Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      IF Lödde 2 (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Dalby GIF blå (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Lunds FF grön (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      IF Lödde 3 (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Torns IF (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Kågeröds BoIF (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Kvarnby IK vit (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Malmö City (borta) A-laget


      16:00
    • 14:20

      Torns IF grön (hemma) P-09


      16:20
  • 2Sön
    • 10:00

      Lunds BOIS vit (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 10:30

      Västra Ingelstad IS svart (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Linero IF röd (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      IF Lödde gul (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Knattespel Lag röd P-10


      17:00
    • 14:00

      Knattespel Lag Svart P-10


      17:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 20:00

      Malmö FF (borta) P-03


      22:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:00
    • 18:30

      Harrie FF röd (hemma) P-08


      20:30
    • 19:00

      Husie IF (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 7Fre
    • 19:00

      Hörby FF (hemma) A-laget


      21:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Torna Hällestads IF Vit (hemma) P-06


      12:00
    • 10:45

      Löddespel omg 2 P-11


      12:45
    • 11:00

      IFK Hässleholm (hemma) P-03


      13:00
    • 11:45

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (hemma) P-05


      13:45
    • 13:00

      Trelleborgs FF röd (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Veberöds AIF svart (borta) P-09


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      IFK Malmö FK (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Lunds BOIS vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Löddespel omg 3 P-11


      12:45
    • 10:00

      Höörs IS blå (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC Ungdom svart (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      15:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Häljarps IF (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Marieholms IS (hemma) P-07


      16:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:15

      Malmö City FC gul (hemma) P-03


      21:15
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 13Tor
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 14Fre
    • 18:45

      IK Wormo (hemma) P-05


      20:45
  • 15Lör
    • 10:00

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) P-08


      12:00
      Linero IP A-plan 7-manna A
      Serie: P10 Kompisligan Sydv
      Samlingsinfo: Husarängen - Eslöv
      Samlingstid: 08:45
      Resultat och referat
    • 11:45

      Torna Hällestads IF Röd (hemma) P-06


      13:45
    • 14:00

      Tomelilla IF (borta) A-laget


      16:00
    • 14:30

      Uppåkra IF vit (hemma) P-09


      16:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Skanör Falsterbo IF vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Knattespel P-10


      13:00
    • 11:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Dösjöbro IF vit (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Bjärreds IF (borta) P-04


      14:00
    • 13:30

      Glumslövs FF (hemma) P-07


      15:30
    • 13:45

      FC Rosengård 1917 blå (borta) P-05


      15:45
    • 15:00

      Klågerups GoIF vit (hemma) P-07


      17:00
    • 16:30

      Furulunds IK vit (hemma) P-08


      18:30
  • 17Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Lunds BK vit (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 21Fre
    • 18:00

      Trollenäs IF vit (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Harlösa IF/GOF IF/Löberöds IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      FBK Balkan (borta) A-laget


      21:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Borstahusens BK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Löddespel omg 3 P-11


      12:45
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      18:00
    • 10:30

      GIF Nike grön (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      FC Bellevue 3 (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo B4 (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      BK Höllviken gul (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Harrie FF (borta) P-05


      15:00
    • 16:00

      Lunds FF grön (borta) P-07


      18:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Löddespel omg 3 P-11


      12:15
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Dalby GIF (hemma) P-08


      13:30
    • 12:30

      Kristianstad FC (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Husie IF svart (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      IF Limhamn Bunkeflo B3 (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Arlövs BI (hemma) P-05


      16:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 28Fre
    • 18:00

      IF Lödde 2 (9m) (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Vandring på stan P-09


      00:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Löddespel avslutning P-11


      12:45
    • 10:00

      GIF Nike röd (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Lunds BOIS (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      Råå IF ljusblå (borta) P-07


      12:30
    • 11:45

      Hardeberga BK (hemma) P-06


      13:45
    • 13:20

      Önneköps IF (hemma) P-08


      15:20
    • 14:00

      Skegrie BK (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Avslutning Knattespel P-10


      18:00
    • 14:00

      IF Lödde (hemma) A-laget


      16:00
    • 14:40

      Lunds BK blå (hemma) P-08


      16:40
  • 30Sön
    • 10:00

      Bjärreds IF grön (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Linero IF svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      17:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Harlösa IF röd (hemma) P-07


      13:30
    • 12:45

      Skanör Falsterbo IF mörkgrön (borta) P-09


      14:45
    • 13:00

      BK Landora (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Landskrona BoIS (borta) P-05


      15:00
    • 18:30

      Städning Mikaelimarknad P-03


      19:30