Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Eslövs BK
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 00:00

      Halör Cup P-09


      15:00
    • 10:00

      Träning A-laget


      11:30
    • 14:00

      Höörs IS 1 (hemma) U16


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      IS Halmia (borta) A-laget


      21:00
    • 19:00

      Hörby FF (hemma) P-04


      21:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 6Tor
    • 11:00

      Bjärreds IF grön (borta) P-05


      13:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 7Fre
    • 18:30

      Höörs IS vit (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Höörs IS - EBK P06 P-07


      20:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Knattespelen P-12


      13:30
    • 09:30

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P-10


      11:30
    • 11:15

      Kulladals FF svart (hemma) P-10


      13:15
    • 11:15

      Lunds BOIS (hemma) P-06


      13:15
    • 13:00

      BK Höllviken 1 (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Löddespel omg 4, avslutning P-11


      16:45
    • 16:00

      Boll-kallar till A-laget P-10


      19:00
    • 16:00

      Qviding FIF (hemma) A-laget


      18:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Veberöds AIF vit (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Öja FF (borta) P-04


      13:00
    • 11:15

      Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (hemma) P-08


      13:15
    • 11:45

      Värpinge IF röd (borta) P-08


      13:45
    • 13:00

      Bjärreds IF gul (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      17:00
    • 14:15

      Maglasäte IF gul (hemma) P-07


      16:15
    • 15:30

      Kulladals FF (hemma) P-05


      17:30
    • 15:45

      Fortuna FF röd (hemma) P-07


      17:45
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      BK Höllviken vit (hemma) P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      A-lagsmatch P-08


      21:00
      Ekevalla IP Eslöv
      Samlingsinformation: Husarängen
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Tjena grabbar!
      Onsdagen den 12/6 kommer vi att gå och titta på när EBK's A-lag möter MFF på Ekevalla. Det innebär att vår träning är inställd. Vi samlas på Husarängen klockan 18:00 och går sedan gemensamt till Ekevalla. Ni som har EBK-kläder får gärna ha dessa på er (OBS inget krav). När matchen är slut går vi tillbaka till Husarängen, där era föräldrar kan hämta er, ca 21:00. Om ni får gå hem själva så vill vi att era föräldrar meddelar oss tränare detta.
      Om ni vill följa med och titta på matchen så måste ni svara på kallelsen senast på söndag 9/6. En förutsättning för att få följa med och titta på matchen är att man kan uppföra sig och att man klarar av att titta på hela matchen.
      Hälsningar
      Tränarna
    • 18:15

      EBK-MFF P-11


      21:00
    • 18:15

      MFF match P-12


      20:00
    • 18:30

      EBK A - MFF ( DM ) P-09


      21:00
    • 18:30

      EBK-MFF P-05


      21:00
    • 19:00

      Malmö FF (hemma) A-laget


      21:00
    • 19:00

      DM match mot MFF P-06


      21:00
    • 19:00

      DM Match EBK-MFF P-10


      21:00
    • 19:00

      EBK-MFF P-07


      21:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Avslutning fotbollsgolf P-04


      21:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 14Fre
    • 18:30

      Träning P-06


      19:45
  • 15Lör
    • 09:50

      Malmö FF 1 (borta) P-08


      11:50
    • 09:50

      Malmö FF 2 (borta) P-10


      11:50
    • 10:00

      Veberöds AIF (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Oxie SK svart (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      EBK P06 - Önneköps IF P-07


      13:00
    • 11:00

      Önneköps IF (7m) (hemma) P-06


      13:00
    • 13:30

      Vinbergs IF (borta) A-laget


      15:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Linero IF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Teckomatorps SK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Hörby FF svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:30

      Maglasäte IF (borta) P-08


      12:30
    • 10:30

      Kvarnby IK vit (borta) P-05


      12:30
    • 11:15

      Helsingborgs IF röd (borta) P-07


      13:15
    • 11:30

      Harrie FF blå (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Uppåkra IF (hemma) P-04


      15:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:45

      Avslutning P-06


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Bara GoIF (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      FC Bellevue 2 (hemma) P-05


      21:00
  • 20Tor
    • 19:00

      Ängelholms FF (hemma) A-laget


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 25Tis
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 26Ons
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 11:00

      Beachfotboll P-11


      20:00
    • 16:00

      KSF Prespa Birlik (borta) A-laget


      18:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Åhus Beachfotboll P-05

    • 08:00

      Åhus Beachfotboll P-05


      00:00