Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu BS FK

Följ

Falu BS FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 13:00

      Träning P-04


      16:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
    • 19:00

      IF Tunabro röd (borta) P-07


      21:00
  • 2Tor
    • 13:00

      Träning P-04


      16:00
    • 16:00

      Cup i Timrå 3-5/8 P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
  • 3Fre
    • Heldag

      Flygfyren cup F-07

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • 09:00

      Mid Nordic Cup P-04


      23:59
    • 10:00

      Cup i Timrå P-03


      12:30
    • 19:00

      Säters IF FK U (borta) Herrar


      21:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Flygfyren cup F-07

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • Heldag

      Mid Nordic cup P-04

    • 10:00

      Islingby IK (hemma) P-10


      10:45
    • 12:45

      Bjursås IK (hemma) P-08


      13:45
    • 13:00

      Cup i Timrå P-03


      20:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Flygfyren cup F-07

    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • Heldag

      Mid Nordic cup P-04

    • 07:00

      Cup i Timrå P-03


      09:00
    • 16:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Forssa BK (borta) P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 6Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Somaliska Förening Ileys (hemma) P-04


      20:00
    • 19:00

      Avesta AIK (borta) F17


      21:00
    • 19:15

      Torsångs IF (hemma) F-03/04


      21:15
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:45

      Kvarnsvedens IK (hemma) F-05/06


      20:45
    • 19:00

      Somaliska Förening Ileys (hemma) P-05


      21:00
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      IF Tunabro blå (borta) F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Ornäs BK (hemma) F17


      21:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Svärdsjö IF (borta) F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 19:00

      Färnäs SK (hemma) P-05


      21:00
  • 10Fre
    • 15:00

      Forwardcupen F-03/04


      00:00
    • 18:15

      Slätta SK (hemma) F-07


      19:10
    • 19:30

      Slätta SK Gul (hemma) P-05


      21:30
  • 11Lör
    • Heldag

      Forwardcupen F-03/04

    • 12:45

      IK Brage grön (hemma) P-07


      14:45
    • 14:15

      IF Tunabro blå (hemma) P-07


      16:15
    • 15:45

      Siljansnäs IF (hemma) P-08


      16:45
  • 12Sön
    • 00:00

      Forwardcupen F-03/04


      18:00
    • 11:15

      Forssa BK 1 (hemma) P-04


      13:15
    • 13:00

      Samuelsdals IF (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Ornäs BK (borta) F17


      16:00
    • 14:30

      Sundborns GOIF (hemma) P-08


      15:30
    • 14:45

      Avesta AIK blå (hemma) P-05


      16:45
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK - Falu BS P03 P-04


      17:00
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK (borta) P-03


      17:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK röd (borta) P-10


      17:45
  • 13Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:30

      Husby AIK (hemma) Herrar


      20:30
    • 19:00

      Lagfotografering P-05


      19:30
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:15

      Sundborn/Svärdsjö (borta) P-06


      20:15
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Forssa BK (hemma) P-03


      20:30
    • 18:30

      Falu BS P03 - Forssa P-04


      20:30
    • 18:45

      Ornäs BK (hemma) F-03/04


      20:45
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F17


      21:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:00

      IK Brage vit (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Svärdsjö IF (borta) P-07


      20:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Match Tunabro borta gr. 3,4,5 P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Korsnäs IF - Falu BS P03 P-04


      20:00
    • 18:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-03


      20:00
    • 18:00

      Säters IF FK (borta) P-05


      20:00
    • 19:00

      Slätta SK Svart (borta) F-03/04


      21:00
  • 18Lör
    • 09:30

      Torscupen Gustafs F-09/10


      14:00
    • 10:00

      IK Brage grön (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      IK Brage svart (borta) P-07


      13:00
    • 12:45

      Korsnäs IF FK (hemma) P-07


      14:45
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F-05/06


      16:00
    • 14:15

      Islingby IK röd (hemma) P-07


      16:15
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F-03/04


      13:00
    • 13:00

      Leksands IF FK blå (hemma) P-06


      15:00
    • 14:30

      IFK Hedemora FK (hemma) F-05/06


      16:30
    • 14:30

      Gagnef IF (borta) P-08


      15:30
    • 16:00

      Bullermyrens IK (hemma) P-10


      16:45
    • 17:00

      Bullermyrens IK (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Torsångs IF (borta) F-07


      19:00
    • 18:30

      Islingby IK röd (borta) P-04


      20:30
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:30

      Östansbo IS (borta) Herrar


      20:30
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:15

      Sundborns GOIF (borta) P-08


      19:15
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
  • 24Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Torsångs IF (borta) F-05/06


      20:00
    • 18:00

      Färnäs SK (borta) P-05


      20:00
  • 25Lör
    • 11:00

      Torsångs IF svart (hemma) F-03/04


      13:00
    • 12:45

      Hälsinggårdens AIK Fotboll svart (hemma) P-05


      14:45
    • 13:00

      QBIK (borta) F17


      15:00
    • 17:00

      Dala-Järna IK vit (borta) P-06


      19:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Östansbo IS (hemma) F17


      02:00
    • 09:00

      Svärdsjö ICA supermarket mini cup P-09


      16:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:30

      Kvarnsvedens IK röd (borta) P-04


      12:30
    • 10:30

      Smedjebackens FK (borta) F-03/04


      12:30
    • 11:30

      Kvarnsvedens IK röd (borta) F-07


      12:30
    • 13:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll röd (hemma) P-06


      15:00
    • 14:30

      Kvarnsvedens IK röd (borta) P-07


      16:30
    • 15:15

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-03


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Kvarnsvedens IK vit (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Ludvika FK Grön (hemma) P-05


      19:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:00

      Prästjorden FF (hemma) Herrar


      20:00
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Öna SK (hemma) P-03


      20:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Korsnäs IF FK gul (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F/P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
  • 31Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Fors IK (borta) Herrar


      20:00
    • 18:00

      Vika IF (borta) P-05


      20:00