Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 19:15

      Träning P-03


      20:30
  • 2Fre
    • 11:30

      Alla helgons cup P-11


      20:15
    • 17:00

      Allhelgonacupen Special P-10


      20:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 3Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      Träning P-03


      14:30
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
  • 5Mån
    v.45
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      21:00
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 10Lör
    • 10:15

      Olympic Cup P-03


      16:30
      Bunkeflo
      Samlingsinformation: Husarängens IP
      Samlingstid: 08:45
      Anteckning: Spelschema

      IFK Simrishamn kl. 10.15
      BK Olympic kl. 11.15
      Kulladal kl. 12.00

      Därefter ev slutspel (endast A slutspel finns med de två första lagen i varje grupp)
      kl. 13.45 eller 14.00 och final kl. 15.00.

      Kom ombytta i matchkläder!
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning A-laget


      13:30
  • 11Sön
    • 08:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      15:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 12Mån
    v.46
    • 16:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:00

      Hittarps IK (borta) A-laget


      20:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 17Lör
    • 10:30

      Träning P-05


      12:30
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      SBK cupen P-03


      19:00
  • 18Sön
    • 08:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      15:00
    • 08:00

      Svalövs cup P-06


      13:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Uppåkracupen P-10


      16:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 19Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning P-06


      19:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      21:00
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 24Lör
    • Heldag

      GOF spelen P-03

    • 11:00

      GIF Nike (borta) A-laget


      13:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
  • 25Sön
    • 08:00

      EBK 1 (hemma) P-07


      16:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
  • 26Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning P-06


      19:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      21:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30