Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 19:00

      BK Olympic (hemma) A-laget


      20:00
    • 19:00

      Harrie FF Blå (borta) P-05


      21:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Löddespel P-09


      12:00
    • 09:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF 1 (hemma) P-04


      12:00
    • 10:30

      Linero IF röd (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      FC Rosengård (borta) A-laget


      13:00
    • 12:00

      Harrie FF blå (hemma) P-06


      14:00
    • 15:00

      Staffanstorp United FC Ungdom (borta) P-03


      17:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Löddespel P-09


      13:00
    • 09:30

      STU P-04


      12:00
    • 10:00

      Helsingborg Östra IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Linero IF röd (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Lunds BOIS röd (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      IF Lödde 1 (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      IF Lödde 4 (hemma) P-04


      14:00
    • 14:00

      GOF IF (borta) P-07


      16:00
  • 4Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 8Fre
    • 19:00

      Hyllie IK 1 (hemma) P-03


      21:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Knattespelen 9/9 P-10


      13:00
    • 10:00

      Furulunds IK svart (borta) P-08


      12:00
    • 11:15

      Staffanstorp United FC Ungdom blåvit (hemma) P-08


      13:15
    • 13:00

      Bjärreds IF (borta) A-laget


      14:00
    • 13:00

      Malmö FF 1 (borta) P-05


      15:00
    • 13:15

      Bjärreds IF blå (hemma) P-05


      15:15
    • 13:30

      Ängelholms FF Gul (borta) P-04


      15:30
    • 14:00

      Harlösa IF/Löberöds IF/GOF IF (borta) P-04


      16:00
  • 10Sön
    • 10:00

      EBK P07 Randig (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      IF Lödde svart (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Fortuna FF svart (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Lunds FF grön (borta) P-06


      13:00
    • 11:15

      Veberöds AIF vit (hemma) P-07


      13:15
    • 12:30

      Veberöds AIF svart (hemma) P-07


      14:30
  • 11Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 14Tor
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
      Husarängen IP
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 15Fre
    • 19:00

      Kulladals FF (hemma) A-laget


      20:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Löddespel P-09


      13:00
    • 10:00

      Häljarps IF 2 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Hardeberga BK (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      15:00
    • 11:00

      Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF svart (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Vikens IK vit (hemma) P-04


      13:00
    • 12:45

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P-07


      14:45
  • 17Sön
    • 09:00

      Löddespel P-09


      13:00
    • 09:30

      STU P-03


      12:00
    • 10:00

      BK Olympic 1 (borta) P-05


      12:00
    • 11:30

      Löberöds IF (borta) P-05


      13:30
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (borta) P-03


      14:00
    • 13:30

      Furulunds IK gul (borta) P-07


      15:30
    • 14:00

      Furulunds IK svart (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Södra Sandby IF blå (hemma) P-06


      17:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:00

      IFK Malmö (borta) A-laget


      21:00
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:45

      Kulladals FF (borta) A-laget


      21:45
  • 22Fre
    • 18:30

      Helsingborgs IF 4 (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      IFK Klagshamn (hemma) P-03


      21:00
  • 23Lör
    • 08:00

      Knattespelen P-10


      13:00
    • 09:00

      Träningsmatch LB07 7 manna P-09


      13:00
    • 10:00

      EBK P07 Röd (hemma) P-07


      15:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF röd (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      Torns IF grön (hemma) P-07


      14:30
    • 13:30

      Lunds BOIS vit (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Nosaby IF (borta) A-laget


      15:00
    • 14:30

      Högaborgs BK svart (borta) P-04


      16:30
  • 24Sön
    • 10:00

      Torns IF (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      Lunds FF vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Harrie FF röd (borta) P-08


      12:00
    • 12:15

      Bjärreds IF röd (hemma) P-05


      14:15
  • 25Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Höganäs BK (borta) A-laget


      20:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 29Fre
    • 18:30

      Staffanstorp United FC Ungdom blå (borta) P-06


      20:30
    • 18:45

      Höörs IS 1 (hemma) P-04


      20:45
  • 30Lör
    • 10:00

      Genarps IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 10:30

      Ramlösa Södra IF röd (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      IF Lödde (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Torns IF orange (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-07


      14:00
    • 13:15

      GIF Nike röd (hemma) P-05


      15:15
    • 14:00

      Lunds SK (hemma) A-laget


      15:00