Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 15:30

      Träning U16


      17:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 2Fre
    • 09:00

      Eskilscupen P-09


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Eskilscupen P-09

    • 14:00

      Onsala BK (hemma) A-laget


      17:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Eskilscupen P-09


      16:00
  • 5Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 8Tor
    • 15:30

      Träning U16


      17:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      16:00
    • 08:00

      Cup i Ystad P-07


      19:00
    • 11:00

      Träningsmatch! P-06


      13:00
    • 12:30

      Staffanstorp United FC 1 (borta) U16


      14:30
    • 13:00

      Träningsmatcher P-05


      16:00
    • 14:00

      Assyriska BK (borta) A-laget


      16:00
  • 11Sön
    • 08:00

      Cup i Vinslöv P-07


      19:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
      Husarängen
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (hemma) P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 15Tor
    • 15:30

      Träning U16


      17:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 16Fre
    • 18:30

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) A-laget


      21:00
    • 19:00

      FC Rosengård 1917 röd (borta) P-08


      21:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Fotbollens Dag P-08


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens dag P-11


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens Dag P-13


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens Dag P-12


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens Dag P-04


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens dag A-laget


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens dag P-07


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens Dag P-05


      14:00
    • 09:00

      Fotbollens Dag P-14


      14:00
    • 09:30

      Fotbollens dag P-06


      14:00
    • 09:30

      Fotbollens Dag U16


      14:00
    • 09:30

      Fotbollens Dag P-10


      14:00
    • 09:30

      Fotbollensdag P-09


      14:00
    • 16:00

      Högaborgs BK (borta) P-05


      18:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Eslövs BK (hemma) P-13


      18:00
    • 10:00

      Höörs IS blå (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      15:00
    • 10:00

      Husie IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Häljarps IF (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Klågerups GoIF röd (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Eslövs BK (hemma) P-13


      18:00
    • 11:30

      Malmö FF 2 (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Asmundtorps IF (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Eskilsminne IF vit (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Husie IF 2 (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:00

      Trollenäs IF röd (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Kulladals FF 1 (hemma) U16


      16:00
  • 19Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Lunds FF vit (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Match EBK P06 - Dösjöbro P-07


      20:00
    • 18:30

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning A-laget


      18:00
    • 18:45

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-05


      20:45
  • 24Lör
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      Knattespel omg 1 P-11


      14:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      Dösjöbro IF gul (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Malmö FF 2 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:30

      Ullareds IK (borta) A-laget


      14:30
    • 14:00

      IFK Hässleholm (borta) U16


      16:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Lunds BK gul (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Löberöds IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:30

      IF Lödde gul (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Dalby GIF (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Trelleborgs FF vit (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Torns IF (hemma) P-04


      16:00
  • 26Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 30Fre
    • 18:00

      Bollkallar till A-Laget P-08


      21:00
    • 18:30

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF (9m) (borta) P-04


      20:30
    • 18:45

      GIF Nike blå (hemma) P-05


      20:45
    • 19:00

      Hittarps IK (hemma) A-laget


      20:00
  • 31Lör
    • 10:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      IF Limhamn Bunkeflo B1 (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Knattespelen P-12


      13:00
    • 10:00

      Lilla Torg FF blå (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Råå IF vit (borta) P-09


      13:00
    • 11:30

      Spjutstorps IF (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Lilla Torg FF blå (borta) P-07


      13:30