Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • Heldag

      Future Cup 2018 P-03

    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:50

      BK Forward (hemma) P-03


      11:50
    • 15:30

      Kulladals FF (hemma) P-03


      16:30
  • 2Mån
    v.14
    • 00:00

      Future Cup 2018 P-03


      18:00
    • 08:30

      Brommapojkarna (hemma) P-03


      09:30
    • 11:30

      Träningsmatch Lunds SK P-04


      14:30
    • 14:30

      Träningsmatch P-05


      17:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 5Tor
    • 19:00

      Föräldramöte P-08


      20:30
    • 19:30

      Helsingborgs IF (hemma) P-03


      21:30
    • 20:30

      Träning A-laget


      22:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      7 manna kick off P-09


      16:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 12:00

      Höganäs BK (hemma) A-laget


      14:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
  • 8Sön
    • Heldag

      7-manna Kick Off P-08

    • 09:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      16:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:30

      Lunds BOIS (hemma) P-04


      15:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 9Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Styrelsemöte Eslövs BK


      20:00
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
  • 12Tor
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 20:30

      Träning A-laget


      22:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Bjärreds IF blå (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Önneköps IF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Furulunds IK svart (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Uppåkra IF (borta) P-04


      13:00
    • 11:30

      Lindeborgs FF 1948 vit (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Asmundtorps IF (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Lindeborgs FF 1948 röd (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
  • 15Sön
    • 10:00

      Häljarps IF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC Ungdom vit (borta) P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Veberöds AIF vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      BK Landora (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Ängelholms FF (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      Höörs IS blå (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      IFK Trelleborg (borta) A-laget


      17:00
    • 16:00

      Harlösa IF vit (borta) P-07


      18:00
  • 16Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
      Berga IP - Konstgräs
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-09


      19:00
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:30
  • 19Tor
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:00
    • 19:15

      Träning P-04


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
  • 20Fre
    • 19:00

      Dösjöbro IF (hemma) A-laget


      21:00
  • 21Lör
    • 10:00

      IK Wormo (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Malmö FF (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 11:30

      Staffanstorp United FC Ungdom vit (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Harrie FF blå (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Uppåkra IF grön (borta) P-09


      14:00
    • 12:50

      IK Wormo vit (hemma) P-07


      14:50
    • 13:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Hyllie IK (hemma) P-03


      16:00
  • 22Sön
    • 08:30

      Löddespelen Röd P-10


      13:00
    • 08:30

      Löddespelen Svart P-10


      19:00
    • 10:00

      Hardeberga BK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Arlövs BI blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Åkarps IF 2 (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC Ungdom blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Spanska Akademin FF (borta) P-07


      12:00
    • 11:30

      IF Lödde 1 (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Lunds BOIS vit (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Genarps IF (borta) P-05


      15:00
  • 23Mån
    v.17
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Dösjöbro IF (borta) A-laget


      20:45
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      IF Lödde 3 (hemma) P-09


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 27Fre
    • 18:30

      Staffanstorp United FC (borta) P-03


      20:30
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Löddespel P-11


      12:45
    • 10:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 11:00

      IK Wormo (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Höganäs BK blå (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Torns IF (borta) P-04


      14:00
    • 14:00

      Kulladals FF (borta) A-laget


      16:00
    • 14:30

      Röstånga IS (borta) P-07


      16:30
  • 29Sön
    • 10:00

      Bjärreds IF gul (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Dalby GIF vit (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Harrie FF röd (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Lunds BK svart (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo B3 (hemma) P-08


      13:30
    • 11:30

      Veberöds AIF svart (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Staffanstorp United FC Ungdom svart (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Södra Sandby IF (hemma) P-09


      15:00
  • 30Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30