Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 2Lör
    • Heldag

      Blomsterberg Cup A-laget

    • 08:00

      Kristianstad arena cup P-06


      20:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 3Sön
    • Heldag

      Blomsterberg Cup A-laget

    • 08:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      18:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-05


      15:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 4Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning P-06


      19:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-laget


      18:30
  • 9Lör
    • 09:30

      Träningsmatch P-05


      13:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Hittarps IK (borta) A-laget


      13:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Tränings match Furulund 2 lag P-09


      15:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 14:00

      Trollenäs IF J (hemma) U16


      16:00
    • 14:45

      Träningsmatch Furulund P-09


      16:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 11Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
      Berga IP - Konstgräs
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:15

      Föräldrar- och spelarmöte U16


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:30

      Dösjöbro IF (borta) A-laget


      20:30
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      19:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Träningsmatch P-06


      14:00
    • 11:10

      Träning P-10


      12:10
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 17Sön
    • Heldag

      Sportlovscupen P-08

    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Kvarnby IK (borta) A-laget


      16:00
  • 18Mån
    v.8
    • Heldag

      Träning P-06

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Hockeyns Dag 2019 tillsammans med EBK P10 P-10


      22:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 12:00

      Sportlovscupen P-09


      20:00
    • 17:30

      Träning A-laget


      19:00
  • 22Fre
    • 08:50

      Träning P-10


      13:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Tomelilla IF (hemma) A-laget


      21:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      12:00
    • 11:10

      Träning P-10


      12:10
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:45

      Tr Match Borstahusen P-09


      12:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
  • 25Mån
    v.9
    • Heldag

      Träning P-06

    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 20:00

      LB07 (hemma) A-laget


      21:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45