Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falkenbergs FF

Följ

Falkenbergs FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Falkenbergs FF
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 11:30

      Träning P-06


      13:00
  • 2Mån
    v.14
    • 13:30

      Träning P-04


      15:00
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 4Ons
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning PF-13


      11:00
    • 11:30

      Träning P-06


      13:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 11Ons
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:40

      IF Böljan (hemma) P-07


      12:50
    • 13:00

      Vinbergs IF (hemma) P-07


      14:10
    • 15:00

      Träning P-05


      17:00
  • 15Sön
    • 09:30

      IFK Berga (hemma) P-04


      11:15
    • 10:00

      Träningsmatch lag Vit mot Centern P-05


      11:30
    • 10:00

      Träning PF-13


      11:00
    • 11:30

      Träningsmatch lag Gul mot Astrio. P-05


      13:00
    • 11:30

      Träning P-06


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:30
  • 16Mån
    v.16
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
      Vallarna Falkenberg
  • 18Ons
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:40

      Halmstads BK (borta) P-07


      10:40
    • 09:40

      IS Halmia (borta) P-07


      10:40
    • 11:00

      BK Astrio svart (borta) P-07


      12:00
    • 11:40

      Hillerstorps GoIF (borta) P-07


      12:40
    • 12:00

      Västerås IK (hemma) P-04


      12:30
    • 12:20

      Halmstads BK (hemma) P-07


      13:20
    • 12:20

      BK Astrio vit (borta) P-07


      13:20
    • 13:40

      OIS (borta) P-07


      14:40
    • 15:00

      IF Centern (hemma) P-07


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning PF-13


      11:00
    • 10:55

      Horreds IF (hemma) P-06


      11:55
    • 11:00

      Träning P-05


      13:00
    • 11:10

      Västra Mark (hemma) P-06


      12:10
    • 11:30

      Apel99 (borta) P-06


      12:30
    • 12:00

      Tvååker/Galtabäck (borta) P-04


      13:30
    • 12:20

      Lerkils IF (borta) P-06


      13:20
    • 12:55

      Onsala BK (hemma) P-06


      13:55
    • 13:30

      Frillesås FF (borta) P-06


      14:30
    • 14:05

      Rävlanda AIS (borta) P-06


      15:00
    • 14:25

      Derome/Åskloster (borta) P-06


      15:25
    • 14:40

      Onsala BK (hemma) P-06


      15:40
    • 15:00

      Onsala BK (hemma) P-06


      16:00
    • 15:35

      Åsa IF (borta) P-06


      16:35
    • 16:25

      HUS (hemma) P-06


      17:25
    • 17:20

      Tofta GOIF (hemma) P-06


      18:20
  • 23Mån
    v.17
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 25Ons
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning PF-13


      11:00
    • 11:30

      Träning P-06


      13:00
    • 13:00

      BK Häcken (borta) P-04


      14:30
    • 13:00

      Träning P-07


      14:30
  • 30Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00