F07/08 (hemma) F-07


      19:15
    • 19:15

      Björklinge BK (borta) F04


      20:15
    • 20:20

      Bälinge IF (borta) P-05


      21:30
  • 20Lör
    • 11:15

      IBK Östhammar Innebandy (borta) P-05


      12:15
    • 11:15

      IBK Östhammar (borta) P-07


      13:15
    • 12:20

      Tierp IBK (borta) P-04


      14:20
    • 14:40

      Alunda IBF svart (hemma) P-08


      15:40
  • 21Sön
    • 08:30

      Vaksala SK4 (p08-gul) (hemma) P-08


      09:30
    • 11:00

      FBC Uppsala Ungdom 2 (05) (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      FBC Uppsala Ungdom 2 (05) (hemma) F04


      12:00
    • 13:20

      Storvreta IBK (borta) P-04


      15:20
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
  • 22Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 17:20

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning P-04


      21:30
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Frötuna IBF (borta) P-05


      19:40
    • 18:30

      Frötuna IBF (borta) P-07


      20:30
    • 19:20

      Hagunda IF (borta) F-02/03


      20:20
  • 27Lör
    • 08:30

      Björklinge BK (hemma) F-05


      10:30
    • 10:50

      Arlanda IBK (hemma) F-07


      12:00
    • 11:20

      Björklinge BK (borta) P-07


      13:20
    • 13:10

      Valbo IBF F03-04 (hemma) F04


      14:10
    • 14:50

      Vaksala SK vit (borta) F-09/10


      16:50
    • 15:10

      Bälinge IF gul (hemma) F-09/10


      17:10
    • 15:50

      Bälinge IF svart (borta) F-09/10


      17:50
    • 16:10

      Vaksala SK svart (borta) F-09/10


      18:10
  • 28Sön
    • 08:30

      IK Sirius FBC/IBK P04 (hemma) P-04


      10:30
    • 12:00

      Arlanda IBK (hemma) P-05


      13:10
    • 14:00

      IBF Roslagsalliansen (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:10

      Rasbo/Almunge IK (hemma) F-02/03


      16:10
    • 16:40

      IK Sirius IBK/FBC2 (borta) P-08


      17:40
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:15

      Teambuilding Fortnite/CS IRL och middag P-04


      20:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:45
    • 18:45

      Träning F04


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:30

      Träning F-02/03


      21:00
  • 31Ons
    • 16:45

      Träning F04


      18:00
    • 19:10

      Träning F-02/03


      20:30