Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Emmaboda IS
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 10:00

      Träning F-05


      11:30
    • 14:30

      Träning P-16


      16:30
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 16:30

      Träning Dam


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 2Fre
    • 10:00

      Träning F-06


      12:00
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
  • 4Sön
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 14:00

      Träning P-16


      15:30
    • 15:00

      Träning F-06


      16:30
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning Dam


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
  • 5Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning F-09-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning P06-07


      18:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
  • 9Fre
    • 15:00

      Träning F-09-10


      16:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
  • 10Lör
    • Heldag

      Jul-Kul Cup F-04

      Emmaboda Sporthall
    • Heldag

      Jul-Kul-Cup F-03

    • 08:30

      Julkulcup P03 P-16


      20:00
    • 17:00

      Jul Kul Cup F15 Dam


      23:59
  • 11Sön
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 12:15

      Jul Kul Cup P-08


      17:00
    • 15:30

      Träning F-06


      17:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
  • 12Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F-09-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning P06-07


      18:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:40
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
  • 16Fre
    • 15:00

      Träning F-09-10


      16:30
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
  • 17Lör
    • Heldag

      Jul Kul Cup P-10

    • 07:45

      F10 Jul Kul Cup F-09-10


      13:00
    • 13:45

      Uppvisningsmatch PF-11


      15:45
    • 15:30

      Julkulcup P17 P-16


      23:55
    • 17:00

      Jul Kul Cup F19 Dam


      23:59
  • 18Sön
    • 07:15

      F09 Jul Kul Cup F-09-10


      15:00
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:30
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning Dam


      18:00
  • 19Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning F-09-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning P06-07


      18:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:40
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
  • 23Fre
    • Heldag

      Jul Kul Cup F-05

    • 17:00

      JulKulCup Emmaboda F-06


      23:30
  • 24Lör
    • Heldag

      Julkul cup P-05

    • 15:00

      Futsal-DM Dam


      18:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Cup F-04

    • 07:30

      Jul Kul Cup P-08


      17:30
    • 10:30

      Träning F-04


      12:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:30
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning Dam


      18:00
  • 26Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning F-09-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 17:15

      Träning P06-07


      18:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:40
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning Dam


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:15

      Träning F-12


      17:15