Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 18:30

      IF Lödde 2 (9m) (hemma) P-04


      20:30
  • 2Lör
    • 10:00

      GIF Nike röd (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning A-laget


      11:15
    • 10:00

      Bjärreds IF vit (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      GIF Nike röd (borta) P-06


      12:30
    • 10:45

      Husie IF grön (borta) P-08


      12:45
    • 10:45

      Löddespel omg 3 P-11


      12:45
    • 11:00

      Träning P-07


      16:00
    • 11:00

      Helsingborg City FC (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      EBK - Dalby P-09


      12:30
    • 11:30

      Dalby GIF (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Dalby GIF (borta) P-07


      16:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Borstahusens BK (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Löddespel omg 3 P-11


      12:45
    • 12:00

      Furulunds IK vit (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Furulund - EBK P-09


      13:00
    • 14:00

      BK Höllviken vit (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Husie IF grön (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Tomelilla IF (hemma) A-laget


      16:00
    • 15:00

      Torns IF (hemma) P-05


      17:00
    • 19:00

      BK Olympic (hemma) P-03


      21:00
  • 4Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      EBK- Trollenäs P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Bollkallar P-08


      21:30
    • 19:00

      FBK Balkan (hemma) A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 8Fre
    • 18:30

      Södra Sandby IF svart (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Hörby FF svart (borta) P-04


      21:00
  • 9Lör
    • 09:30

      Löddespel omg 4 P-11


      13:00
    • 09:50

      Malmö FF 1 (borta) P-07


      11:50
    • 10:00

      Lunds BK blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      IF Lödde 1 (hemma) P-05


      12:30
    • 10:30

      Värpinge IF röd (borta) P-09


      11:30
    • 11:30

      Glumslövs FF (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Kulladals FF 1 (borta) P-03


      14:00
    • 14:00

      Avslutning Knattespelen P-10


      17:00
  • 10Sön
    • 10:30

      Harrie FF röd (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      Oxie SK vit (borta) P-09


      12:30
    • 12:00

      Värpinge IF röd (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Uppåkra IF grön (hemma) P-07


      16:00
  • 11Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Match P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Föräldra match P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
      Husarängen - Eslöv
    • 17:50

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 15Fre
    • 18:30

      Furulunds IK svart (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      GIF Nike vit (borta) P-06


      20:30
  • 16Lör
    • 09:30

      Torns IF svart (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Lunds BOIS röd (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Torna Hällestads IF Röd (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Lunds BK vit (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo B1 (hemma) P-07


      13:30
    • 13:30

      Linero IF röd (borta) P-05


      15:30
    • 15:00

      IF Lödde (borta) A-laget


      17:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Avslutning P-08

    • 10:00

      Hörby FF vit (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 10:30

      IF Lödde svart (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Lunds FF vit (hemma) P-09


      13:30
    • 12:00

      Hittarps IK svart (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Ekeby GIF (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Lunds BK Vit (hemma) P-03


      16:00
  • 18Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      21:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      EBK - Lund BK P-09


      19:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Harrie FF (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Bollkallar P-08


      21:30
    • 19:00

      Höganäs BK (hemma) A-laget


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Träning A-laget


      12:30
    • 11:00

      Råå IF ljusblå (hemma) P-07


      13:00
  • 25Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 26Tis
    • 19:00

      Torns IF (hemma) A-laget


      20:00
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 19:00

      Dösjöbro IF (borta) A-laget


      21:00
  • 30Lör
    • 08:00

      Åhus beachfotboll P-06


      00:00
    • 11:00

      Träning P-03


      12:00