Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Eslövs BK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 4Fre
    • 18:30

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Södra Sandby IF (borta) U16


      21:00
  • 5Lör
    • 08:30

      Knattespelen P-12


      14:00
    • 10:00

      Marieholms IS vit (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF röd (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (borta) P-05


      13:00
    • 13:00

      Knattespel omg 4 och avslutning. P-11


      18:00
    • 13:00

      Lunds FF vit (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Bollkallar P-05


      16:00
    • 14:00

      Vinbergs IF (hemma) A-laget


      16:00
    • 14:15

      Önneköps IF (7m) (hemma) P-07


      16:15
    • 14:15

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      16:00
    • 14:15

      Harrie FF blå (hemma) P-08


      16:15
  • 6Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Uppåkra IF grön (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Gantofta IF (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Bunkeflo FF/IFK Klagshamn/Tygelsjö IK (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      IF Limhamn Bunkeflo 3 (hemma) P-06


      16:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
      Berga konstgräs, utomhus
      Anteckning: Dusch och ombyte hemma!
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 11Fre
    • 18:30

      Teckomatorps SK (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Spjutstorps IF (hemma) P-06


      21:00
  • 12Lör
    • 09:50

      Malmö FF 2 (borta) P-10


      11:50
    • 10:00

      Hardeberga BK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Maglasäte IF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK blå (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Arlövs BI (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      BK Landora blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 11:45

      Dalby GIF blå (hemma) P-10


      13:45
    • 14:00

      Qviding FIF (borta) A-laget


      15:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Kulladals FF svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Cup Staffanstorp P-13


      15:00
    • 10:00

      Eslöv (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Malmö FF 2 (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Match Torna Hällestad - EBK P06 P-07


      13:00
    • 11:00

      Torna Hällestads IF röd (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      Veberöds AIF vit (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Eskilsminne IF 1 (hemma) P-05


      14:00
    • 13:00

      Eslöv (hemma) P-13


      14:40
    • 15:00

      IF Limhamn Bunkeflo (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      Lunds BOIS (borta) P-04


      17:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Föräldramöte P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Kulladals FF (borta) U16


      21:00
  • 18Fre
    • 18:45

      Dalby GIF (hemma) P-06


      20:45
    • 18:45

      Match flyttad till Berga EBK P06 - Dalby P-07


      20:00
  • 19Lör
    • 09:30

      Ny Match tid, flyttad till Berga EBK-Klågerups GoIF P-07


      11:30
    • 09:30

      Klågerups GoIF vit (hemma) P-07


      11:30
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Åkarps IF 1 (borta) P-07


      13:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Vellinge IF 1 (hemma) P-06


      13:00
    • 14:00

      Bjärreds IF (hemma) U16


      16:00
    • 14:00

      BK Höllviken vit (borta) P-08


      16:00
  • 21Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) P-07


      21:00
  • 24Tor
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:00

      Ystads IF FF vit (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Liga 06 IF (9m) (hemma) P-04


      14:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Linero IF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Match Linero - EBK P06 P-07


      12:00
    • 10:00

      GIF Nike grön (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (hemma) P-04


      14:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor